2012 Oğlak burcu yıllık burç yorumu

2012 yılı Oğlak burçları için nasıl geçecek?

2012 Oğlak burcu yıllık burç yorumu

Geleneksel, tutumlu, sorumluluk sahibi ve ciddi Oğlaklar, bu sene aşk, eğlence, yaratıcılık ve sanat konusunda Jüpiter size şanslar sunmaya başlıyor. Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız özellikle yılın ilk yarısı için harika bir yıl. Yine bu dönem içinde tanışacağınız bir insanla büyük bir aşk yaşayabilir, ilişkinizi evliliğe taşıyabilirsiniz. 11 Haziran'dan sonra Jüpiter iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda dolaşmaya başlıyor. Çalışmalarınız ve yükümlülüklerinizi zorlanmadan yerine getirecek, daha fazla işin altına girmekten korkmayacaksınız. Bir yandan hizmet ederken diğer yandan hayatınızla ilgili çok önemli bilgilere sahip olacaksınız. Sağlığınızda yıl boyunca size problem çıkartmayacak.

 

2012 yılında da kariyeriniz ve iş hayatınızda testleriniz devam ediyor. Geçmiş dönemde inşa ettiğiniz kariyeriniz türlü aşamalardan geçecek, sağlam alt yapısı olmayan temeller yok olacak. İş alanlarınızda sorumluluklarınızı arttıracaksınız.

 

5 Ekim'de Satürn burç değiştirerek Akrep burcuna geçecek. Bu seferde sizin arkadaşlık, sosyal çevre ve gelecek alanlarınızı etkilemeye başlayacak. Bu dönem içinde arkadaşlıklarınız çeşitli sınavlardan geçebilir. Başkalarıyla, özellikle gruplarla olan ilişkilerinizde zorluklar yaşayabilirsiniz. Özellikle organizasyon ve davetlere dayalı işlerde başarı sahibi olabilirsiniz. İdeallerinize ve hayallerinize ulaşmak için çok çalışabilirsiniz.

 

Birkaç yıldır sizin kişisel evinizde dolaşan ve kendi başına ilerleyen Plüton, size güç katmaya devam ediyor. Geçtiğimiz senelerde bu gücü tanımakta ilk başta zorlansanız bile artık bu güce alıştınız ve bu güç sayesinde hayatta ne istediğinizi daha iyi biliyor olacaksınız.

 

2012 Ocak ayına  parasal konular ön planda olarak giriş yapacaksınız. Özellikle 20 Ocak sonrası maddi konular, bütçe planlaması, parasal konuların gözden geçirilmesi gibi konular etkili olabilir. 24 Ocak'ta Başak burcunda gerileyecek olan Mars sizin yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, hukuk, ticaret alanlarınızı olumsuz etkiliyor olacak. Bu alanlarda gösterdiğiniz efor ve çabanın karşılığını almakta zorlanabilirsiniz. Ama ay sonunda Merkür'den alacağınız olumlu sonuçlarda iş hayatınızda çok güzel şanslar yakalayacağınızı bilin.

 

Şubat sonuna doğru parasal konular yerini daha aktif, daha iletişime yönelik konulara bırakacak.

 

2 Mart civarında aniden ortaya çıkacak bir ev alım satım, kiralama gibi etkileriniz aktif alacak. 12 Mart'ta gerileyen Merkür sizin iş hayatınızı etkileyecek. Özellikle beraber çalıştığınız insanlara karşı iletişiminizi çok iyi tutmanız gerekecek. Özelikle 14 Mart aşkı arayanlar ve bulmak isteyenler için çok önemli bir tarih. Çünkü aşk hayatınızda bugün çok önemli ve beklediğiniz bir teklifle karşılaşmanız mümkün. Yine çocuk bekleyenler ama bundan haberi olmayanlar çocuklarının olacağı haberini alabilirler.

 

Nisan ayı tüm ay boyunca ev ve aile hayatınız devrede olmaya başlıyor. Daha fazla evinize vakit ayıracaksınız veya ailenizin problemleriyle ilgileneceksiniz. 14 Nisan'da Mars'ın düzeldiği noktada yine seyahat, eğitim, medya, hukuk gibi ticari alanlarınızda artık harekete geçmeye hazır görünüyorsunuz. 19 Nisan’dan sonra aşk hayatınızda kendinizi göstermeye başlıyorsunuz. Eğer hayatınızda hoşlandığınız bir insan varsa ve henüz açılamadıysanız işte bu tarihten sonra kendinizi ona tanıtabilir, kimliğinizi bu alanda ön plana çıkarabilirsiniz.

 

Nisan ve Mayıs ayında yaratıcılığa ve sanata dair işlerinizi fazlasıyla ön plana çıkartabilirsiniz. Yine paraya dayalı, borsaya dayalı işleriniz için oldukça şanslı bir süreç içinde olduğunuzu söylemekte fayda var. 15 Mayıs'ta Venüs iş ve hizmet alanlarınızda gerilemeye başlayacak. Bu süreç de işlerinizde, özellikle ilişkiler konusunda birtakım yanlış anlamalar gündeme gelebilir. 14-15 Mayıs olumlu etkiler altında olacaksınız. 21 Mayıs'ta ki tutulma sizin iş, hizmet alanlarınızda gerçekleşecek. Bu tarih sonrası iş değiştirmek isteyen Oğlaklar, kendilerini şanslı bir süreç içerisinde bulabilirler.

 

Haziran ayında başınızı kaşıyacak vaktiniz olmayacak. 1 Haziran'da iş alanlarınızda doğru zamanda, doğru şeyleri ifade ederek çok önemli başlangıçlar yapabilir veya bir projenin içinde ilişkilerinizi canlı ve iyi bir şekilde tutabilirsiniz. 11 Haziran'da Jüpiter İkizler burcuna geçecek ve sizin iş, hizmet alanlarınızı aydınlatmaya başlayacak.

 

3 Temmuz’daki dolunay özellikle ikili ilişkiler ve evlilik hayatınızda aldığınız kararların sonucunda hayatınızda önemli şeyleri değiştirebilir ya da kendi başınıza karar vermeniz gereken bir dönem olduğunu düşünebilirsiniz. Temmuz başında yaklaşık iki ay boyunca Mars'ın olumlu etkileriyle kendinizi kariyer alanlarında göstermek, yaptığınız işlerin karşılığını almak etkisindesiniz.

 

Ağustos ayı diğer burçlara nazaran en fazla çalışmanız gereken aylardan biri olacak. Özellikle 2 Ağustos'ta oluşan dolunay parasal konularda hassasiyetinizi ön plana çıkartabilir. 8 Ağustos’ta Venüs’ün evlilik ve ikili ilişkiler alanınıza girmesiyle beraber artık sevdiğiniz insana daha fazla vakit ayıracaksınız. 22 Ağustos sonrası artık ilgi alanlarınız, yabancı ortaklı işler, seyahat, ticaret alanlarına kaymaya başlıyor. Daha fazla bu alanda ön plana çıkacaksınız.

 

17 Eylül sonrası artık kariyer ve işle ilgili alanlarınız aktif hale gelmeye başlıyor. 22 Eylül’den sonra artık tamamıyla iş hayatınıza odaklı gözüküyorsunuz. Daha fazla çalışacak, göz önünde olacaksınız. Kimliğinizi aldığınız sorumluluklar ve bu sorumlulukların yerine getirilmesi olarak tanımlayacaksınız. 30 Eylül civarı birkaç gün boyunca ilişkilerinize ve ailevi konulara dikkat edin.

 

25 Ekim civarı da davetler, organizasyonlar veya planlanacak önemli projeler konusunda da sorumluluklarınız fazla olacak. 29 Ekim'de meydana gelen dolunay yine aşk evinizi tetikliyor olacak. Özellikle bu süreç içerisinde sevdiğiniz insanı ihmal ettiyseniz tedirginlikler ve sorunlar yaşamanız mümkün.

 

7 Kasım’da Merkür sizin kadersel alanınızda gerilemeye başlayacak. O yüzden önemli anlaşmalarınız ve görüşmeleriniz varsa 7 Kasım-27 Kasım arası yapmamaya özen gösterin. 28 Kasım’da oluşan Ay Tutulması iş alanlarınızda gerçekleşiyor. İş, hizmet alanlarınızda beklenmediğiniz bir şeyle karşılaşacağınız bir dönem olabilir. Yine beklediğiniz, başvuruda bulunduğunuz bir iş varsa bu işin sonuçlarıyla karşılaşabilirsiniz. Yine bu tutulma sağlık alanlarınızı etkiliyor. Bu alanlarda önemli kararlar ve sorumluklar gündeme gelebilir. Alışkanlarınızı ve tarzınızı belki yeni baştan düzenlemeniz gerekecek.

 

Artık yılın sonuna yaklaşırken, 13 Aralık’ta sizin para evinizin yöneticisi Uranüs düzelmeye başlayacak. Parayla ilgili zorlanmalarınız olduysa artık şansınız dönmeye başlayacak.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön