Beyaz giyerken dikkat edilecekler

Eğer yanlış giyinmek istemiyorsanız aşağıdaki önerilerimize dikkat edebilirsiniz...

Beyaz giyerken dikkat edilecekler

Modern çağda bireyselciliğin ön plana çıkması ve modada özgünlüğün baskın olması nedeniyle eskiden dikkat edilen detaylar artık önemini yitirmiş gibi görünüyor. Moda dediğimizde takip etmemiz gereken katı kurallar yok fakat dikkat etmediğimizde hoş görünmeyecek sonuçlar ortaya çıkabiliyor.  

 

Düğüne beyaz bir elbise ile katılmayın

Tüm modacıların bir oldukları tek konu neredeyse bu. Düğünde beyaz giyilecek ise bunu gelin yapmalı. Elbisenizde beyaz olabilir, ama baştan aşağı beyaz giymeniz hoş durmaz.

 

Soğuk havalarda koyu beyaz giyinin

Eğer beyazı seviyorsanız ve ten renginize uyuyorsa ama kışın giyinmekten korkuyorsanız açık beyaz yerine krem, bej ya da koyu beyaz giyinin. Katı moda gelenekçileri kışın beyaz giyilebileceğinizi bile söyler.

 

Sıcak iklimlerde daha rahat giyinilir

Eğer tropik iklime sahip bir yerde yaşıyorsanız, beyaz sizin için hayati bir renk olabilir, hatta kışın bile, özellikle havaların 40-50 derece olduğu zamanlarda. Beyaza takılıp kalmak istemiyorsanız yıl içinde alacağınız kıyafetlerinizi açık ve yumuşak renklerden seçebilirsiniz.Doğru ayakkabı giyin.

Bembeyaz upucun bir elbisenin altında siyah rugan ayakkabılar tuhaf durabilir. İlkbaharda veya yazın beyaz elbise giyiyorsanız, doğal renklerde veya beyaz sandaletleri tercih edebilirsiniz. Eğer kışın veya sonbaharda beyaz giyrcekseniz, siyah ayakkabılardansa kahverengi daha iyi olabilir.

 

Şehir çevresinde beyaz elbiselerden kaçının

Şehir dışında yaşıyor ve toplu taşıma araçlarını kullanıyorsanız beyaz elbiseler sizin için felaket olabilir. Tüm yoğunluk ve koşuşturmaca arasında beyaz elbiseniz rengi gün sonunda beyaz kalmayabilir. Bu nedenle şehirde yaşayan sürekli koşuşturan kadınların neden siyah giydiklerini anlayabilirsiniz. Zayıf görünmek için değil, üstlerine yapışan şehir kirini göstermemek için.

 

KALIN AYAK BİLEKLİ KADINLAR NASIL GİYİNMELİ? Ayak bileği kalın olan kadınlara... BRALETTE GİYMEK İÇİN NEDENLER Sutyeni bırakma zamanı geldi. Bu...

 

DAHA ŞIK BİR GÖRÜNÜM İÇİN 10 MODA KURALI Her zaman stil sahibi görünmeniz... DAHA ŞIK GÖRÜNMEK İÇİN GİYMENİZ GEREKEN 6 MODA PARÇASI Cazibenizi ortaya çıkaracak bu a...

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Uykusuzluğa basit çözümler!
  Uykusuzluğa basit çözümler!

  Süresi : 05:25 İzlenme : 10221

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 10723

 • Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?
  Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?

  Süresi : 01:41 İzlenme : 4592

 • Kol sarkmalarına karşı egzersiz
  Kol sarkmalarına karşı egzersiz

  Süresi : 02:09 İzlenme : 3128

 • Sezaryen mi normal doğum mu?
  Sezaryen mi normal doğum mu?

  Süresi : 01:53 İzlenme : 14383

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön