Erkek çocuk sahibi olmanın avantajları...

Hep kendinize benzeyen, süsleyip giydireceğiniz, gerektiğinde dertleşip erkekleri bile çekiştireceğiniz bir kız çocuğu istemiş olabilirsiniz.

Erkek çocuk sahibi olmanın avantajları...

Hep kendinize benzeyen, süsleyip giydireceğiniz, gerektiğinde dertleşip erkekleri bile çekiştireceğiniz bir kız çocuğu istemiş olabilirsiniz. Ama küçük bir erkek çocuğu annesi olmanın da keyiflerini öğrenmek isterseniz buraya bir göz atın.

Anasının oğlu
Annelerle oğullar arasındaki ilişkide anlatılması güç birşey var. Bir bağlantı da denilebilir. Bu duyguyu bir sürü kız çocuğuna değişmeyecek anneler var.

Küçük adam
Küçük kızların erkeklere oranla çok daha çeşit ve kıyafet opsiyonu olduğu tartışılmaz. Ama kravat, ilikli düğmeli ceket giyen küçük bir oğlanın küçük adam şekli de çok sevimli olabilir.

Minyatür kopya
Sizin tarzınıza özenen küçük bir kızdan daha iyisi hayatınızın erkeğinin minyatür bir kopyasının yanınızda yürümesi.

Arabalar, trenler ve uçaklar
Küçük erkek çocuğu oyuncaklarının içinde olmak bebek evleri ve çay setleri arasında olmaktan çok farklı. Onun bu oyuncaklarla oynadığını görmek kalbinizi ısıtabilir.Tam bir klasik oğlan çocuğu.

Keşif
Yürüdüğü andan itibaren oğlanlar annelerine hediye olarak taş, sopa ve toprağı çiçeklere tercih edebilir. Küçük korsan gözlüğüyle veya bir süper kahraman olarak maceralara çıkıp dünyaları kurtarabilir. Ne kadar da fantastik!

Pelerin
Minyatür Mary Jane ayakkabıları ve saç tokaları çok şirin fakat oğlanların olmazsa olmaz pelerin aksesuarı çok şeker. Her renkte ve kişilikte olan bu pelerinlerle erkek çocuklar hiç düşünmeden birini herhangi bir yere giderken giyip dünyayı kurtarabilir.

Şaklabanlık
Yüksek enerji, tehlikeli hüner gösterileri ve klasik oğlan yaramazlıkları.
Küçük bir erkek çocuk büyütmek için yazılı kurallar olmasa da bunun tecrübe edilmesi gereken bir macera olduğu şüphesiz.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  25 Mart 2016 Cuma 01:57

  boyle salak haber gormedim hayatimda

  Cevapla

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön