Balık burcu yıllık burç yorumu

Balık burcu yıllık burç yorumunu okudunuz mu?

Balık burcu yıllık burç yorumu

Hassas, duygusal ve şefkatli Balıklar, bu yılda  geçen yılda olduğu gibi ortaklaşa gelirler, banka, kredi, faiz, vergi, miras alanlarınızda sorumluluklarınız artıyor sevgili Balıklar. Eşinizin, sevgilinizin veya ortaklaşa finansal gelirlerinizin üzerine odaklanacaksınız. 5 Ekim'de Satürn burç değiştirecek ve bu sefer eğitim, seyahat, hukuk, ticaret alanlarınızda sınanmaya ve test edilmeye başlayacaksınız, yaptıklarınızın meyvelerini toplamaya başlayabilirsiniz. Bakış açınızda dar görüşlü olmamaya, kendinizi yeni keşiflerden soyutlamaya kalkışmayın.  Anlayışınızı ve umudunuzu hiçbir zaman kaybetmeyin. Yüksek eğitim, din, metafizik, felsefe ve hukuk gerektiren konulara ilginiz artabilir.

 

Jüpiter 11 Haziran'a kadar reklam, satış, pazarlama, öğrenim, yazım, alanlarınızda size şans verecek. Yine yakın çevre akraba, kardeşler ve komşularınızdan yana olumlu etkiler altında olacak, onlardan iyilikler göreceksiniz. 11 Haziran  sonrası jüpiter burç değiştirecek ve bu sefer bir yıl boyunca ev ve aile konularında inanılmaz şanslarınız olacak. Emlak alım satımından kazanç sağlayabilir, istediğiniz bir ev varsa  onu alarak hayallerinize kavuşabilirsiniz. Evlenmek ve yuva kurmak istiyorsanız harekete geçmenin tam zamanı.

 

Ocak ayına grupsal aktiviteleriniz artarak giriş yapacaksınız. Ortaklı işlerinizde , arkadaşlarınızdan alacağınız destekle ocak başı, 7 ve 8 Ocak olumlu etkilere sahipsiniz. 24 Ocak'ta evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızda gerileyecek olan Mars, evliyseniz ilişkinizde birtakım sorunlara neden olabilir. Ocak sonu enerjiniz düşük çalışacak, bu bir ay boyunca vitaminlerinizi ihmal etmeyin ve size keyif verecek oluşumlara ve sporlara yönelin. Bu dönem ateşli ve enfeksiyonel hastalıklara yakalanmanız mümkün.

 

Şubat başı parasal konularda kazanımlarınız sizi sevindirebilir. 10 Şubat'ta beklenmedik ve ani ortaya çıkacak bir fırsat sonucu elinize para geçebilir. 19 Şubat ve sonrası artık rahatlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz ve  atılımlarınız için doğru bir dönem içerisinde olacaksınız… 22 Şubat ve sonrası her tür girişim ve önemli kararlarınız için harekete geçebilirsiniz.

 

Mart başı parasal konuşmalarınızı ve anlaşmazlarınızı hızlandırabilirsiniz. 5 Mart'ta parasal konularda ani fırsatlar ve şanslar yakalayabilirsiniz.  Bütün parasal işlemlerinizi, anlaşmalarınızı ve görüşmelerinizi 12 Mart'a kadar halletmeye çalışın. 22 Mart sonrası önemli işleriniz devreye girmeye başlayacak. Artık bu zamandan sonra alacağınız haberlerde yüzünüz gülecek ve kendinizi iyi hissedeceksiniz sevgili Balıklar…

 

Nisan başı eviniz ve ailenizle olan ilişkileriniz ön plana geçebilir. Evinizde bulunmak, misafir ağırlamak veya evinizin dekorasyon, tadilat  işleriyle ilgilenmek isteyebilirsiniz. 17 Nisan ve sonrası iki hafta boyunca yeniden maddi konularda görüşmelerinizi hızlandıracaksınız. Para kazanma becerileriniz artmaya başlıyor. 21 Nisan itibariyle yine satış, pazarlama, reklam ve iletişim, yayıncılık alanlarınız öne çıkacak.

 

Mayıs ayı yakın çevre ve akrabalarınıza olan düşkünlüğünüzün artacağı bir ay olabilir. 15 Mayıs'ta ev ve aile alanlarınızda Venüs'ün gerilemesi kırk gün boyunca ilişkilerinizde gerilemelere ve sevgi konularında kendinizi ortaya koymakta zorlanmalara yol açabilir. Yine bu dönemde yeni bir ev, arsa, alım, satımında bulunmayın veya tadilat, tamirat işlerine kalkışmayın. 21 Mayıs'taki Güneş Tutulması sizin ev ve aile alanlarınızda gerçekleşecek. Bu tarih sonrası ev hayatınızda veya ailevi ilişkilerinizde hızlı kararlar ve başlangıçlar gündeme gelebilir. Evlilik, ev değiştirme gibi etkileriniz yüksek olabilir.

 

11 Haziran'dan sonra ev, aile ve yuva konularında Jüpiter size şans akıtmaya başlayacak. Balıklar ev sahibi olabilir veya sevdikleri insanla yuva kurma etkilerine sahip olabilirler. Özellikle 19 Haziran sonrası atılacak adımlar uzun soluklu olabilir.

 

3 Temmuz itibarıyla enerjinizi ortaklaşa para alanlarınıza kaydırmaya başlıyorsunuz. Başkaları adına yapılacak ödemeler öne geçebilir. 15 Temmuz'da  Merkür iş, hizmet alanlarınızda gerilemeye başlayacak. İş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir. 8 Ağustos'a kadar önemli bir işe veya projeye başlamayın ve biraz bekleyin lütfen. 19 Temmuz ve sonrası aşk hayatınızda veya çocuk konularında önemli kararlar gündeme gelebilir. 

 

7 Ağustos ve sonrası üç hafta boyunca aşkı ve romantizmi içinizde hissedebilirsiniz. Ağustos sonu itibarıyla artık aşkınızı veya flörtünüzü uzun soluklu bir platforma taşımak isteyebilirsiniz. 15 ağustosta ortaklaşa para alanlarınızda bir takım zorlanmalarınız oluşabilir. Bu güne denk gelecek ödemeleriniz varsa öncesinden önleminizi almaya çalışın. 17 Ağustos'taki yeniay, iş ve hizmet alanlarınızda yeni başlangıç ve kararları parasal anlamda da destekliyor.

 

Eylül ortaları ortaklaşa para konularında kafanız iyi çözümler üretmeye başlayacak. 21 Eylül civarı parasal konularda gerginliklere açık olabilirsiniz. Yine bugünler iş yapacağınız arkadaşlarınızla veya çevrenizle parasal anlaşmazlıklarınız gündeme gelebilir.

 

7 Ekim'de Mars kariyer ve iş alanlarınızda dolaşmaya başlıyor. Kendinizi enerjik hissedeceğiniz bu dönem, yaptığınız işleri ortaya koymak adına mücadelelerinizi arttırabilirsiniz. 15 Ekim'den sonra cinsellik hayatınızda daha fazla önem kazanmaya başlayacak. Sevdiğiniz insanla tutkulu ve istekli bir aya hazırlıklı olun.

 

Kasım başı sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla yapacağınız işlerinizde bir takım bozulamalar söz konusu olabilir. 21 Kasım itibarıyla artık tamamen zirveye oynuyorsunuz. İş alanlarınız fazla aktif olacak ve göz önünde olmaktan, işlerinizi yapmaktan mutluluk duyacaksınız. Kasım ayı genel olarak şanslı etkiler altında olacaksınız.

 

Aralık ayı sosyal çevreniz ve geleceğe odaklı işleriniz devrede olmaya başlıyor. 13 Aralık sonrası para evinizde gerileyen Uranüs düzelmeye başlıyor.  Ani ve beklenmedik kazanç kapılarına açık olmaya başlıyorsunuz.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

İlginizi çekebilecek diğer haberler
hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön