Aralık ayı Koç burcu yorumu

Aralık ayına sosyal çevre ortamlarınız ve arkadaşlık ilişkileriniz devredeyken giriş yapacaksınız sevgili Koçlar...

Aralık ayı Koç burcu yorumu

1 Aralık'ta iş ortamlarınızda tutkulu yanlarınız öne çıkabilir. Etkili ve güçlü insanlarla güzel kontaklar kurabilirsiniz. İlişkilerinizdeki gücü hissedeceksiniz. Baskıcı ve yönlendirici tavırlarınıza dikkat etmeniz gerekebilir.

 

2-3 Aralık günleri işe dayalı, seyahat ve eğitime dayalı konularda hırslı yönleriniz sizi yönlendirebilir. Bu alanlarda bir an önce harekete geçmek isteyebilir ve sabırsız davranışlar içerisine girebilirsiniz. Önemli görüşmelerden ve kararlardan bu iki gün kaçının.

 

4 Aralık'ta ise mantığınız size birçok konuda doğru yolu gösterecek. Dış dünyayla ilgili konuşmalarınız artabilir.

 

5 Aralık'ta oldukça iyimser ve pozitif etkilerle daha aktif ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Hayata başka açılardan bakmayı tercih edeceksiniz. İş konularında yaptığınız işlerinizi kariyer hayatınıza iyimser ve güçlü etkilerle aktarabilirsiniz.

 

10 Aralık Cumartesi günü gökyüzünde öğlen saat 16:36’da bir Ay tutulması yaşanacak. İşte bu tutulma, İkizler burcunda ve sizin yakın çevre alanlarınızda gerçekleşecek. Ev ve aile alanlarınızı, aşk hayatınızı veya varsa çocuklarınızla ilgili konuları kapsayacak ve etkileyecek. Şimdi neler olabilir şöyle bir göz atalım. Yakın çevrenizde, akrabalarınız, komşularınız ve kardeşlerinizi işin içine alacak duygusal olaylarla karşılaşabilirsiniz. Tam bir seyahatteyken, eğitimdeyken veya işleriniz ön plandayken aniden ortaya çıkacak bir olay, iki taraf arasında kalmanıza neden olabilir. Eğer medya, yabancı ortaklı işlerle , hukuk veya eğitimle ilgili işleriniz varsa, bu işlerin iletişim, satış, pazarlama, ulaştırma yanlarında sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yakın çevrenizde ve iş koşullarınızda beklenmedik dedikodu, konuşma ve söylemler yaşanabilir. Bir önemsiz bir bilgi bir anda ortalığı karıştırabilir. Yakın çevrenizin ve bu alandaki insanların değiştiğini algılayabilirsiniz. Unutmayın bu etkiler ve tutulmalar, hayatımızı daha farklı yönlere taşımak veya farklı alanlara dikkat çekmek için gerçekleşirler.

 

14 Aralık'ta Merkür düzeliyor. Yabancı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda 2- 3 haftadır süregelen aksilikler, ertelenmeler ve sorunlar varsa artık bu alanlardaki iletişiminiz rahatlayacağından yaşadığınız sorunlar geride kalmaya başlayacak. Bu birkaç haftadır gündeminize yerleşen konuların ve geçmiş olayların etkisinden tam anlamıyla 1 ocakta temizlenmiş olacaksınız.

 

18 Aralık'ta sevdiğiniz insanla göz önünde olacağınız ortamlarda sorunlara açık olacaksınız. Karşı tarafı biraz daha anlamaya çalışın.

 

20 Aralık'ta Venüs burç değiştirecek ve Kova burcuna geçecek. Üç hafta boyunca ilgi alanlarınız, arkadaşlarınız ve sosyal çevre konularına kayabilir. Venüs Kova burcunda özgürlüğü ve bireyselliği temsil ettiğinden, arkadaşlık ilişkilerinizde sizi sıkmayacak, karışmayacak insanlarla bir arada olmayı tercih edebilirsiniz. Yine partiler, organizasyonlar, katılınacak davetler bu dönem hoşunuza gidebilir. Sosyalliğiniz artacağından her köşe bucakta insanların karşısına çıkabilirsiniz.

 

22 Aralık'ta Güneş, Oğlak burcuna geçecek. Bir ay boyunca kimliğinizi, kariyer ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Üzerinize gerekenden daha fazla sorumluluk alabilir, kendinizi işiniz alanında göstermek isteyebilirsiniz. Her şeyin göz önünde olmasını isteyecek, hırsınızı işinize kaydıracaksınız. Planlı, programlı davranma zorunluluğu hissedeceksiniz. Koç burcu olarak daha sakin ve tutarlı adımlar atmak sizi biraz yoracak olsa da başarının disiplin ve sabırla geleceğini göz ardı etmemelisiniz.

 

24 Aralık'ta kariyer ve iş alanlarınızda bir yeni ay oluşacak. Bu alandaki önemli başlangıçlarınızı ve vermeniz gereken kararları bu tarih sonrası almanızda fayda olacak. Beklenmedik olaylar gerçekleşebilir.

 

26 Aralık'ta Jüpiter para evinizde düzelmeye başlayacak. Geciken veya sizi zorlayan para konularınız artık geride kalmaya başlıyor.

 

31 Aralık yılbaşı gecesi keyfiniz yerinde olacak yalnız gün içinde çalışma arkadaşlarınızla tartışmalardan kaçının. Seyahat edecekseniz, unuttuğunuz bir evrak ya da iş size zor zamanlar yaşatabilir. Her işi son güne bırakmayın. Mutlu yıllar…

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Makarna kızartması!
  Makarna kızartması!

  Süresi : 00:52 İzlenme : 11275

 • Damla çikolatalı kurabiye tarifi
  Damla çikolatalı kurabiye tarifi

  Süresi : 00:48 İzlenme : 2806

 • Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?
  Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?

  Süresi : 03:40 İzlenme : 3538

 • Hafif pizza tarifi
  Hafif pizza tarifi

  Süresi : 01:28 İzlenme : 9362

 • Yoğurtlu kereviz salatası
  Yoğurtlu kereviz salatası

  Süresi : 01:17 İzlenme : 5893

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön