Aslan Burcu Kasım ayı burç yorumu

Kasım ayına, iş alanlarınız aktif olarak başlıyorsunuz ama bu ayın konusu daha çok aileniz ve eviniz olacak sevgili Aslanlar

Aslan Burcu Kasım ayı burç yorumu

Kasım ayına, iş alanlarınız aktif olarak başlıyorsunuz ama bu ayın konusu daha çok aileniz ve eviniz olacak sevgili Aslanlar... Ailenizle vakit geçirmek, onlara zaman ayırmak ve dertleri, sorunları varsa onları çözmek için uğraşmak bu ayda da etkili olacak. Evinizin ihtiyaçları için didinmek ve vakit yaratmak isteyeceksiniz.

 

Aybaşı ev hayatınızda, özel ilişkilerinizde bir takım sorunlar anlaşmazlıklar yaşanabilir. Sevdiğiniz insanın bazı huyları canınızı sıkabilir veya bazı konularda kendinizi kandırmaya ve bazı şeyleri görmezden gelmeye müsait olabilirsiniz. Sevdiğiniz insana fazla anlam yüklemeden önce, ilişkinizde ne kadar gerçekçi olduğunuzu gözden geçirmeye çalışmalısınız. Ailenizin bazı konularda kafanızı bulandırmasına izin vermeyin.

 

2 Kasım'da iletişiminiz ve ilişkileriniz daha keyifli alanlara kaymaya başlıyor. Aile hayatınızın boğuculuğundan, hafifleyerek daha size mutluluk verecek projelere, hobilere, oyunlara kaymak isteyeceksiniz. Ev hayatınız hala devrede olacak ama artık daha fazla kendinize, aşkınıza ve çocuğunuza vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Gezmek, dolaşmak, daha spekülatif işlerle uğraşmak hoşunuza gidebilir. Şansınız artıyor. Sanata ve yaratıcılığa dayalı işleriniz ön plana çıkabilir.

 

8 Kasım'da özel hayatınızda kandırmacalara ve aldanmalara hazır olun. Bu fiziksel bir aldatmadan çok kendinizi hayatınızla ilgili konularda kandırma etkilerini içeriyor olacak ya da hayatınızdaki kişi, vereceği tepkilerle sizin hayatınızı bloke edebilir ve belki de yanlış kararlar almanıza neden olabilir.

10 Kasım'daki dolunay, kariyer ve iş alanlarınızda oluşan aktiflik nedeniyle aile hayatınıza vakit ayıramamanıza ve bunun sonucunda bu alanlarda bir takım hassaslıklara neden olabilir.

 

11 Kasım ve sonrası artık enerjinizi parasal konulara harcamaya başlıyorsunuz. Para kazanmak için harekete geçebilir veya kazandığınız paraları harcamaktan keyif alabilirsiniz.

 

16 Kasım yeni bir anlaşma, bir proje gündeme gelebilir. Bu projenin sonucunda maddi gelirlerinizde artışlar söz konusu olabilir. Bu da keyfinizi ikiye katlayacak.

 

21 Kasım'da aile hayatınızda fedakarlıklarda bulunmak durumunda kalabilir ve aybaşında yaşadığınız deneyime benzer etkiler altında olabilirsiniz.

 

22 Kasım yaratıcılık, sanatla uğraşan Aslanlar için harika bir gün. Yine bugün yapacağınız bir seyahat planı keyfinize keyif katabilir.

 

25 Kasım'da oluşan güneş tutulması sizin aşk hayatınızda, çocuklarınızla olan ilişkilerinizde ya da yaratıcılık alanlarınızda hızlı ve yeni başlangıçları hayatınıza taşıyabilir. Daha önceden gündeme gelmiş ama rafa kalkmış olan bir proje varsa yeniden canlanabilir veya karşınıza gelebilir. Yalnız tam da bu tutulmanın olduğu gün Merkür gerilemeye başlıyor olduğunu da unutmayın. Şartları iki kere gözden geçirin. Mali konularda dikkatli adımlar atın. Yine bu süreçte arkadaşlarınızla olan iletişiminizde yanlış anlaşılmalar görülebilir.

 

26 Kasım'da iş alanlarınızda bazı sorunlar, anlaşmazlıklar ve gerilimler yaşayabilirsiniz.

 

Ay sonu iş anlamında güzel ve etkili şanslara sahip olacaksınız, elinize geçen bu fırsatları iyi değerlendirin.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön