Kısa boylu erkek olmak

Bu davranışlar boy uzatmaz. Peki ne yapsın kısa boylu erkekler? Hayatın genel sırrını uygulasınlar yeter.

Kısa boylu erkeklerin...

Eşkenar üçgenin cazibesi!

 

Kadınların geniş omuzlardan, güçlü kollardan, hadi adını koyalım üçgen vücuttan etkilendiği bir gerçek. Bir erkeğin bu gerçeği kavraması ve kadınları etkilemek için bedenini güçlendirmesi takdir edilecek bir durum. Ancak o erkek kısa boyluysa, omuzlarına ve kollarına çok da yüklenmese iyi eder. Çünkü enine genişleyen kaslar, kısa bedeni daha da kısa gösterir. Bu çaba uzun boylu bir erkeği dik üçgene dönüştürürken, kısa boylu bir erkekten eşkenar üçgen yaratır.

 

 

 

Peki ayakkabıları çıkarınca ne olacak?

 

Neredeyse yumurta topuk ayakkabı seçip, topuğu kapatmak için de paça boyunu uzatmak sit-com karakterine dönüşmek için yeterlidir. İki sebepten:

1.Yürürken topuk ses çıkarır ki bu kadınların kendilerine mahsus bulduğu bir özelliktir.

2. Ayakkabıları çıkarınca herkes boyunun ölçüsünü alır!

 

 

 

Büyük boy olsun lütfen!

 

Kısa boylu erkekler, sanki abarttıkça boyları uzayacakmış gibi abartmayı severler. Büyük evlerde oturmak, büyük arabalar kullanmak, büyük yataklarda uyumak, büyük boy hamburger mönüsü sipariş etmek bu tür davranışlara tipik örneklerdir.

 

 

 

Bugün topuklu giymesen ne olur!

 

Kısa boylu erkekler, yanlarındaki kadının topuklu giymesinden rahatsız olurlar. Kadın topuklu giymezse boyları uzayacakmış gibi bazen arıza çıkarırlar. Bir düğüne gidilecek mesela, kadın şıkır şıkır giyinmiş süslenmiş, erkek konuşur: Bugün topuklu giymesen ne olur!

 

 

 

Başkası olma kendin ol!

 

Kimi kısa boylu erkek, uzun boylu erkekle yarışamayacağının bilincindedir ve farklı yöntemlerle kendine cazibe katmanın yollarını arar. Anlamakta gecikmez: Bu yollardan biri kadını güldürmek, diğeri bildiği enteresan şeylerle şaşırtmaktır. Fakat bu amaçlara ulaşacak diye bazen abartır. Espri stoğu bitince kadına bir üşüme gelir, olur olmaz bilmeleri ise içine fenalık getirir. Sonuçta olmaz yani.

 

Peki ne olacak kısa boylu erkeklerin hali? Ne yapsınlar? Hiç mi şansları yok? Kendileri gibi olsunlar, doğal dursunlar, abartmasınlar. Aslında bütün hayatın genel sırrı.

 

Kısa boylu ünlü erkekler
+40
Bu ünlülerin boylarını öğrenince çok şaşıracaksınız! Okan Karacan – 1.64

Facebook Yorumları
Yorumlar
3
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  20 Ekim 2016 Perşembe 09:21

  helal olsun bu üstteki yorumu yapana. % 100 katılıyorum

  Cevapla
 •  
  20 Ekim 2016 Perşembe 09:21

  boş boş sacmalılar

  Cevapla
 •  
  19 Ekim 2016 Çarşamba 17:21

  aptalca bir haber, aptalca bir sunum. eminim kısa boylu erkeklerin sizin sandığınız kadar bir durumu yoktur. sanki bir engel, bir özür, bir hastalık gibi bahsetmişsiniz. bu dil, bu çağın uygarlığının çöküşünün resmidir. bu kadar şekilcilik, bu kadar beden odaklı bir insan ve yaşam tasavvuru, sizlerin de zihinsel ve ruhsal olarak çöktüğünüzün, insanlıktan düşüş yaşadığınızın resmidir. ha siz bunlardan ders alacak kadar akıl ve ruh sahibi misiniz, bilemiyorum. belki şekil şemalinizin düzgünlüğüyle iftihar ediyorsunuz. ama bütün bunlar insanı salt bir canlı organizma kılar. insan olmak zordur.

  Cevapla

 • Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?
  Yılbaşı hindisi nasıl yapılır?

  Süresi : 03:40 İzlenme : 3487

 • Hafif pizza tarifi
  Hafif pizza tarifi

  Süresi : 01:28 İzlenme : 9296

 • Damla çikolatalı kurabiye tarifi
  Damla çikolatalı kurabiye tarifi

  Süresi : 00:48 İzlenme : 2402

 • Yoğurtlu kereviz salatası
  Yoğurtlu kereviz salatası

  Süresi : 01:17 İzlenme : 5799

 • Fıstık ezmesi nasıl yapılır?
  Fıstık ezmesi nasıl yapılır?

  Süresi : 00:49 İzlenme : 3713

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön