Kova burcu Kasım ayı burç yorumu

Kasım ayına biraz isteksiz giriş yapabilirsiniz sevgili Kovalar...

Kova burcu Kasım ayı burç yorumu

Kasım ayına biraz isteksiz giriş yapabilirsiniz sevgili Kovalar… Bu ay da geçen ay olduğu gibi iş ve kariyer alanlarınız aktif olacak. Kendinizi işinizde göstermeyi seveceksiniz. İşiniz konusunda oldukça tutkulusunuz ve bu sizi bir çok açıdan kamçılıyor. Geçen ay zaman zaman üzerinizde gerginlikler ve olumsuzluklar hissetmiş olsanız bile, durumları idare etmeyi iyi beceriyorsunuz.

 

Aybaşı iş alanlarınızda konuşma ve görüşme yapacağınız insanlarla iletişiminize ve ilişkilerinize çok dikkatli adımlar atmalısınız. Bu alanda kendinizi kandırabilir veya aldanmalara müsait olabilirsiniz. O yüzden önemli görüşmelerinizi ayın ilk haftası ertelemekte fayda var. Yine patronlarınızdan veya beraber çalıştığınız insanlardan alacağınız sözlere dikkat edin, yanıltıcı olabilirler.

 

02 Kasım ve sonrası iletişiminizde ve ilişkilerinizde arkadaşlıklarınız ve sosyal çevre alanlarınız ön plana çıkmaya başlıyor. Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde, grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi ve becerilerinizi sergileyeceksiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir. Geleceğinize yönelik atılım ve konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz. İşten elde edilen gelirlerinizde bu süreç içerisinde artışlar görülebilir veya birden fazla teklif arasında kalabilirsiniz. Israrcı ve baskıcı davranan arkadaşlarınızdan uzak durabilir, neşeli yönlerinizle grubunuzun vazgeçilmezi olabilirsiniz. İşiniz konusunda ne kadar ısrarcı ve tutkuluysanız, sosyal ortamlarınızda bir o kadar geniş ve rahat olmayı seviyorsunuz.

 

08 Kasım'da hayatınızın dağınıklığı, size özel hayatınızda hata yaptırabilir. Özel ilişkilerinizde aldatıcı etkiler altında olacaksınız. İlişkilerinizde kendinizi ve karşı tarafı kandırabilir veya karşı tarafın sizi kandırmasına izin verebilirsiniz. Her tür anlaşma veya kontrat işlerinizde bu tarih ve birkaç gün boyunca dikkatli adımlar atmanız gerekebilir.

 

10 Kasım'daki dolunay, sizin aile ve ev hayatınızı etkileyecek. Bu birkaç gün boyunca bu alanlarda hassaslıklar yaşayabilirsiniz. İşinize kanalize olmanız gereken yerlerde, aile hayatınızın sorumlulukları işinizi engelleyebilir veya tam tersi olabilir ya da ailenizle ilgili yeni kararlar da alınabilir.

 

11 Kasım itibarıyla artık enerjinizi ortaklaşa para konularına kaydıracaksınız. Sevdiğiniz insanla ortak hareket etmek veya ortaklarınızla para hesabınızı iyi oturtmak için harekete geçebilirsiniz. Tehlikeli yerlerden, oluşumlardan uzak durmalı, ameliyat olacaksanız uygun bir döneme ertelemelisiniz. Parasal konularda aşırı eleşitrel ve titiz davranmanız mümkün.

 

16 Kasım eviniz ve ailenize yönelik önemli işleriniz için harika bir gün. Sevdiklerinizle ortaklaşa hareket etmek size mutluluk verebilir. Yine evinize dair harcanacak ortak para konuları bugün gündeminizde olabilir.

 

21 Kasım'da iş ve kariyer alanlarınızda fedakarlıklara açık bir gün olacak. Yapabileceklerinizden fazlasını üstlenmemeye çalışın zira yine yanıltıcı etkiler altında olabilir, kendinizi kandırabilirsiniz.

 

22 Kasım itibarıyla artık tamamen ilgi alanınızı grupsal işlere ve sosyal çevrenize kaydıracaksınız. Yine bugün yakın çevrenizden alacağınız destekle ve güçlü iletişim gücünüzle, önemli işlerinizi halledebilirsiniz. Davetler veya organizasyona yönelik işleriniz için harika bir gün.

 

25 Kasım'daki güneş tutulması sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde gerçekleşecek. Bu tarih ve sonrası bu alanlarınız aktif olacak. Yeni tanışılan arkadaşlar, yeni edinilecek çevre size bambaşka kapılar açabilir. Parasal konularda zorlanmalarınız olsa bile, kendinizi, çevrenizi ve arkadaşlarınızı değiştirmekten ve bu alanlarda kararlar almaktan korkmamalısınız. Gerçi tutulmanın olduğu gün Merkürde geriliyor olacak. Arkadaşlarınızla olan iletişiminize dikkat etmelisiniz. Yanlış anlaşılmalar gündeme gelebilir ya da eskiden sevdiğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Bu tutulmanın etkilerini yakın arkadaşlarınızın hayatında da gözlemleyebilirsiniz.

 

26 Kasım'da sosyalliğiniz biraz geriye çekilebilir, yalnızlığı sevdiğiniz için bugün iletişim halinde olacağınız insanları anlamakta zorlanabilir, kolay öfkelenmelere açık olabilirsiniz.

 

Ay sonu ise, eviniz ve ailenize düşkünlüğünüz artacak. Kendinizi aile ortamlarınızda veya kendi evinizde rahat ve güçlü hissedeceksiniz.

Facebook Yorumları
Yorumlar
2
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  26 Ekim 2019 Cumartesi 23:43

  bu nee ya hep işle alakalı

  Cevapla
 •  
  19 Kasım 2015 Perşembe 10:12

  Merhaba. Acaba gebelik varmi kovaya.diyer butun yorumlar doğru teşekkür ler

  Cevapla

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön