3,2,1 Aşk... Ünlülerin gerçek hayatlarındaki aşkları

Hepimizin merak ettiği yerli ve yabancı ünlüler ve onların kendileri gibi ünlü sevgilileri...

3,2,1 Aşk... Ünlülerin gerçek hayatlarındaki aşkları

Herkesin hayatında ilgilendiği, hakkında bilgi sahibi olmak istediği ünlü birileri vardır. Bu ünlülerin yaptıkları işlerin dışında gittikleri yerler, giydikleri giysilerden çok, aşk hayatlarını merak ediyoruz aslında. Bazen de sadece merak etmekle kalmıyor ilişkileri hakkında fikir sahibi olarak yorumlar yapıyoruz. Ünlü birisine kendisi gibi ünlü birini daha çok yakıştırıyoruz çünkü bu sayede onlara daha kolay ulaşıyor, onları daha yakından takip edebiliyoruz.

 

Evliliklerinden boşanmalarına, ayrılıklarından barışmalarına kadar yaşadıkları her olaydan haberdar olmak istiyoruz. Haberdar oldukça daha fazla merak ediyoruz. Zamanla bu merakları giderdikçe onları tanıyormuşuz gibi hissetmeye başlıyoruz. İşte bu his onları daha da ünlü yapıyor.

 

Ayrılıklarına üzülüyor, aldatmalarına kızıyor ve mutlu haberlerine seviniyoruz. Yerli ya da yabancı çok sayıda ünlü, hayatımızın ufakta olsa bir kısmını dolduruyor aslında. Farkında olmadan onların yaşantılarıyla meşgul olduğumuz sırada kendi hayatımızın sıkıntılarını kısa süreliğine bir kenara bırakıyoruz.

 

Şimdi sizin için seçtiğimiz yerli ve yabancı 30 ünlü çiftimizle bir süreliğine günün sıkıntılarından kurtulup kafanızı dağıtmaya ne dersiniz?

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

 • Damla çikolatalı kurabiye tarifi
  Damla çikolatalı kurabiye tarifi

  Süresi : 00:48 İzlenme : 2806

 • Yumurta sarısını böyle ayırın!
  Yumurta sarısını böyle ayırın!

  Süresi : 01:46 İzlenme : 1084

 • 5 dakikada badem sütü yapımı!
  5 dakikada badem sütü yapımı!

  Süresi : 00:56 İzlenme : 2556

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön