Beyaz giyerken dikkat edilecekler

Eğer gelenekçiyseniz, yanlış giyinmek ya da stil önerilerine takılmak istemiyorsanız aşağıdaki önerilerimize dikkat edebilirsiniz.

Beyaz giyerken dikkat edilecekler

Modern çağda bireyselciliğin ön plana çıkması ve modada özgünlüğün baskın olması nedeniyle eskiden dikkat edilen detaylar artık önemini yitirmiş gibi görünüyor. Moda dediğimizde takip etmemiz gereken katı kurallar yok fakat dikkat etmediğimizde hoş görünmeyecek sonuçlar ortaya çıkabiliyor.  Düğüne beyaz bir elbise ile katılmayın.
Tüm modacıların bir oldukları tek konu neredeyse bu. Düğünde beyaz giyilecek ise bunu gelin yapmalı. Elbisenizde beyaz olabilir, ama baştan aşağı beyaz giymeniz hoş durmaz.

 

KALIN AYAK BİLEKLİ KADINLAR NASIL GİYİNMELİ? Ayak bileği kalın olan kadınlara... BRALETTE GİYMEK İÇİN NEDENLER Sutyeni bırakma zamanı geldi. Bu...Soğuk havalarda koyu beyaz giyinin.
Eğer beyazı seviyorsanız ve ten renginize uyuyorsa ama kışın giyinmekten korkuyorsanız açık beyaz yerine krem, bej ya da koyu beyaz giyinin. Katı moda gelenekçileri kışın beyaz giyilebileceğinizi bile söyler.Sıcak iklimlerde daha rahat giyinilir.
Eğer tropik iklime sahip bir yerde yaşıyorsanız, beyaz sizin için hayati bir renk olabilir, hatta kışın bile, özellikle havaların 40-50 derece olduğu zamanlarda. Beyaza takılıp kalmak istemiyorsanız yıl içinde alacağınız kıyafetlerinizi açık ve yumuşak renklerden seçebilirsiniz.Doğru ayakkabı giyin.
Bembeyaz upucun bir elbisenin altında siyah rugan ayakkabılar tuhaf durabilir. İlkbaharda veya yazın beyaz elbise giyiyorsanız, doğal renklerde veya beyaz sandaletleri tercih edebilirsiniz. Eğer kışın veya sonbaharda beyaz giyrcekseniz, siyah ayakkabılardansa kahverengi daha iyi olabilir.Şehir çevresinde beyaz elbiselerden kaçının.
Şehir dışında yaşıyor ve toplu taşıma araçlarını kullanıyorsanız beyaz elbiseler sizin için felaket olabilir. Tüm yoğunluk ve koşuşturmaca arasında beyaz elbiseniz rengi gün sonunda beyaz kalmayabilir. Bu nedenle şehirde yaşayan sürekli koşuşturan kadınların neden siyah giydiklerini anlayabilirsiniz. Zayıf görünmek için değil, üstlerine yapışan şehir kirini göstermemek için.

 

DAHA ŞIK BİR GÖRÜNÜM İÇİN 10 MODA KURALI Her zaman stil sahibi görünmeniz... DAHA ŞIK GÖRÜNMEK İÇİN GİYMENİZ GEREKEN 6 MODA PARÇASI Cazibenizi ortaya çıkaracak bu a...

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bahçeci Tüp Bebek Cevaplıyor: Kısırlık Nedenleri Nelerdir?
  Bahçeci Tüp Bebek Cevaplıyor: Kısırlık...

  Süresi : 03:31 İzlenme : 107

 • Amerikan keratini her saça uygulanır mı?
  Amerikan keratini her saça uygulanır mı?

  Süresi : 01:33 İzlenme : 2794

 • Smear testi nedir?
  Smear testi nedir?

  Süresi : 01:56 İzlenme : 2307

 • Güle güle plastik
  Güle güle plastik

  Süresi : 00:36 İzlenme : 1518

 • Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız yaşama dair...
  Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız...

  Süresi : 17:57 İzlenme : 4894

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön