Terazi Burcu Kasım ayı burç yorumu

Kasım ayına eviniz ve ailenizle ilgili konularda halledilmesi gerekenlere odaklanarak başlıyorsunuz. Bu ay da, geçen ay olduğu gibi para konuları ön planda olacak sevgili Teraziler

Terazi Burcu Kasım ayı burç yorumu

Kasım ayına eviniz ve ailenizle ilgili konularda halledilmesi gerekenlere odaklanarak başlıyorsunuz. Bu ay da, geçen ay olduğu gibi para konuları ön planda olacak sevgili Teraziler… Para konularında istekli ve ısrarlı tutumunuzu bu ay başında da göstereceksiniz. Para harcamalarınızı bu ayda kontrol altında tutmalı, gereksiz alanlarda paranızı çar çur etmemelisiniz. Bazen sahip olduklarınız konusunda duygusal davranıyorsunuz ve genel olarak hayat mantığınızla çakışıyorsunuz.

 

Aybaşında aşk hayatınız, çocuğunuz için yapacağınız keyfi harcamalarınızda bazı sorunlara açık olabilirsiniz. Özellikle paraya dayalı işleriniz varsa kandırılmalara veya aldanmalara kolay kapılmanız mümkün. İnsanların sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin. Borsada yatırım yapanlar için uygun bir hafta olmayabilir. Parasal konularda önünüzü görmekten uzak olabilirsiniz. Bu yüzden mali konularda çok dikkatli adımlar atın lütfen.

 

02 Kasım'da iletişiminiz ve ilişkileriniz yakın çevre alanlarınızda akmaya başlayacak. Pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat ve etkili hareket etmenize neden olacak. Ayrıca yakın çevre , akraba, kardeşleriniz veya komşularınızla iyi ve nazik iletişim kurabilir, varsa onların sorunlarına çözüm getirebilirsiniz. İdealist ve özgürlükçü tavırlarınızla tutkularınızdan arınabilir ve sevdiklerinize karşı objektif ve anlayışlı tavırlar sergileyebilirsiniz.

 

08 Kasım'da sosyal çevre alanlarınızda ve arkadaş ortamlarınızda bazı sorunlar oluşabilir. Aldanmalara ve kandırılmalara açık bir gündesiniz. Özel hayatınız konusunda arkadaşlarınızın sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin ya da tam tersi olarak sevdiğiniz insan, arkadaşlarınız veya çevreniz konusunda sizi yanlış yönlendirebilir. Her halükarda bu birkaç gün hayalci davranmayın ve bir olayla karşılaşırsanız, aldanma ihtimalini göz önünüzde bulundurun.

 

10 Kasım'da oluşan dolunay, ortaklaşa para alanlarınızda oluşuyor. Bu birkaç gün eşinizin veya partnerinizin parasal durumuyla ilgili haberler gündeminize yerleşebilir veya ortaya çıkacak bir borç, bakiye veya ödeme, size zor zamanlar yaşayabilir.

 

11 Kasım ve sonrası enerjinizde düşüşler görülebilir. Bu tarih sonrası, enerjinizi olumlu kullanmaya çalışın. Kendinizi zorlayıcı hareket ve tavırlardan uzak durun. Sağlığınıza çok dikkat edin. Ateşli ve enfeksiyonel hastalıklara yakalanma etkiniz yüksek olabilir. Sizinle uğraşan insanların varlığında artışlar görülebilir. Özel hayatınızda geçmişi anabilir veya geçmiş konuları daha fazla konuşabilirsiniz.

 

16 Kasım'da kendinizi oldukça şanslı hissedeceksiniz. Beklenmedik yerlerden parasal konuşmalar ve görüşmeler gündeme gelebilir. İç sesinizi dinleyin ve bugünün olumlu enerjisinden faydalanın.

 

21 Kasım'da maddi konularda yine aldatıcı etkiler altında olabilirsiniz. Çok dikkatli adımlar atmaya çalışın. Para harcamalarınızı kontrol altına almaya çalışın.

 

22 Kasım'da artık ilgi alanlarınız yakın çevre konularına kaymaya başlayacak. Yine bugün özel hayatınızda sevdiğiniz insanla iletişiminiz çok iyi olacak. Güzel kısa vadeli planlar yapabilirsiniz.

 

25 Kasım'da yakın çevre alanlarınızda, iletişime, satış, pazarlama,reklam alanlarınızda bir tutulma yaşayacaksınız. Yakın çevrenizin, akraba veya kardeşlerinizin hayatında önemli gelişmeler olabilir, bütün bunlara şahit olabilirsiniz ya da reklam, satış, pazarlama, iletişime dayalı işlerinizde ani başlangıçlar ve kararlar gündeme gelebilir. Yine bu tarihte gerilemeye başlayacak olan Merkür, sizi bu alanlarda etkileyecek. Seyahatlerinizde, dış ortamlarda ve medyaya dayalı işlerinizde bazı aksiliklere açık olmalısınız.

 

26 Kasım'da evinizde ve aile hayatınızda sevdiğiniz insanla sürtüşmeler ve sorunlar yaşayabilirsiniz. İlişkinizde var olan tansiyonlu durumlar ortaya çıkabilir. Daha sakin durmanız gereken bir gün olabilir.

 

Ay sonu ise, ev hayatınızda olumlu etkileriniz olacak. Parasal konularda eliniz bollaşabilir.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön