Eski sevgiliniz barışmak istiyorsa...

"Eski sevgilim barışmak istiyor" diyorsanız aşağıdaki önerilerimize kulak verin!

Eski sevgiliniz barışmak istiyorsa...

Sizi artık hayatında istemediğini söylemiş bir erkeğin telefonda pişmanlık dolu bir sesle “Seni çok özledim” demesinden daha güzel ne olabilir ki? Bu insana kendini müthiş hissettirir. Heyecan vericidir. Dayanılmazdır. Ama dayanmalısınız.

   

Eğer erkek ayrılıyorsa...

 

İşte kadının uydurduğu mazeretler:

 

"Ama beni özlüyor"

Sizi özlüyor diye yelkenleri suya indirmeyin. Elbette sizi özleyecek çünkü siz özlenmeye değersiniz. Ama o, sizi terk eden erkek, değişmedi. Unutmayın, sizi özlemesinin nedeni, günlerini sissiz geçirmeyi seçmiş olması.

 

"Ama sonra yeniden birleşmek istiyor"

Ayrılıyor, sonra bir şekilde yeniden sizin yanınızda bitiyor ve siz de kabul mü ediyorsunuz? Kısa bir süre önce sizin güzel yüzünüze baka baka bundan sonra sizi hayatında istemediğini söylememiş miydi? Eğer uzaydan gelen yaratıklar onun beynini alıp yerine tam olarak size yar olacak birinin beynini koymadılarsa, bu adamın sizi sırf kendini yalnız hissettiği için yeniden istiyor olabileceği fikrini lütfen aklınızın bir köşesinde bulundurun.

 

"Fikrini değiştireceğini biliyorum"

Ayrılma teklifini kabul etmemek, sık sık telefon etmek, evde kalan eşyalarını geri vermemek bir nevi psikopatlıktır. Fikri değişmeyecektir. Şu iki basit kuralı unutmayın: Her zaman aklı başında, mağrur davranın ve çılgınlık yapmayın. Bu kurallara uyarsanız üzülmezsiniz.

 

SÜREKLİ AYRILIP BARIŞMAK SAĞLIĞINIZA ZARAR VERİYOR! Yapılan araştırmalara göre sürek... ALDATILDIĞIM ADAMA GERİ DÖNMELİ MİYİM?

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bahçeci Tüp Bebek Cevaplıyor: Kısırlık Nedenleri Nelerdir?
  Bahçeci Tüp Bebek Cevaplıyor: Kısırlık...

  Süresi : 03:31 İzlenme : 684

 • Amerikan keratini her saça uygulanır mı?
  Amerikan keratini her saça uygulanır mı?

  Süresi : 01:33 İzlenme : 2991

 • Smear testi nedir?
  Smear testi nedir?

  Süresi : 01:56 İzlenme : 2527

 • Güle güle plastik
  Güle güle plastik

  Süresi : 00:36 İzlenme : 1547

 • Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız yaşama dair...
  Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız...

  Süresi : 17:57 İzlenme : 4935

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön