Doğru erkek nasıl davranır?

Karşınızdaki kişinin sizin için sizin için doğru bir adam olduğunu anlamanın yolları var! İşte flörtünüzün doğru bir seçim olduğunu gösteren detaylar!

Doğru erkek nasıl davranır?

Flört ettiğiniz erkek, hani şu işinde çok yorulan, üzerinde çalıştığı proje yüzünden stres yaşayan adam değil mi? Çok kötü bir ayrılık yaşamış ve bu onu derinden sarsmış. Anne-babasının boşanmasından olumsuz etkilendiği için güven sorunu yaşıyor. Şu anda kendini işine vermiş durumda. Hayatında işler yoluna girene kadar kimseyle ciddi bir ilişki yaşamak istemiyor. Yeni bir ev aldığı için taşınma telaşı var. Ne kadar da yoğun biri değil mi? Peki, biriyle ciddi bir ilişki yaşayamayacak kadar meşgul olan ya da korkunç bir deneyim geçirdiği için bunu yapamayan erkekler var mı? Evet, ancak sayıları o kadar az ki...

 

Peki o sizin için doğru kişi mi? Bunu bilmiyorsanız aşağıdaki önerilerimize kulak verin!

 

 

1- İlk teklif sizden gitmesin, sizden hoşlanıyorsa o size teklif eder.

  

2- Sizde beklentiler yaratıyor ama sonra küçük şeyleri bile yerine getirmiyorsa, aynısını büyük şeyler söz konusu olduğunda da yapacaktır. Bunun bilincinde olun ve sizi sürekli hayal kırıklığına uğratıp uğratmadığına dikkat edin.

 

3- Erkekler, siz onları dinlemeyi ya da onlara inanmayı reddetseniz de neler hissettiklerini size söylerler. “Ciddi bir ilişki yaşamak istemiyorum” aslında, “Seninle ciddi bir ilişki yaşamak istemiyorum” ya da “Senin aradığım kişi olduğundan emin değilim” anlamına gelir.

  

4- Aldatma her defasında biraz daha kolaylaşır. İlkinde zordur çünkü insan üzerinde ahlaki değerlerin ve birinin güvenine ihanet edecek olmanın yarattığı suçluluk baskısını hisseder. Bir kere bile aldatılırsanız, aldatılmışsınızdır.

 

5- Ayık kafayla söylenmeyenlerin bir anlamı yoktur. Üzüm suyundan daha güçlü bir içeceğin etkisi altında söylenen “Seni seviyorum” çok şey ifade etmez.

 

6- “Evlenmek istemiyor” ve “Benimle evlenmek istemiyor” birbirinden çok farklı şeylerdir. Sevgilinizin hangi kategoriye girdiğinden emin olun.

 

7- Evlilik konusunda farklı görüşlere sahipseniz, başka hangi konularda farklılık gösterdiğinizi belirleyin.

 

8- Ayrılık kendinize göre yorumlayacağınız bir şey değildir. Tartışmaya da açık değildir. Kesin bir eylemdir. Ayrılık isteyen erkekle iletişiminizi kesin.

 

9- Bir anda gittiyse, gitti. Burada gizemli bir taraf yok. Hastane koma halinde yatıyor olma olasılığı vardır ama sizinle bir ömrü paylaşmayacağı olasılığı daha yüksektir.

 

10- Bir erkek eski karısından ya da sevgilisinden özlemle bahsediyorsa, sizi sinemaya götürecek başka birini bulun.

  

11- Hayat zaten zor, daha da zorlaştıracak birini seçmenize gerek yok. Siz, size her zaman iyi davranacak birini hak ediyorsunuz.

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
8
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  04 Temmuz 2019 Perşembe 21:26

  etmesi tu İhsan

  Cevapla
 •  
  11 Haziran 2019 Salı 16:10

  Nedense daha 1.maddeyi okur okumaz makalenin ne kadar feminist içi boş saçmalıklarla dolu olabileceğini düşündüm. Bu düşünce yüzünden binlerce kadın tazeliğini yitirip beklemekten çöp torbasına dönüyor. Sonra haliyle kimse almıyor. Salakların hepsi evde kalıyor. Müstahak

  Cevapla
 •  
  16 Ekim 2018 Salı 03:23

  Bunlarin aynisi kadinlara da uygulanabilir.... yazi tam cam kure onunde tarot fali bakan genel yorum yapan buyucu sozlerine benzemis

  Cevapla
 •  
  14 Ekim 2018 Pazar 12:59

  tabi tabi utopyalarda yaşamaya devam edin ki siz ve sizin gibileri dinleyen herkes hayatı daha çekilmez daha yalnız yaşasın erkekte bir insandır tıpki sizler gibi iyi günleri olan kötü günleri olan ama her kötü gününü gördüğünüz erkek kötü değil her iyi gününü gördüğünüz erkek iyi değildir hayat öğretir zaman öğretir sizler değil...unutmayın aşkdan bahsedenler aşkı kaybedenlerdir...

  Cevapla
 •  
  12 Ekim 2018 Cuma 10:03

  Başlığı görünce tepkiyle yaklaştım -bir erkek olarak- ama yazı hiç fena değilmiş doğrusu :)

  Cevapla
 •  
  06 Ekim 2018 Cumartesi 12:02

  erkeğe şiddet? siz birde kadınlara şiddeti düşünün bayım.

  Cevapla
 •  
  06 Ekim 2018 Cumartesi 06:26

  BERBAT tek maddesine katılmıyorum ERKEĞE ŞİDDETE HAYIR

  Cevapla
 •  
  04 Ekim 2018 Perşembe 15:53

  Tespitleriniz tam yerinde

  Cevapla

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

 • Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?
  Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 7177

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 10723

 • Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?
  Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?

  Süresi : 01:41 İzlenme : 4592

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön