Ayrılmadık beraberiz

Johnny Depp ve sevgilisi Amber Heard, ayrıldıkları dedikodularına inat Londra’da akşam yemeğine çıktı, paparazzilere el ele görüntü verdi.

Ayrılmadık beraberiz

Gala ertesi yemek

Son filmi Maskeli Süvari’nin (The Lone Ranger) tanıtım kampanyası çerçevesinde dünya turuna çıkan Johnny Depp, Londra galasından sonra sevgilisi Amber Heard’le görüntülendi.

 

Depp’in uzun yıllardır birlikte olduğu çocuklarının annesi Vanessa Paradis’ten ayrıldıktan sonra birlikte olmaya başladığı Heard’le ilişkisinin sallantıda olduğu ve çiftin ayrıldığı iddiaları magazin basınında yer alırken ikili muhabirlere el ele fotoğraf vererek dedikoduları yalanlamış oldu.

 

Dünyayı geziyorlar

Londra’daki ünlü Cipriani Restoran’da yemek yiyen çift, romantik bir akşam geçirirken Johnny Depp’in filmin gişedeki başarısızlığı nedeniyle moralsiz olduğu iddia edildi. 250 milyon dolar bütçeli yapım, ilk haftasında yalnızca 30 milyon dolar hasılat yapınca yapımcılar tanıtım turnesinin sınırlarını genişletme kararı almıştı. Amber Heard’ün sevgilisine bu süreçte destek verdiği ve çeşitli şehirlerde yapılacak galalara Depp’le birlikte katılacağı söyleniyor.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

 • Damla çikolatalı kurabiye tarifi
  Damla çikolatalı kurabiye tarifi

  Süresi : 00:48 İzlenme : 2806

 • Yumurta sarısını böyle ayırın!
  Yumurta sarısını böyle ayırın!

  Süresi : 01:46 İzlenme : 1084