Şubat ayı Yengeç burcu yorumu

Şubat ayına yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret ve medya alanlarınız aktif olarak başlayacaksınız sevgili Yengeçler...

Şubat ayı Yengeç burcu yorumu

Şubat ayına yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret ve medya alanlarınız aktif olarak başlayacaksınız sevgili Yengeçler... Neptün şubat başı, haziran doğumlu Yengeçler üzerine olumlu etkilerini göndermeye başlıyor. Yaratıcılığınız ve sezgiselliğiniz artabilir. Dış dünyaya bakış açınızda çözülmeler, dağınıklıklar oluşabilir. Yabancı ortaklı işler, eğitim, medya, ticaret, hukuk alanlarınızda birtakım sorunlar oluşabilir. Yüksek eğitim alan bir insansanız bir anda her şey anlamsız gelebilir ve aldığınız eğitime ihtiyacınız yokmuş gibi davranabilirsiniz ya da tam tersi bir şekilde bazı düşünceleri kafanızda idealize edebilirsiniz.

 

7 Şubat'ta para evinizde oluşan bu dolunay, parasal konularda duygusal stresler yaşamanıza neden olabilir.Bu dönem aldığınız kararları uygulamakta zorlanabilirsiniz. Aniden ortaya çıkacak bir ödeme, borçlanmanıza veya sizden borç istenmesine neden olabilir.

 

8 Şubat itibarıyla iş ilişkileriniz öne çıkmaya başlıyor. Kendinizi iş alanınızda göstereceğiniz ve iyi ilişkiler kurmaya çalışacağınız bir dönem içerisinde olacaksınız.

 

10 Şubat ani ve beklenmedik oluşumlar sizi şaşırtabilir. Fırsatlarınız yüksek olacak. Bu dönem sakin durmaya özen gösterin.

 

14 Şubat itibarıyla medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda ilerlemeye başlayan Merkür, 2 hafta boyunca bu alanlarınızda iletişiminizi hızlandıracak. Önemli iş görüşmeleri ve konuşmaları gündeme gelebilir. Uzaklarda bulunan akrabalarınızdan veya dostlarınızdan haber alabilir, farklı ve sıradışı olayları takip edebilirsiniz.

 

19 Şubat itibarıyla 1 ay boyunca kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz. Eğer bu işlerden herhangi biriyle uğraşıyorsanız, şartların sizin lehinizde olacağı güzel bir ay sizleri bekliyor olacak. Kendinizi geliştirip, eğitmeye ve geleceğiniz üzerine daha fazla çaba harcamaya yönelik adımlar atacaksınız. Yine bu alanlarda başkalarına yardım etmek, kendinizi diğer insanlar için feda etmek gibi etkiler yüksek olabilir. Bu alandaki önemli başlangıç ve kararlarınızı 22 Şubat ve sonrası yapmaya çalışın.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

 • Damla çikolatalı kurabiye tarifi
  Damla çikolatalı kurabiye tarifi

  Süresi : 00:48 İzlenme : 2806

 • Yumurta sarısını böyle ayırın!
  Yumurta sarısını böyle ayırın!

  Süresi : 01:46 İzlenme : 1084

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön