İşte kadınların 5 ölümcül sırrı!

Kadınları bildiğini sanıyorsun. Emin misin? Bildiğini sandığın şeylerin nedenlerini biliyor musun?

İşte kadınların 5 ölümcül sırrı!

Kadınları bildiğini sanıyorsun. Emin misin? Bildiğini sandığın şeylerin nedenlerini biliyor musun? Bir kadın olarak bu şifreleri deşifre etmekle çok büyük bir risk alıyor hatta kendi oyunumuzu bozmuş oluyoruz. Ancak hanımlar unutmayalım ki,  erkeklere taktik vermeden maça gönderirsek kendi sahalarında bile yenilirler. Oyunun kuralları doğru oynanmazsa tadı çıkmaz!

 

İşte bizim sırlarımız:

 

Peşimizden koşun!

Hemen hemen bütün kadınlar “Kaçan kovalanır” politikasını kendilerine ilke edinmişlerdir. Bu biraz da erkeğin yapısından ileri gelir. Tarih öncesinden beri erkekler avcı rolünü üstlenmekten kadınlarsa av olmaktan büyük zevk almıştır. Ancak avlanırken dikkat edilmesi gereken unsurlar var. Mesela; kadını ürkütmeyeceksin, agresif ya da yapışkan olmayacaksın, ona kendisini köşeye sıkışmış hissettirmeyeceksin, bu kaçma kovalama sırasında “Deli mi ne?” dedirtmeyeceksin! Doğru zamanda, doğru yerde doğru sözler bizi yakalamaya yeter. Unutmadan, yakalanmış da olsak oyun oynamayı severiz. Kura devam...

 

Bizimle konuşun!

Suratım asıksa ve bana sorduğun “Nasılsın?” sorusunu “İyiyim” diye geçiştiriyorsam aslında bana daha fazlasını sor istiyorumdur. Kadınlar kendileri için çaba sarf edildiğini görmek isterler. Bu konuşmak için bile olsa. O yüzden “İyiyim” cevabından sonra vazgeçmeyip sormaya devam edersen sana açılırım. Ne zaman ve kaç soru soracağının formülü şu: Beni daha yakından tanımaya çalış! Aynı soruyu sormak yerine değiştirip sormayı dene. Mesela, “İşte mi bir sorun çıktı?” “yooooooo!” “Çocuklar canını mı sıktı?” “Hayır” gibi. Vazgeçmediğini gerçekten dinlemek istediğini gördüğünde açılacağım ve sana kendimi çok daha yakın hissedeceğim.

 

Kendine zaman ayır!

Şaka değil. Senin gerçekten kendine zaman ayırmanı istiyorum. Erkek arkadaşlarınla buluş, sinemaya git, yemeğe git, playstationla oyna ama BENİ İHMAL ETME! Tabii aynı şeyleri ben de yapacağım. Bu ikimize de iyi gelecektir. Tek beklentim, arkadaşların ve benim aramdaki dengeyi iyi koruman.

 

Arkadaşlarını tanımak istiyorum!

Kadınlar erkeklerinin kimlerle takıldığını, hangi ortamlarda bulunduğunu bilmek ister. Bu ilişkilerinin güvende olduğunu hissetmeleri için bir gerekliliktir. Oysa tam tersi durumda yani partnerlerinin kendi kadın arkadaşlarıyla yakınlık kurmasından hoşlanmazlar. Bunun için biri gizli biri aleni iki neden vardır. İlk neden kadınların konuşmayı sevmesi ve bir gün arkadaşlarından birinin ağzından kaçabilecek bir sırrımız olmasıdır. Diğer neden ise; bir gün seninle en yakın arkadaşım arasında bir şeyler başlama ya da yaşanma riski. Gizlidir, çünkü bu korkuyu kendimize bile itiraf edemeyiz. Böyle bir durum kadın için iki kere zordur. Hem sevgilisini hem de acısını dindirecek olan yakın arkadaşını kaybeder!

 

KTKKG (Komşunun tavuğu komşuya kaz görünür) Sendromu!

İlişkiler dünyasında bir süre sonra oluşan bir sendromdur. Gerçi iki tarafta da oluşabilir ama kadınları daha fazla etkilediği düşünülür. Dikkat edilmez ve çözüm bulunmazsa kıskançlık ve sonunda büyük kavgalara neden olur. Çözüm: Mükemmel dünyada yaşıyor olsaydık “Hiçbir kadınla konuşmamak” derdim. Fakat durum öyle değil maalesef. O yüzden 3 öneri sunuyorum;

 

— Asla başka kadınlara benden daha fazla ilgi gösterme!

— Yanımdayken aynı kadın için ard arda iltifatlarda bulunma!

— Eğer etkilenebileceğin yalnız bir kadınla tanıştırıldıysan ve ilişkimiz için tehlike çanları çalmaya başlamışsa, en yakın zamanda bekar bir arkadaşınla bu kadının arasını yap!

 

Artık sırlarımızı biliyorsun. Gerisi senin elinde...

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön