Bir kadınla seks dışında yapılabilen temel aktiviteler

“Meselâ hangileri?” diyenleri hemen aydınlatalım!

Bir kadınla seks dışında neler yapabilirsiniz?

Bazıları için çok şaşırtıcı olabilir ancak kadınlar ile seksten başka pek çok şey yapılabilir. Herhangi bir insanın herhangi bir insanla yapabileceği eylemleri, aktiviteleri kadınlarla da yapmak mümkündür. Kadınların bu eylemlerin, aktivitelerin, durumların bir parçası olması onların “yatmak istedikleri” anlamına gelmez. “Meselâ hangileri?” diyorsanız buradan buyurun. 

 

Sohbet etmek

Arada kara bulutları ya da kafayı dağıtmak için konuşmak gerekir. Kadınlarla konuşmakta hiç zarar yoktur. Bir kadın bir erkeği normal bir insan yerine koyup sohbet edebilir. Fakat o erkek o sohbetten o kadının kendisiyle yatmak istediği sonucunu çıkarırsa, o kadın çok sinirlenebilir. Sinirlenen kadına dikkat!

 

 

Gülmek

Komik bir olaya gülmek çok insanî bir tepkidir. Gülmek bir ihtiyaçtır ve kadınlar da bu ihtiyaçlarını gidermek için gülerler. Yani bir ya da birden fazla erkeğin olduğu ortamda gülen bir kadın, ortamdaki erkeğe, erkeklere “hadi yatalım” mesajı vermiyordur. Bir durum, bir olay komiktir ve hep beraber gülünür, hepsi budur.

 

 

 

Film izlemek

İlginçtir, kadınlar, bittikten sonra üzerine konuşabilmek için erkeklerle film izleyebilirler! Yani bir erkeğin sinemaya gitme teklifini kabul eden kadının, o erkeğe kesin olarak “yatmak için yeşil ışık yaktığı” söylenemez.

 

 

Yürümek

Tıbbi araştırmalara göre yürümek beyin hücrelerini yeniliyor ve bir erkeğin bir kadınla yürümesinde hiçbir sakınca yok. Bir erkekle yürümeyi kabul eden bir kadının, yürüyüşün sonunda o erkekle yatmayı aklından bile geçirmemesi tahmin edebileceğinizden daha büyük bir ihtimaldir.

 

 

 

Dertleşmek

Erkekler de insandır ve zaman zaman erkekler arası muhabbetten sıkılıp bir kadınla konuşmaya ihtiyaç duyabilirler. Genel eğilim erkeklerin de kadınların da hemcinsleriyle oturup, anlatıp anlatıp birbirini haklı bulmasıdır. Oysa insanın eleştirilmeye de ihtiyacı vardır ki doğruyu bulabilsin. Bir kadını en iyi bir erkek eleştirir, bir erkeği de en iyi bir kadın. Yani kadınlar dertleşmek için iyi arkadaşlardır.

Facebook Yorumları
Yorumlar
8
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  06 Nisan 2018 Cuma 08:51

  kadınların tek derdı para baska duundulerı bırsey yok paran varsa evlenıyorlar paran varsa cocuk yapıyorlar paran varsa koynuna gırıyor maası bır getırme yada ıkı uc ay issız kal gor bakalım neler oluyor daha evenmeden adamı korkunc bır borca sokuyorlar hersey dort dortluk olsun evlılıkten sonra ılk 5 yıl borcla gecıyor bu arada ılıskıler zayıflıyor saygı sevgı azalıyor ondan sonra kavga dogus ve basanma herseyın yarısı kadının calıssada calısmasada normalde 20 yıl da da calısıp edınecegı mal ıkı yada uc yılda hop elınde bence erkekler artık bu yuzden korkuyorlar evlenmeye oyle olunca aldatma

  Cevapla
 •  
  26 Eylül 2016 Pazartesi 09:36

  ne alaka? sadece kadınlar yatmak istemiyormuş. biz erkeklerde reddedebiliyoruz. ayrıca bizi her hatuna saplama gibi bir durum taşıdığımızı nerden çıkardınız. saçma bir yazı dizisi olmuş.

  Cevapla
 •  
  06 Nisan 2018 Cuma 09:10

  haklı

 •  
  25 Eylül 2016 Pazar 23:11

  karın hariç kadınlarla sohbet edersen güzel oluyor, karınla sohbet edemiyorsun, sadece senin neler yapmadığını, yapamadığını yüzüne vurur durur. başkada bir şey bilmez.

  Cevapla
 •  
  06 Nisan 2018 Cuma 09:10

  bu iyyidi :)

 •  
  24 Şubat 2016 Çarşamba 14:45

  bir kadınla sohbet etmek erkeğe eziyettir, hep boş konuşurlar genelliklede başka bir kız arkadaşını çekiştirir durur veya içi boş muhabbet ederler bizim erkek milletide dinliyormuş gibi yapar bozulmasın diyece arada bir laf atar veye mimik yapar ama onun aklında sadece ben bu hatunu yatağa ne zaman atarım ve neler yaparım diye hayal kurur. (biradam06@hotmail.com )

  Cevapla
 •  
  06 Nisan 2018 Cuma 09:10

  mail adresinide koymuş ulan ne dallama adamlarsınız

 •  
  21 Şubat 2016 Pazar 02:01

  Tsk

  Cevapla

 • Uykusuzluğa basit çözümler!
  Uykusuzluğa basit çözümler!

  Süresi : 05:25 İzlenme : 10221

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 10723

 • Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?
  Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?

  Süresi : 01:41 İzlenme : 4592

 • Kol sarkmalarına karşı egzersiz
  Kol sarkmalarına karşı egzersiz

  Süresi : 02:09 İzlenme : 3128

 • Sezaryen mi normal doğum mu?
  Sezaryen mi normal doğum mu?

  Süresi : 01:53 İzlenme : 14383

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön