Modaya yön verenlerin merakla beklediği fuar için geri sayım başladı!

Kumaş ve tekstil aksesuarlarında son trendler sergileneceği Texbrigde kapılarını Cnr Expo’da aralıyor...

Modaya yön verenlerin merakla beklediği fuar için geri sayım başladı!

Türk tekstil ve yan sanayi sektörünün iç ve dış pazar gereksinimlerine yanıt vermek amacıyla gerçekleştirilen Türkiye’nin tek kumaş ve tekstil aksesuarları fuarı “Texbridge İstanbul” için geri sayım başladı.

Texbridge İstanbul Kumaş ve Aksesuarları Fuarı, İstanbul Fuarcılık organizasyonu Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) işbirliği ile 08-10 Mart 2012 tarihleri arasında Cnr Expo’da düzenlenecek. Geçen sene düzenlendiği dönemde  olduğu gibi katılımcı firmalar ve ziyaretçiler tarafından büyük ilgiyle karşılanacağı düşünülen fuarı İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği(İHKİB) , Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği(UHKİB), Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği(TGSD) , Ege Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği(ETHİB), Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği(EHKİB), Denizli İhracatçıları Birliği (DENİB), Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayi İşadamları Derneği (DOSABSİAD), Laleli Sanayici ve İşadamları Derneği (LASİAD) , Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği(OTİAD) , Örme Sanayiciler Derneği (ÖRSAD),  Merter Sanayici İş Adamları Derneği (M ESİ AD) , Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) , İstanbul Moda Akademisi(İMA) ve KOSGEB gib sektörün öncüleri destekliyor.


GAP, H&M ve Li Fung koleksiyonları için kumaş ve aksesuar seçimlerini Texbridge’den yapacak!
Türk tekstil ve yan sanayi sektörünün iç ve dış pazar gereksinimlere yanıt vermek amacıyla gerçekleştirilen Texbridge İstanbul'a, Altınyıldız, Bahariye, Anteks, Söktaş, İsko, Real, Matesa, Gap Güneydoğu Tekstil gibi firmaların yanında Bursa’dan 50’ye yakın firma katılıyor. Türk üreticiler dışında A-TH Floros Co(Yunanistan), Carreman(Fransa), Almanya, Çek Cumhuriyeti, İngiltere ve İtalya’dan Peggy Mill, Bottonificio Bap Spa, Simona B, FIT – Finest, İtalyan Trimming kumaş ve aksesuar firmaları da fuarın katılımcıları arasında yer alıyor.

Texbridge için özel olarak 32 ülkenin dahil olduğu VIP alım heyeti programı düzenleniyor. GAP, H&M ve Li Fung gibi giyim sektörünün önde gelen devlerinin tasarımcı ve satın alma yetkilileri, koleksiyonları için kumaş ve aksesuar seçimlerini fuarda yapacaklar. Organizasyona ayrıca Rusya, Mısır, İspanya, Fas, Tunus, İran, İtalya, Almanya, İngiltere, Lübnan’dan hazır giyim sektörünün çok sayıda ünlü firması katılıyor.

Michel Minne trend alanı hazırlayacak!
Dünyanın önemli tekstil fuarlarının trendlerini belirleyen Belçikalı trend tahmincisi Michel Minne, bu yıl da Texbridge için 2013 ilkbahar -yaz trendlerinin sergileneceği bir trend alanı hazırlayacak. Carola Seybold da Texbridge için 2013 ilkbahar-yaz trend renkleri hakkında seminer verecek. Kumaş ve tekstil aksesuarlarında ülkenin tek fuarı olma özelliğini taşıyan Texbridge Fuarı’nda geçen yıl olduğu gibi, trend alanı, trend seminerleri, business lounge, alım heyeti etkinlikleri gerçekleştirilecek. Texbridge’de oluşturulacak özel DesignLAB’da uluslararası dizayn stüdyoları, tasarımcıları ve trend butikleri yer alacak.. İçinde desen, nakış ve dokuma kumaşlarının sergileneceği bu alanda İngiliz, İtalyan, Fransız, İspanyol tasarımcılar da olacak. Ziyaretçilere ürünlerini keşfetme fırsatı sunacak DesignLAB, kumaş ve aksesuar sektörüne ilham kaynağı olacak.  Fuarın ürün gruplarını örme kumaş, dokuma kumaş, denim, suni deri, iplik, aksesuar ve yan sanayi oluşturuyor.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 2681

 • Ekmek arası mini köfteler
  Ekmek arası mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 1641

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön