Uzak durulması gereken erkekler

Artı ve eksileriyle uzak durulması gereken erkekler. İşte bu adamlara dokunmayın deriz.

Uzak durulması gereken erkekler

Bazı erkeklere yaklaşmamakta fayda var. İşte artı ve eksileriyle uzak durmanız gereken erkek tipleri…

 

Pinti: Cüzdanında akrep besler, kışın kaloriferi yakmaz, bayat ekmek kızartmayı sever. En sevdiği cümle: “İndirim bile yaptırdım!” Ev temizliğini el süpürgesiyle yapmak zorundasınız, elektrik artık çok pahalı! *“İndirim vardı, aldım” bahanesini her zaman anlayışla karşılar.

 

Ana Kuzusu: Çorap yıkamayı bilmez, annesinin yemeklerinden başka yemeği asla beğenmez. En sevdiği cümle: “Bu yemeğin nesi eksik?” Annesi oğluna yatakta neler yapılabileceğinden hiç bahsetmemiş anlaşılan!
*Geceleri mutlaka evinde yatar, birlikte fazla vakit geçirmek zorunda kalmazsınız.

 

 

 

 

 

Spor Delisi: Deli gibi spor yapan bu erkek bugün maraton koşar, yarın Boğaz’da yüzer. En sevdiği cümle: “Vücudun harika görünüyor sevgilim, o kaslar ne öyle!” Evi spor salonunun soyunma odası gibi kokar. Nefes alamayabilirsiniz.
*Güçlü fiziği sayesinde kendinizi her zaman güvende hissedersiniz.

 

Olgun Sevgili: Karizmatiktir ama çabuk yorulabilir. En sevdiği cümle: “Senin bunu henüz bilememen çok doğal küçüğüm!” Çekici kır saçları kısa sürede ak sakallı dede modeline dönüşebilir! Para konusunda zorluk yaşatmaz.

 

Beyaz Atlı Prens: Terbiyeli, yakışıklı, iyi giyimlidir. Güzel kokar. En sevdiği cümle: “Armani ceketime ne kadar yakıştın sevgilim!” Sevgilisinden yeni ayrılmıştır. Sizin pozisyonunuz “yeni sevgilisi ile aynı eve taşınmadan önce vakit geçirdiği mükemmel insan”dır. Onunla fotoğraf güzel sonuç verir.

 

Şöhret Düşkünü: Şan, şöhret meraklısı olan bu adam kendisine deliler gibi hayrandır. En sevdiği cümle: “Yoksa sen beni yine dinlemiyor musun aşkım?” Onu ciddiye almakta zorlanabilirsiniz.  Uçuk kaçık hayalleri sizi bol bol güldürür, gülmek de size iyi gelir!

 

 

 

 

Sanatçı: Hayatı tamamen uçlarda yaşayan bir erkek. Ayrıca uç noktada bir çulsuz! En sevdiği cümle: “Senin sıradan düşüncelerin benim için çok değerli tatlım!” Yaratıcılığını kullanarak elleriyle hazırladığı garip hediyeleri anlamakta zorlanabilirsiniz.  Yatak odasında kesinlikle mükemmel bir eştir!

 

Akademisyen: Dünyayı kendi çapındaki bilimsel çalışmalarıyla kurtaracağını zanneder. En sevdiği cümle: “Etrafım salaklarla dolu, hayat bazen gerçekten çok zor!” Onca bilimsel çalışmanın arasında size zaman ayırmayı kayıp sayabilir. Ailenize yemeğe gittiğinizde yanınızda şahane bir dekor oluşturur.

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0

 • Mutluluk Kürleri 2 - Dr. Ümit Aktaş anlatıyor
  Mutluluk Kürleri 2 - Dr. Ümit Aktaş anlatıyor

  Süresi : 22:01 İzlenme : 0

 • Kadınlar için 5 savunma taktiği
  Kadınlar için 5 savunma taktiği

  Süresi : 04:19 İzlenme : 2992

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Doğum kontrol yöntemleri ve doğurganlık farkındalığı
  Doğum kontrol yöntemleri ve doğurganlık...

  Süresi : 05:18 İzlenme : 60

 • Kolesterolü etkileyen gıdalar
  Kolesterolü etkileyen gıdalar

  Süresi : 02:36 İzlenme : 816

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön