Başak Burcu Kasım ayı burç yorumu

Kasım ayına geçen ay olduğu gibi yakın çevre alanlarınız yoğun olarak başlıyorsunuz sevgili Başaklar

Başak Burcu Kasım ayı burç yorumu

Kasım ayına geçen ay olduğu gibi yakın çevre alanlarınız yoğun olarak başlıyorsunuz sevgili Başaklar... Yakın çevrenizde iletişim halinde olduklarınızla oldukça yoğun bir dönem içindesiniz. Akrabalarınız, kardeşleriniz veya çok yakın bulduğunuz arkadaşlarınızla devamlı iletişim halindesiniz ve kısa süreli programlarla hareket ediyorsunuz. İletişiminizi derin tutmak ve yakın çevrenizdeki insanların düşüncelerine önem vermek sizin için önemli. Bu ayda da yakın çevrenizde bir sürü olayla karşılaşacak ve sevdiklerinizle devamlı iletişim halinde olacaksınız. Bu aralar sizi zorlayan tek şey enerjinizi istediğiniz gibi kullanamıyorsunuz. Düşük enerjiyle hareket etmek size göre değil ve sanki uzun zamandan beri kendinizi yorgun hissediyorsunuz. Bu biraz da kendinizden çok yakın çevrenizde bulunan insanların sorumluluklarını üstlenmekten kaynaklanıyor. Başkaları için adeta kendinizi paralıyorsunuz.

 

Aybaşında iletişim halinde olacağınız insanlarla bazı yanlış anlaşılmalar veya sorunlar gündeme gelebilir. Düşüncelerinizin açık ve net olduğundan emin olun. Kafanızda düşündüklerinizle, yaşadıklarınız bir olmayabilir. İnsanların sizi işiniz ve alışkanlıklarınız konusunda yanlış yönlendirmesine dikkat edin. Çünkü bu etkilere açık olacaksınız ve bunu yapmalarına izin vereceksiniz.

 

02 Kasım'da iletişiminiz ve ilişkileriniz ev ve aile hayatınız etrafında dönmeye başlayacak. Eve dair, emlak alım, satım veya kiralama, yer değiştirme gibi işlemleriniz varsa, bu dönem yapacak ortamları rahat bulacaksınız. Geçmiş konular aile içinde konuşulmaya ve görüşülmeye başlanabilir. Evinizde misafir ağırlamak, kafanıza göre davranmak ve evinizi güzelleştirmek için uğraşılarınız artabilir. Ailevi konularda özgür ve rahat etkileşimler altında olacaksınız. Birkaç haftadır üzerinizde hissettiğiniz yoğun duygular, yerini anlayışa ve daha heyecanlı oluşumlara bırakabilir.

 

08 Kasım'da iş alanlarınızdaki oluşumların sizi kandırmasına izin vermeyin. Beklenmedik olaylarla karşılaşabilir, beklemediğiniz insanlardan tepkiler görebilirsiniz. Ne yaşarsanız yaşayın, başkalarının sizi kötü hissettirmesine izin vermeyin. İş alanlarınızda ayağınızı sağlam kazığa bağlayın ve yanıltıcı etkileri göz önünde bulundurarak ilerleyin lütfen. Bu arada bağışıklık sisteminiz zayıf olacağından Kasımın ilk haftası hastalıklara davetiye çıkaracak hareketlerden uzak durun.

 

10 Kasım'daki dolunay sizin uzak çevre alanlarınızı etkileyecek. Aniden ortaya çıkacak bir seyahat veya iş fırsatı, yakın çevre veya kısa vadeli planlarınızı alt üst edebilir. Bu birkaç gün uzak çevrenizden duyacaklarınız sizi hassas kılabilir.

 

11 Kasım'da artık enerjinizi kendi kişisel alanlarınıza kaydıracaksınız. Enerjinizde yükselişler görülmeye başlayacak. Girişimleriniz ve planlarınızı ortaya koymak için isteğiniz artacak.

 

16 Kasım'da işleriniz, seyahatleriniz ve kişisel planlarınız için oldukça etkili ve güzel bir gün olacak. Bir seyahat ortaya çıkabilir veya geleceğinize yönelik projeler içerisinde yer alabilirsiniz. 4 yıldızlı bir gün yaşayacaksınız.

 

21 Kasım'da yine yakın çevre oluşumlarınızda bazı fedakarlıklar ve sorunlar ortaya çıkabilir. Yine bugün yakın çevrenizdeki insanların sağlıklarıyla ilgili haberler alabilirsiniz.

 

22 Kasım'da ev ve aile konuları artık tamamen ilgi alanınızda olmaya başlayacak. Aileniz için yapılması gerekenler öne çıkabilir.

 

25 Kasım'da ev ve aile alanlarınızda bir tutulma yaşanacak. Bu tarih ve sonrası evinizle veya ailenizle ilgili konularda yeni kararlar ve başlangıçlar hızlı bir şekilde ortaya çıkabilir. Daha önceden almak istediğiniz bir ev varsa, yeniden bu ev konuları hayatınıza girebilir keza Merkür'de tam bu tutulma zamanında gerilemeye başlayacak ya da eski bir aile meselesi yeniden gündeme gelebilir. Siz yine de dikkatli adımlar atmaya özen gösterin.

 

26 Kasım'da aşk hayatınızda veya çocuklarınızla ilgili konularda tutkularınız devreye girebilir, sabırsız ve anlayışsız tutumlar içerisinde olabilirsiniz.

 

27 Kasım ve sonrası aşk hayatınızda keyifli ve güzel etkilere sahip olacaksınız. Önemli bir seyahat, proje veya eğitim fırsatı sizi heyecanlandıracak.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
  •  
    26 Ekim 2015 Pazartesi 05:02

    Kasım ayı basak lar ıcın guzel gececekmi anlamadım

    Cevapla

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön