Engin Hepileri: "Özel bir oyuncu olarak kalmak istiyorum!"

Bu sezon, "İntikam" adlı diziyle televizyon ekranında, "Oda ve Adam" adlı oyunla ise tiyatro sahnesinde boy gösteren ünlü oyuncu Engin Hepileri, hakkında merak edilenleri InStyle Dergisi’ne anlattı.

Engin Hepileri: "Özel bir oyuncu olarak kalmak istiyorum!"

Hem iş hem de özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan Hepileri, bugüne kadar rol aldığı dizilerdeki kadın partnerleriyle ilgili yorumlar da yaptı. Bakın Hepileri, neler anlattı:

 

Oyunculuk serüveninizin başlangıç sürecine ve şuanda bulunduğunuz noktaya dair neler söylemek istersiniz?

Başladığı andan itibaren bu işin ciddi olduğunu anladım. Daha liseyi okurken uykuyu çok seven bir adam olarak 08.30’da kalkıp, tiyatroya gidip, çocuk oyunu için suratımı boyayıp, saat 10.30’da çocukların karşısına çıkıp oynadığım zaman anladım ki bu iş meşakkatli. Sadece tiyatroda değil, kamera önünde de öyle. Turnesi, çalışma saatleri... Hiç bir zaman hayatım düzenli olmayacaktı. Bunlar, bu işi da ha fazla sevmemi sağladı.

 

Bu şartlarla nasıl baş ediyorsunuz?

Aralarda yaptığım tatiller ve birde güzel tembelliğim var. En ufak bir tatil yakaladım mı tembellikle geçiriyorum. Üç gün evden çıkmadan dergiye kitaba gömülüp hiç hareket etmeden geçiyor. Tüm bunlar, bünyeme tekrar bir enerji depolamamı sağlıyor.

 

Oyunculukla ilgili geleceğe dair hayalleriniz neler?

Bundan öncesi iyi bir hazırlıktı. “Ben bu projede olmak istiyorum. Bu projenin olması için her şeyi yaparı m” diyor ve hep öyle hareket ediyordum. Bunlar birikim halinde bana geri döndü. Özel, parantez içinde bir oyuncu olarak kalmak istiyorum. "İntikam" dizisinde canlandırdığım Hakan Eren karakteri gibi. Kime söylesem, “Türkiye ’de tek sen oynardın” dedi. Bu benim için önemli.

 

Güzellik tanımınız nedir?

Zekâdır. Zeki insanın kendini iyi tanıdığını düşünüyorum. Kendini iyi tanıyan insan, mutlu olabilmek için ya da kendini iyi ifade edebilmek için zaten kendiyle barışıktır. Kendiyle barışık olan her insanın çok güzel olduğunu düşünüyorum. Bir de ekstra akıllılık varsa, bu , kişiyi seksi hale dönüştürüyor.

 

Gözdeki parıltıya bakarım


Bir kadında ilk olarak ne ilginizi çeker?

Gözleri ve gözlerindeki pırıltı. O hemen durumu belli ediyor. “Bununla iyi anlaşırım” ya da “Buna yaklaşmayayım” diyebiliyorum.

 

Evlisiniz. Eşinize âşık olduğunuzu nasıl anladınız?

Normalde gece yatmadan önce onu düşünüyorsam, sabah kalktığımda ilk aklıma  gelen şey o oluyorsa ve pek çok şeyden feragat etmeye başladıysam farkında olmadan ateş bacayı sarmış oluyor. Ancak eşim de bu durum bir anda olmadı. Onunla güzel, uzun bir tanışma süreci yaşadık. Sonra bunun aşka dönüşmesi ve onun bambaşka bir şeye doğru gitmesi harika oldu. Çok aşklar bitti, çok acılar kaldı ve o acılar çok yalnızlıklara götürdü zamanında. Yalnızlıklar da çok aldı götürdü ve hayatı yavaşlattı. Bu kadar duygusal biriyken bir de bu kadar çalışma isteği duyarken öyle yıkımlar bana iyi gelmiyordu. Ama şimdi doğru insanı buldum, yaşasın! Eşimle olan aşk bitmedi ama çok güzel bir sevgiye dönüştü.

 

Hazırlayan: Buket Baydar


Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 2681

 • Ekmek arası mini köfteler
  Ekmek arası mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 1641

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

BU KATEGORİDEKİ EN ÇOK OKUNANLAR

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön