Adriana Lima: 'Antalya’da çok mutluyuz'

Dünyaca ünlü Brezilyalı model Ana Beatriz Barros, HT Magazin’e samimi açıklamalarda bulundu. Anne olmaya hazırlanan 35 yaşındaki Barros, meslektaşlarının aksine hamileyken çıplak poz vermeyi düşünmediğini söyledi.

Adriana Lima: 'Antalya’da çok mutluyuz'

'Hamileyken çıplak poz vermem’

Dünyaca ünlü süpermodel Adriana Lima’nın baş manken olarak podyuma çıktığı Dosso Dossi Fashion Show’da, Isabeli Fontana ve Izabel Goulart gibi modeller de görev aldı. Şovun yıldızlarından biri de yine dünyaca ünlü olan Ana Beatriz Barros’tu. Brezilyalı süpermodel, şov öncesi HT Magazin’e konuştu.

 

‘Türk insanı çok sempatik’

 

 

Geçtiğimiz yıl Karim El Chiaty ile evlendiniz. Bir de bebek bekliyorsunuz. Evliliğiniz nasıl gidiyor?

 

8 Temmuz’da evliliğimizin 1 senesi dolacak. Şu ana kadar her şey çok güzel gitti. Bundan iyisi olamazdı. Şimdilik doğacak çocuğumuzun cinsiyetini ve ismini söylemek istemiyoruz.

 

Ülkemize sık sık gelip gidiyorsunuz. Türkiye hakkında neler düşünüyorsunuz?

 

Türkiye, benim için dünyanın en güzel ülkelerinden biri. İnsanları, bizim yörenin halkı gibi oldukça sıcak ve sempatik. Geçtiğimiz yıllarda Türk arkadaşlarımın bebeğini görmek için İstanbul’a gelmiştim. İlerleyen günlerde aynı sebeple yeniden geleceğim.

 

Şu an hamilesiniz. Diğer meslektaşlarınız hamile kaldıklarında kamera ya da objektif karşısına geçip çıplak pozlar veriyor. Sizin böyle bir düşünceniz var mı ya da teklif gelse kabul eder misiniz?

 

Hiç öyle bir şey düşünmedim. Hamileyken çıplak poz vermem.

 

Doğum sonrası podyumlara uzun süre ara verecek misiniz?

 

Adriana Lima, Isabeli Fontana ve Alessandro Ambrosio’nun da çocukları var ama onlar podyuma ara vermediler. Çocuğum, işlerimi yapmak için engel değil. Podyumları bırakmayacağım, bebeğimle seyahat etmek istiyorum.

 

Doğum sonrası oluşacak kilolar sizi ürkütüyor mu?

 

Hiç umursamıyorum. Çabucak vereceğimi düşünüyorum.

 

‘Eğlenceli ve keyifliyiz’

 

 

Adriana Lima da siz de dünyadaki diğer modellere göre oldukça popülersiniz. Brezilyalı modelleri bu kadar üstün tutan şey nedir?

 

Biz, diğer milletlere göre daha eğlenceli, sıcak ve keyifliyiz. Dünyanın dört bir yanından insanlar bizi bu yüzden seviyor olsa gerek. Brezilya’da her milletten insan var. Böyle olduğu için pek çok kültürü bir arada yaşıyoruz.

 

Emeklilik gibi bir planınız var mı?

 

22 yılı aşkın bir süredir podyumlardayım. Eşim Karim de bana sonuna kadar destek veriyor. Yapabileceğim kadar mankenlik yapacağım.

 

Dünyanın 6 ülkesinde eviniz var. Doğum sonrası nerede yaşayacaksınız?

 

Bir süre Atina’da olacağız.

 

 

‘Terörden korkmuyorum’

 

Sosyal medyada oldukça aktifsiniz... Evet, dünyayla ilgili tüm gelişmeleri cep telefonumdan takip ediyorum.

 

Ülkemize dair en çok sevdiğiniz şey nedir?

 

Türk kahvesini çok seviyorum. Oldukça lezzetli.

 

İşiniz gereği dünyayı geziyorsunuz. Terör olayları sizi ürkütüyor mu?

 

Terörden hiç korkmuyorum. Kaderde varsa olur. Yeni yerler keşfetmeye bayılıyorum.

 

Isabeli Fontana: ‘Amacım model olmak değildi’

 

 

Türkiye’ye gelmeden önce neler hissediyordunuz?

 

İnternetten takip ettiğim kadarıyla dönem dönem çeşitli çatışmalar yaşanıyordu. Bu yüzden gelmeden önce biraz tedirgindim. Antalya’ya ayak bastıktan sonra tüm tedirginliğim kısa sürede kayboldu. Korktuğum kadar yokmuş. Şu an burada kendimi daha huzurlu hissediyorum.

 

Sizi burada en çok etkileyen ne oldu?

 

İnsanların ibadet etmeleri beni fazlasıyla etkiledi. Memleketim Sao Paulo’da, insanların çoğu hiç dua etmiyor. Kalpten kalbe bir yol olduğuna inanan bir insan olarak Türk insanıyla enerjimiz tuttu.

 

Model olmaya nasıl karar verdiniz?

 

Küçük yaşlardan beri modayı takip ediyordum ama bir gün model olacağımı hiç düşünmezdim. Amacım model olmak değildi. Veteriner veya beslenme uzmanı olmayı hayal ederken, kendimi genç yaşta bir anda podyumda buldum. Şükürler olsun ki şu an çok sevdiğim ve gönülden yaptığım bir mesleğim var.

 

‘Antalya’da çok mutluyuz'

 

Dosso Dossi Fashion Show’da baş manken olarak görev alan Adriana Lima, Brezilyalı meslektaşları Isabeli Fontana, Ana Beatriz Barros ve Izabel Goulart ile birlikte Türkiye’de olmaktan dolayı mutlu olduğunu açıkladı. Victoria’s Secret’in mankenlerinden Izabel Goulart ise Türk insanlarını çok sevdiğini söyledi ve ekledi:

 

 

‘Ortak noktamız eğlence’

 

“Tıpkı benim ülkemin insanları gibi Türkler de eğlenmeyi çok seviyor. Antalya’da olduğum için çok mutluyum. Mutluluğumun başlıca nedeni de buradaki insanların sıcaklığı.” Şovda yer alan dünyaca ünlü modellerden Isabeli Fontana ise daha önce de Türkiye’ye geldiğini hatırlatarak “Türk insanını gerçekten çok seviyorum. Onları tanımaktan büyük mutluluk duyuyorum” diye konuştu.

 

‘Böyle organizasyonlar az’

 

Dossi Dossi Fashion Show’un genç yaştaki mankenlere kapı açmasının, onları kazanma konusunda destek olmasının çok değerli olduğunu belirten Fontana, ekledi: “Mankenlerin kendilerini ifade edebilecekleri böyle ortamlar az. Bu organizasyonu düzenleyenlere çok teşekkür ediyorum.”

 

‘Aşka kapılarım her zaman açık'

 

Dosso Dossi Fashion Show kapsamında geldiği Antalya’da podyuma çıkan dünyaca ünlü model Adriana Lima, “Aşk yaşamak beni korkutmuyor” dedi ve ekledi: “Cesur biriyimdir. Şu an hayatımda biri yok ama aşka kapılarım her zaman açık. Şu an hayatımı çocuklarıma adadım. Çocuklarım benim ilham kaynağım”

 

Dosso Dossi Fashion Show için Antalya’ya gelen dünyaca ünlü Brezilyalı model Adriana Lima, HT Magazin’e konuştu. İşte organizasyon yetkilileri tarafından Antalya Havalimanı’nda çiçeklerle karşılanan, şehir halkının yoğun ilgi gösterdiği Lima’nın samimi açıklamaları…

 

Victoria’s Secret modelleri arasında sizin kuşağınızdaki pek çok modelin emekliye ayrıldığını görüyoruz. Bir siz, bir de Alessandra Ambrosio dur durak bilmeden podyuma çıkıyorsunuz. Bu durum size neler hissettiriyor?

 

Nedendir bilmiyorum ama Brezilyalıların kariyerleri oldukça uzun soluklu oluyor. İşlerine dört kolla sarıldıklarını görüyoruz. Ben de mesleğime dört kolla sarılıyorum ve kıymetini biliyorum. Gençlik yıllarımda bu yola baş koyduğumda, uzun soluklu kariyer amaçlıyordum ve bu hedefime de fazlasıyla uğraştım.

 

 

‘Anı yaşıyorum’

 

Dünyaca ünlü Portekizli model Sara Sampaio’nun sizin veliahtınız olarak gösterildiği biliniyor…

 

Hiçbir meslekte, kimsenin kimsenin yerine geçebileceğini düşünmüyorum. Veliaht kavramına bu noktada mesafeliyim. Her bireyin kendine has özellikleri var. Sara Sampaio da oldukça akıllı, gelecek vaat eden ve başarılı olan bir model.

 

Sosyal medya hesaplarınızda sık sık makyajsız görüntülerinizi, ev halinizi paylaşıyorsunuz. Bu paylaşımları yaparken ne hissediyorsunuz?

 

Anı yaşamayı seviyorum. Evimde, spor salonumda, çocuklarımla veya defile esnasında ne yaşarsam sevenlerimle paylaşıyorum. Kendi görüntümü paylaşmaktansa yaşadığım anın ortamını yayınlamayı daha çok seviyorum. Kendimi daha çok doğal kıyafetlerle mutlu hissediyorum.

 

 

Met Gala’da Julian Edelman ile yakınlaştığınız iddia edildi ama bu haberlerin devamı gelmedi. 2 çocuk annesisiniz. Bu saatten sonra aşk yaşamak sizi korkutuyor mu?

 

Tabii ki korkmuyorum! Ben korku nedir bilmem, cesur biriyimdir. Aşka kapılarım her zaman açık ama şu an hayatımı çocuklarıma adadım. Onlar hayattaki en büyük mutluluk, enerji ve ilham kaynağım. Şu an hayatımda aşk yok anlayacağınız.

 

‘Olduğum gibiyim, gerçeğim!’

 

Türkiye’de oldukça seviliyorsunuz. Bu sevgiyi ve Antalya’da size gösterilen yoğun ilgiyi neye bağlıyorsunuz?

 

Türkiye’nin kültürünü, yaşayış biçimini ve Türk insanlarının doğallığını çok seviyorum. Sevilmemi de gerçekçi olmama bağlıyorum. Gittiğim ülkeye veya şehre göre kalıp değiştirmiyorum, olduğu gibi bir kadınım. Fazlasıyla da gerçeğim!

 

Adriana Lima ile Metin Hara'nın aşkı dünya basınında
+34
Başta İngiliz Daily Mail gazetesi olmak üzere birçok yayın organı çiftin Bodrum'da çekilen fotoğraflarını yayınladı. 

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 2681

 • Ekmek arası mini köfteler
  Ekmek arası mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 1641

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön