Erkeklere yılbaşı hediyesi seçerken dikkat edilmesi gereken 8 madde

Yılbaşına günler kala, sevdiğiniz erkeğe ne hediye alacağınıza hâlâ karar veremediniz mi? Merak etmeyin, bu ipuçları size yardımcı olacak.

Erkeklere yılbaşı hediyesi seçerken dikkat edilmesi gereken 8 madde

Ne kadar süredir birliktesiniz?

Erkeklere hediye alırken ne kadar zamandır birlikte olduğunuz çok önemli; eğer uzun süredir birlikte değilseniz yılbaşında hediye alma gibi bir düşüncesi olup olmadığını bilemezsiniz. Bu sebepten öncelikle yılbaşında hediye alıp verme konusundaki düşüncelerini öğrenin. 

 

Ne kadarlık bir bütçeniz var?

Erkekler için hediye bulmak her zaman daha zordur. Genelde telefon, saat gibi pahalı hediyeler alınır. Bütçeniz yoksa daha uygun hediyeler bakın. Bütçeniz varsa da pahalı bir hediye almadan önce yılbaşının onun için çok özel olduğundan emin olun.

 

Sürprizleri seviyor mu?

Kadınlar her daim sürprizleri sever ancak erkekler için aynı şeyi söylemek pek mümkün değil. Bu yüzden hediye almayacağınızı söyleyip, daha sonra gizlice hediye alıp, yılbaşı gecesinde ona sürpriz yapmayı unutun. Aksi takdirde kendisi size bir hediye almadıysa sürprizi görünce keyfi kaçabilir.

 

Özel ilgi alanı var mı?

Eğer hediye alacağınız erkeğin özel bir ilgi alanı varsa; çok şanslısınız. Bu alanlar müzik, resim, film ya da yemek yapma bile olabilir. Muhtemelen o alanla ilgili alacağınız her hediye hoşuna gidecektir.

 

Herhangi bir ihtiyacı var mı?

Hediyenizin anlamından çok işlevine önem veriyorsanız, ona ihtiyacı olan bir şey alın. Neye ihtiyacı olduğunu anlamak için ekstra çaba göstermeniz gerekebilir ancak sonrasında hediyenin vereceği mutluluk bu çabaya değecektir.

 

Bir başkası da aynı hediyeyi almış olabilir mi?

Aslında en kötü durumlardan biridir; hediyeyle pişti olmak. İşte bu gibi durumları önlemek için hediye almadan önce ailesi ve arkadaşlarıyla onların aldıkları ve sizin almayı düşündüğünüz hediyeler hakkında konuşun.

 

Yardım etmeyi seviyor mu?

Hediye alacağınız erkeğin durumu çok iyi, hiçbir ihtiyacı yoksa ve daha özel bir şeyler yapmak istiyorsanız; desteklediği bir hayır kurumuna onun adına bir bağış yapın. Miktarın yüksek olmasına gerek yok küçük bir yardım bile çok fazla ihtiyacı giderebilir.

 

Küçük notları seviyor mu?

Eğer yılbaşı hediyesi için bütçe ayırmadıysanız ya da ona kendiniz daha özel bir hediye hazırlamak istiyorsanız. Küçük bir kağıda onu ne kadar sevdiğinizi ve onunla ne kadar mutlu olduğunuzu anlatan birkaç cümle yazın. Unutmayın, hissederek yazacağınız birkaç cümle en pahalı hediyelerden daha değerlidir.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Amerikan keratini her saça uygulanır mı?
  Amerikan keratini her saça uygulanır mı?

  Süresi : 01:33 İzlenme : 2736

 • Smear testi nedir?
  Smear testi nedir?

  Süresi : 01:56 İzlenme : 2235

 • Güle güle plastik
  Güle güle plastik

  Süresi : 00:36 İzlenme : 1495

 • Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız yaşama dair...
  Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız...

  Süresi : 17:57 İzlenme : 4878

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13331

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön