aralık ayı akrep burcu yorumu

Aralık ayına iletişiminiz veya yakın çevre ilişkilerinizin güçlenmesiyle başlıyorsunuz sevgili Akrepler başlıyorsunuz sevgili Akrepler...

Aralık ayı Akrep burcu yorumu

1 Aralık iletişiminiz veya yakın çevre ilişkileriniz güçlenmeye başlıyor. Satış, reklam, pazarlamaya dayalı işleriniz varsa bu alanlarda güçlü ve etkili bir şekilde hareket etmek size kazandıracak. Yakın çevreniz sizi adeta kurtarıcı olarak görebilirler. Yalnız bu güçlü etkileri sadece kendi çıkarınız ve istekleriniz konusunda kullanmamalı ve insanlara yardım ederken daha mütevazı olmalısınız.

 

2-3 Aralık günleri, sosyal ortamlarda paraya dayalı ilişkilerinizde bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Hırsınızı bu ortamlarda kontrol etmeniz gerekecek. Bırakın diğer insanlar ne yaparlarsa yapsınlar, siz diğer insanların yaptıklarına değil, kendi yapacaklarınıza önem verin.

 

4 Aralık'ta parasal konularda kafanız iyi çalışacak, sorunlarınız varsa bu pazar bulmakta ve çözüm üretmekte zorlanmayacaksınız. Eski konu ve meseleler gündeminizde olabilir.

 

10 Aralık Cumartesi günü gökyüzünde öğlen saat 16:36’da bir Ay tutulması yaşanacak. İşte bu tutulma, İkizler burcunda olacak ve sizin, ortaklaşa giderler, gelirler, para alanlarınızı etkileyecek. Aynı zamanda kariyeriniz ve uzak çevre alanlarınızda tutulmanın etkisini hissedecek. Olası senaryolara gelince…Bu tutulmada, kendi para çabalarınız artarken, başkalarının parasal durumuyla ilgili konular gündeminize yerleşebilir. Ya da başkaları için elinizden para çıkabilir. Yine bu süreç içerisinde vergi, kredi kartları, prim, nafaka, miras ve ödemelerle ilgili alanlarda çok dikkatli adımlar atmalı, gerekirse hiçbir ayrıntıyı göz ardı etmemelisiniz. Maddi konularda kendinizi biraz daha rahat bırakmayı öğrenmeli, maneviyatınızı güçlü tutmalısınız. Yine kendiniz için ayırdığınız bir para veya malı bölüşmek durumunda kalabilir veya o para ya da maldan vazgeçmek zorunda olabilirsiniz. Eşinizin veya sevgilinizin maddi hayatı ile ilgili konular gündeme gelebilir ve siz bu olaylar karşısında soğukkanlı olamayabilirsiniz. Sahip olduğunuz şeyler konusunda hızlı hareketlerden ve yargılamalardan uzak durmanız gerekecek. Yine beklenmedik etkilerle sürpriz şanslar ayağınıza gelebilir.

 

14 Aralık'ta Merkür sizin para evinizde düzelmeye başlıyor. Birkaç haftadır paraya veya ticarete dayalı işlerinizde karşınıza çıkan sorunların, bu tarih itibarıyla geride kaldığını görmeye başlayacaksınız. Yine de olayların ilk başladığı hale gelmesi ve tam anlamıyla tamamlanması için bir ocağı beklemek faydalı olabilir.

 

18 'ralık'ta beklenmedik sorumlulukların ve olayların yakın çevrenizle ilişkilerinizi olumsuz etkilemesine izin vermeyin. İnsanlara karşı biraz daha açık olun lütfen…

 

20 Aralık'ta Venüs Kova burcuna geçecek ve artık aile hayatınıza gereken özeni ve sevgiyi vermeye başlayacaksınız. Ailenize karşı bireysel davranışlarınız ön plana çıkabilir veya ev ortamlarınızda kendi özgürlüğünüzü ilan edebilirsiniz. Kendinize has bakış açınızla evinizi tamir etmek, boya, badanaya kalkışmak, dekorasyon ve tadilat işlerine girmek kendinizi iyi hissettirebilir. Özellikle bu üç hafta boyunca ailenize ve büyüklerinize karşı fikri sabitlikten kaçının ve esnek olmaya özen gösterin.

 

2 Aralık itibarıyla bir ay boyunca kimliğinizi, yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşular alanında göstermenize neden olacak. Yine satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim, bilgisayar alanlarında işi olanlar için kendilerini gösterecekleri bir dönem başlıyor. Sevdiklerinize yardım öne çıkmaya başlayacak.

 

24 Aralık'ta oluşan yeni ay, sizin yakın çevre alanlarınızda oluşacak. Yine satış, reklam, pazarlama alanlarınızda yeni başlangıçlar ve kararlar gündeme gelebilir.

 

26 Aralık'ta düzelmeye başlayan Jüpiter özel hayatınızda, evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızda size şans vermeye başlayacak. Bu alanlardaki zorluklarınız ve gecikmeler geride kalmaya başlıyor.

 

31 Aralık yılbaşı günü, yapmak istedikleriniz ve tamamlamak zorunda olacaklarınız sizi fazlasıyla meşgul edebilir. Biraz keyif almaya çalışmalısınız. Gün içinde arkadaşlarınızla para konularında sabırsız tutumlar içerisine girmemelisiniz. Mutlu yıllar…

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön