Justin Timberlake evinize geliyor!

2010 yılında kurulan e-ticaret siteleri firması BeachMint; JewelMint, StyleMint, ShoeMint ve BeautyMint gibi farklı alanlardaki hizmetlerine HomeMint‘i eklemeye hazırlanıyor.

Justin Timberlake evinize geliyor!

Bu zamana kadar tanıttığı sitelerin her birinde farklı bir ünlüyle çalışan BeachMint’in yeni sitesi HomeMint’in yüzü Justin Timberlake ve ünlülerin ev dekoratörü Esmee Stanley olacak.

Tasarım dünyası, aktör ve müzisyen Justin Timberlake ike dekoratör arkadaşı Estee Stanley'nin iş ortaklığını konuşuyor. İkili, herkes için ulaşılabilir tasarımlar ortaya çıkarmak istiyorlar.

Timberlake ve Stanley tarafından seçilen ürünler, aylık üyelik ücreti ödeyen kullanıcılarına uygun fiyatlarla sunulacak. Konu hakkında açıklama yapan BeachMint Başkanı Diego Berdakin, HomeMint’in BeachMint’in genişlemesindeki yeni adım olduğunu, fakat HomeMint’in firmanın diğer sitelerinden farklı bir şekilde çalışacağını açıkladı.

Bunun için attıkları ilk adım ise bir internet sitesi ile HomeMint'in yaptığı bir fotoğraf yarışması. Evinizdeki en sevdiğiniz bölümü ya da objeyi çekip yolluyorsunuz. Kazanan fotoğraf, HomeMint kitabında yer alacak ve aynı zamanda HomeMint'in yeni tasarımcısı olma şansını elde edeceksiniz. Timberlake ve Stanley böylece tasarımcıları ve markaları buluşturmuş olacaklar.

Yeni proje hakkında Esme Stanley “HomeMint bünyesi altında Justin ve ben birlikte koleksiyonlar tasarlayacağız. Aynı zamanda insanları yeni yeteneklerle buluşturacağız” diyor. Justin Timberlake ise “Yeni insanlara ekibimle birlikte bir yol açmak ve şans tanımak istiyoruz” diyor.

Timberlake yeni projeleri hakkında “Bir fotoğraf ya da şarkı çok kişisel bir şeydir. Bir şarkı dinlediğinizde ya da bir tasarıma baktığınızda kendinizi o sanat eserini sanatçı ile yeniden keşfettiğinizi hissediyorsunuz” diyor.

Daha önce kurulan JewelMint'te, gönderilen takı tasarımları, Kate Bosworth tarafından seçilmişti. StyleMint'te, gçnderilen t-shirt tasarımları Olsen kardeşler seçmişti. Şirketin diğer siteleri olan BeautyMint Jessica Simpson, Shoe Mint ise Rachel Bilson tarafından temsil edildi.

Facebook Yorumları
Yorumlar
2
Onay Bekleyenler
0

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 2681

 • Ekmek arası mini köfteler
  Ekmek arası mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 1641

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön