Evli erkekle ilişkiye giren kadını bekleyen günler

Evli bir erkekle ilişkiye girmeye değer mi değmez mi siz karar verin.

Evli erkekle ilişkiye giren kadını bekleyen günler

İlk günlerde evli sevgiliniz sizi çok sevdiğini, bu sevginin önüne kimsenin geçemeyeceğini söyleyecek. İlişkinin başlarında âşık olunan kadının okşanan gururu ile onun başka biriyle uyumasından rahatsız olmayacaksınız.

 

İlerleyen günlerde ona sormaya başlayacaksınız: “Ne zaman ondan ayrılacaksın?” Alacağınız cevap şu olacak: “Zamana ihtiyacım var. Hemen ayrılamıyorum.”

 

 

Aynı günlerde ayrı geçirdiğiniz zamanlarda kafanızda kuracaksınız: “Akşam yemeğinde sofrada ne konuşuyorlar?” “Yemekten sonra televizyon seyrederken birbirlerine sarılıyorlar mı?” “Şakalaşıp gülüşüyorlar mı?” “Sevişiyorlar mı?” “Onunla sevişmekten zevk alıyor mu?” “Onunla sevişirken beni düşünüyor mu?” Kurduklarınızı, cep telefonuna mesaj olarak da göndereceksiniz.

 

İlk tartışmalar böylece patlak verecek ve kısa sürede şiddetlenecek.

 

 

 

Her buluşmanızda, konuşmanızda, ondan gelen “Seni özledim” mesajına şöyle karşılık vereceksiniz: “Ne zaman benim yanıma geleceksin?” “Ne zaman birlikte yaşamaya başlayacağız?”

 

Siz aynı soruları farklı biçimlerde sormaya devam ederken o aynı cevabı verecek: “Zamana ihtiyacım var.” Ve gerçeklerden kaçarken gerçek sorularla karşılaşmak canını sıkacak.

 

Siz “... ay oldu, ... yıl oldu. Daha ne kadar zamana ihtiyacın var?” dedikçe evli sevgiliniz ürkecek, giderek öfkelenecek. Sizden vazgeçmek istemeyecek ve sizi idare edecek. “Annesi hasta...” “Çocuğun okulu tatile girsin.” “Onun için de kolay değil, alıştıra alıştıra söylemek istiyorum.” Bahaneler birbirini izleyecek.

 

 

 

Bu süre zarfında evli sevgiliniz, evinde aile babası olmaya devam edecek. Ailece sepet ellerinde markette alışveriş edecekler, akraba ziyaretlerine gidecekler, ailece tatillere çıkacaklar. Onun kurulu düzeni işlemeye devam edecek. Ve siz bunları gördükçe, düşündükçe sinir krizleri geçireceksiniz.

 

Zaman geçtikçe sizi idare ettiğini artık kabul edeceksiniz ve bunu gururunuza yediremeyeceksiniz. Kendinizi gösterme ihtiyacı duyacaksınız. Olur olmaz zamanlarda onu arayacaksınız, gece yarıları mesajlar göndereceksiniz. Ailesiyle birlikte dışarıdayken uzaktan izleyecek, yanlarından geçecek, ne kadar varsa artık huzurlarını kaçırmak isteyeceksiniz.

 

 

 

Ve evli sevgiliniz, aslında aynı şeyleri istemediğinizi, ortak bir rüya görmediğinizi fark edecek. O sorumluluklarından kaçıp yanında iyi hissettiği, rahat ettiği bir kadınla ilişki istediğini, ama sizin onun kaçtığı yaşantıyı onunla kurmaya çalıştığınızı düşünecek. Ve sizinle olan ilişkisini çok yorucu bulacak.

 

Siz bir erkeği sevip sevmediğinizi unutup onu başka bir kadından koparmaya çalışırken kendinizi unutacaksınız. Büyük ihtimalle sizinle sizin hayal ettiğiniz hayatı kurmayacak. Bir araya gelseniz bile huzur bulamayacaksınız.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
40
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  02 Ağustos 2019 Cuma 13:48

  ÇOK ZOR BİR DURUM BENDE BU DURUMU YAŞIYORUM. KÖTÜ KADIN ROLUNUMU ÜSTLENDİM BİLEMEM. EŞİ ÖĞRENİNCE NELER OLUR ONUDA BİLEMİYORUM. AMA ŞUNU SİZLERE SÖYLEYEBİLİRİM EVLİ BAYANLAR; KOCALARINIZI BIKTIRDIĞINIZ HUZUR VE MUTLULUK VERMEDİĞİNİZ İÇİN BAŞKALARINA GİDİYORLAR. BEN ÇOK SAVAŞTIM ONUNLA OLMAMAK İÇİN, KENDİME BU DURUMU YAKIŞTIRMADIĞIM BİR KADININ BU DURUMU YAŞAMAMASI İÇİN. AMA ÖYLE MÜKEMMEL BİR İNSAN Kİ. HEP KEŞKE DİYORUM. KEŞKE PRANGALARI OLMASAYDI.. HERŞEY DAHA FARKLI OLABİLİRDİ...

  Cevapla
 •  
  20 Ekim 2019 Pazar 20:50

  elbetteki sadece bu değil, fakat, "kocalarinizi biktirdiğiniz huzur ve mutluluk vermedi̇ği̇ni̇z i̇çi̇n başkalarina gi̇di̇yorlar" tespiti geçerli bir tespit. bıktırmak, her şeyden önce kadın olduğunu ve çekim noktası olduğunu unutmak ve kendi asli/üstün kimliğine yabancılaşmakla başlıyor.

 •  
  21 Haziran 2019 Cuma 22:36

  yoruluyorum hayattan bende o hatayı yapıyorum canım acıor uzuluyorum seviyorum ama ne yapabilirimki

  Cevapla
 •  
  20 Ekim 2019 Pazar 20:57

  yaşamınızı kontrol edebiliyorsanız ve kendi kendinize yeterli iseniz, yaşamdan haz almaya ve mutlu olmaya bakın. başkası elde etmekle değil, elde tutmak ve bunun için de kendisini her şeyden önce eşi için çekim noktası olmak ve öncelikli olarak kendisine bakmak gerektiğini önemsemiyorsa, çekim'in bir miknatıs gbi birbirine bağlayacağını yoksa kopuş olacağını ve her şeyin elden gidebileceğini düşünmüyorsa bunun sorumluluğu sizde değildir. onun vermediğini veriyorsunuz, onun yaşamadığını birlikte yaşıyorsunuz ki size geliyor.

 •  
  20 Ekim 2019 Pazar 20:58

  yani bu yanlış diye düşünerek kendinizi boşuna suçlamayın ve üzmeyin.

 •  
  24 Temmuz 2018 Salı 19:24

  kesinlikle uzak durun :(

  Cevapla
 •  
  21 Ocak 2018 Pazar 21:03

  Benimde aynı şekilde sayılabilir ama farklılık var ben evli olduğum halde başka birine aşık oldum onda sevgiyi ve aşkı buldum ve gerçekten çok seviyorum

  Cevapla
 •  
  20 Ekim 2019 Pazar 21:07

  1- boşanarak aşık olduğunuz kişi ile yeni bir yaşam kurmayı istiyor musunuz; yoksa düzeninizn şimdilik bozulmaması ve aşkınızı da gidebildiği kadar gizli yaşamayı devam ettirmeyi mi düşünüyorsunuz. 2- aşık olduğunuz kişi, sizinle birlikte bir yaşam kurmayı istiyor mu, yoksa sorumluluk üstlenmeden böyle serbest bir ilişki yaşamak mı istiyor. 3- bu ilişki bir şekilde ortaya çıkacaktır. ortaya çıktığında kimlerin ne tepki göstereceğini ve neler yaşayacağnızızı oturup tek tek hesapladınız mı. 4- bütün bunları tek başınıza karşılayabilecek ve kendi ayaklarınız üzerine durabilerek yaşamınızı düzene

 •  
  14 Ocak 2018 Pazar 16:34

  Dul bir kadınla evli erkegin telefonla cinsellik konuşması yanlışmıdır

  Cevapla
 •  
  20 Ekim 2019 Pazar 21:08

  hayır, bence çok iyi bir ilişki yaşayabilirler.

 •  
  14 Ocak 2017 Cumartesi 12:23

  benimde eşim aynuı şekilde beni aldatıyor karsısındaki kişide bunu biliyor allah belalarını versin

  Cevapla
 •  
  22 Temmuz 2019 Pazartesi 02:28

  sende bunu biliyorsun! daha hala neden onunla birliktesin?

 •  
  20 Ekim 2019 Pazar 21:12

  eşin için çekim noktası olman her şeyden önce gelir. bunu bilmiyorsan, ya da bildiğin halde başka şeyleri ön plana alıyorsan kadın ile erkeğin birlikteliğinin temel gerekliliğini ve anlamını, doğasını ihmal ediyorsun; en geekli yaşam alanında boşluk bırakıyorsun. hayat boşluk kaldırmaz/bırakmaz; bıraktığın boşluğu başkası doldurur. bıraktığın boşluğu senin tekrar doldurman da artık çok zor olur ve başlangıçtaki duygusal bağı artık elde edebilmeniz çok zor...

 •  
  31 Aralık 2016 Cumartesi 16:22

  evliliğe bir imza olarak bakan kadınlar çok fazla boşanmak için aşırı nafaka isteyen kadınlar var bu nedenle boşanamıyor erkekler eğer seni değil başka kadını seviyorsa sen bırak neden bırakmıyorsun seni sevmeyen erkeği?çünkü çıkarın var kadınlar evlendikleri erkeği can simidi hayat sigortası gibi görüyor

  Cevapla
 •  
  20 Ekim 2019 Pazar 21:13

  tespitlerinize katılıyorum.

 •  
  26 Aralık 2016 Pazartesi 09:24

  hayatta herşey insan için sakın kimseyi kınamayın ve gönül ferman dinlemez

  Cevapla
 •  
  20 Ekim 2019 Pazar 21:13

  çok güzel bir tespit

 •  
  23 Aralık 2016 Cuma 13:28

  tam da bu sebepten dolayı kocamdan yaklaşık 20 gündür ayrıyız. ama şunun farkında değil: her gece eve gelmesini bekleyen küçük yüreğinde kocaman sevgisini taşıyan kızı.

  Cevapla
 •  
  20 Ekim 2019 Pazar 21:21

  bir kadın ile bir erkeği bir araya getiren oğlu, kızı olmadığı gibi; oğlu, kızı bir arada tutamaz. tutarsa, rehin alınmış olur. onu rehin almakla kendi düszeninizi sürdürebilirsiniz; fakat onu bir daha kazanamazsınız. böyle çocukları veya başka şeyleri kullanarak rehin alma bir şey kazandırmaz. kendi ayaklarınızın üzerine durmayı ve kadın ile erkeği bir araya getiren, sizi çekim noktası yapa şeyi geri kendinizde geri getirerek savaşın; kadın olmanın, tanrı'nın kendine ait asli özellikleri ve güzelliklerinizi size vermiş olmasını anlayın ve kadınlığınıza sahip çıkın. belki savaşır ve kazanırsın

 •  
  23 Aralık 2016 Cuma 09:50

  iman eksikliği...!imanı sağlam olan insan zaten bu yollara tevesül etmez allah korkusuyla başını bile kaldırmaz harama bakmamak için...allah nefsimizi islah eylesin...

  Cevapla
 •  
  29 Eylül 2016 Perşembe 09:44

  zor iş bu uzak durun :)

  Cevapla
 •  
  28 Eylül 2016 Çarşamba 13:40

  evlı erkekle boylesı bır ılıskıye gıren kadın zaten ısın basında yuzde 99 ıtıbarıyle kotu kadın rolunu kapmıstır.ılıskıye gıren erkek gecıcı hevesı bıttıkten ve sıkıntılar cıkmaya baslayınca kendısını uzaklastırır.burdakı amac fantazılerı hayata gecırmektır ve heyecancır.cabuk bıter.

  Cevapla
 •  
  20 Ekim 2019 Pazar 21:26

  böyle bir genel geçer/kural teori hangi istatistiki verilere, hangi psiko-sosyal tespitlere dayanıyor bilemiyorum fakat böyle bir yanlış söylem -aslında çaydırıcı olma amacıyla- çokça söylenir. ancak, aile mahkemelerindeki boşanma davalarına girip dinlerseniz bunun ne kadar yanlış olduğunu görürsünüz.

 •  
  28 Eylül 2016 Çarşamba 10:29

  yazıyı yazan arkadaş sanırım birebir yaşamış olmalı, aksi taktirde içine girmeden bir şeyi yazıya dökemez insan ;)

  Cevapla
 •  
  29 Eylül 2016 Perşembe 08:32

  hımm.. matrixi yazanlar da neo ile trinity zaten..

 •  
  29 Eylül 2016 Perşembe 16:54

  kesi̇nli̇kle

 •  
  28 Eylül 2016 Çarşamba 10:12

  bencede çok büyütülücek birşey değill

  Cevapla
 •  
  28 Eylül 2016 Çarşamba 10:08

  yaşanmışı var. çok zorrrr evli erkek için :)

  Cevapla
 •  
  28 Eylül 2016 Çarşamba 01:21

  namus, seref?

  Cevapla
 •  
  27 Eylül 2016 Salı 17:17

  benim 2 evladım var bi kadın yüzünden ayrı buyuyorlar anlamadağım sey onda olupta bende olmayan ne 2 cocuğumada bakmıyor hem anne hem baba oldum cocuklarıma inanın evli bir erkekle beraber olmayın yuvayı yıkan yuvası asla olmaz

  Cevapla
 •  
  22 Temmuz 2019 Pazartesi 02:32

  mantıken sizin yuvanız daha önce yıkılmış, yıkılmış ki eşiniz başka birilerine bakmaya başlamış. kadını neden kötülüyorsunuz hemen? eşiniz sizi gerçekten sevse hiç kimseye bakmazdı. kadının kadına olan düşmanlığını anlamış değilim. diğer kadını suçlamak yalnızca bu durumdan kaçmak demek. sizin çocuklarınız o kadından dolayı değil, artık eşinizin size olan sevgisi bittiği ve yeni bir arayış içerisine girdiği için bu şekilde büyüyor.

 •  
  27 Eylül 2016 Salı 13:53

  ya arkadaşlar büyütmeyin. benim 3 hatunum var. hepsi halinden memnun. hepsi de birbirinden haberdar ve beni gerçekten çok seviyorlar. onlar için her fedakarlığı (diğerlerini bırakmak hariç) yapacağımı bilirler.

  Cevapla
 •  
  27 Eylül 2016 Salı 17:36

  :d

 •  
  27 Eylül 2016 Salı 21:50

  insanlıktan nasibini alaydın keşke

 •  
  27 Eylül 2016 Salı 22:48

  sen canlı mısın ya?

 •  
  27 Eylül 2016 Salı 10:22

  duyguların önüne geçemiyorsunuz maalesef. kimse benim başıma gelmez demesin.

  Cevapla
 •  
  26 Eylül 2016 Pazartesi 15:38

  arkfaslar eger 1 gr aklınız varsa uzak durun.çok pişman olursunuz o geceler sabah olmaz size . . . .

  Cevapla
 •  
  26 Eylül 2016 Pazartesi 14:38

  evlilerde sever

  Cevapla
 •  
  26 Eylül 2016 Pazartesi 11:55

  yani evli birine aşık olmamaya çalışın :)

  Cevapla
 •  
  22 Eylül 2016 Perşembe 10:32

  ayrılık olmasın sevda tütürsün dünyanın dört bucağına

  Cevapla

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

 • Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?
  Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 7177

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 10723

 • Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?
  Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?

  Süresi : 01:41 İzlenme : 4592

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön