15 - 21 Nisan 2019 haftası nasıl geçecek?

Bengü Kadakal, haftalık burç yorumunuzu yazdı.

15 - 21 Nisan haftası nasıl geçecek?

 

Haftaya Venüs, Plüton görünümü ile başlıyoruz. Bu görünüm ülkemiz haritasında yargı açısından önemli sınavların olduğunu, adil tutumların öne çıktığını gösteriyor. Şefkate ve ruhsallığa duyulan ihtiyaç artarken, ilahi adalet söylemleri güçleniyor. İlişkilerde bitişler ve başlangıçlar olası.

 

Merkür, koç burcuna ilerliyor; çabuk ve keskin düşünen, hızlı karar alan vasıflarımız belirginleşiyor. Merkür bu burçta rekabeti ve zihinsel telaşı tetikliyor. Bu transit boyunca düşünmeden konuşmamaya, sabırsızlık,  yüzeysel ve kavgacı ifadelere dikkat etmek faydalı olur.

 

Güneş, boğaya geçiyor. Zevkler, temkin, konfor ve üretim arzuları artıyor. Ayakları yere sağlam basan,  pratik, yapıcı yanlarımıza odaklanmalıyız. Boğanın yöneticisi Venüs, koça ilerlediği için önümüzdeki günlerde finansal konularda hareketli bir süreç başlıyor. Boğada seyreden Uranüs etkisiyle ruh ve maddenin dengelenmesi zorunluluğu iyice belirginleşiyor. 

 

Venüs, koç burcuna ilerliyor. İlişkilerde baskın tutumlar, macera arayışları artarken, canlı, sıcak, rahat ve macera seven vasıflarımız belirginleşiyor. Merkür ve Venüs eş zamanlı koçta seyredecek o nedenle rekabetin, tartışmaların iyice alevleneceği görülüyor. Kaynakları ve ilişkileri kolay tüketen, derinleşmeyen, bencil ve patavatsız tutumlarımız nedeniyle sorunlar yaşayabiliriz. Kolay para kazanma hevesleri aksi sonuçlanabilir. 

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön