Beden dilinizi kullanarak baştan çıkarın!

7 maddede erkekleri baştan çıkarma rehberi...

Beden dilinizi kullanarak baştan çıkarın!

Sadece beden dilinizi kullanarak onu nasıl baştan çıkarabilirsiniz? Beden dilini iyi kullanmayı başaran bir kadın, bir erkeği baştan çıkarmaya çalışmaktansa, hareketleri ve tavrıyla onu baştan çıkarabilen bir kadın her zaman daha başarılıdır. Tüm kadınların bu hayali bu değil midir? Birkaç öneri ve ipucu ile onu beden dilinizle baştan çıkarabilirsiniz.

Göz teması kurun!
Her şey kadınlarda başlar ve eğer daha önce hiç göz teması taktiğini denemediyseniz, onu baştan çıkarmak için öncelikli olarak yapmanız gereken bu. Bir erkeği sadece bir göz teması ile nasıl etkileyebiliriz konusuna geldiğimizde ise; önce Birkaç saniye bakış atıp hafif bir gülümsemeden sonra gözlerinizi çekin. Arayı çok açmadan tekrar bir bakış atın. Sonrasında ise sanki ona hiç bakmamışsınız gibi davranın. Böylece ona orada olduğunuzu hissettireceksiniz ve dikkatini çekmiş olacaksınız.

Saçınızla oynayın!
Erkekler saçları yeterince seksi bulurlar, özellikle saçı ile oynayan bir kadını daha da seksi. Saçınızı ellerinizin arasında dolaştırarak kıvırın. Bunu sizi farkettiği herhangi bir dakikada yapabilirsiniz.

Kendinize güvenin!
Sizi farkedemeyeceği kadar utangaç olursanız, onunla ilgilendiğinizi nasıl anlayabilir? Çıkışta ya da tenha bir köşede duruyorsanız sizi farketmesi imkansızdır. Güzel, alımlı, çekici ve akıllı olduğunuzu nasıl gösterebilirsiniz? Öncelikle dünyadaki tüm çekici kadınların mükemmel olduklarını düşünmeyerek işe başlamanız gerekir. Kendinize, vücudunuza var olan güzelliğinizin size özel olduğunu düşünün. Tüm kadınlarda mutlaka bir erkeği etkileyecek bir özellik vardır. Bazı erkekleri Jennifer Lopez'in geniş kalçaları etkilerken bazılarını da Kylie Minogue'un düşük beli etkiler. Her ne özelliğe sahip olursanız olun, ortama hakim olmaya ve kendinize güvenerek hareket etmeye başlayın.

Aktif olun!
Alışıldık değil ama tamamen doğru. Erkekler aktif kadınları çok çekici bulurlar. Uzmanlara göre sosyal ortamlarda dans eden, konuşan ve cilveleşen kadının tek endişelenmesi gereken hangi erkeği etkileyecek olmasıdır. Hiç hareket etmeyecekmiş gibi üm gece olduğunuz yerde oturmayın. Sürekli hareket edin.

Gülün!
Gülün, çünkü gülmek elinizdeki en güçlü silah. Gizemli, seksi, tatlı, masum, ya da yüreklendirici bir gülüş... Bir çok his ve onları tarif etmeye yetecek kelimeler yok.

Ona dokunun!
Bu küçük hile her zaman işe yarar. O da, size dokunmak isteyecektir çünkü fiziksel temas erkekler için çok önemlidir. Masum dokunuşlarınız onu deli edecektir. Kendinizi diyaloga kaptırın. Enteresan ya da heyeccanlı bir şey anlatırken, ona dokunun. Emin olun tufaf gözükmeyecektir.

Cildinizi gösterin!
Seksi iç çamaşırları giyerek bu işi ilk günden halledeceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Omuzunuzu açıkta bırakan bir üst ve saçlarınızın açık olduğunu onlarla oynadığınızı düşünün. Tüm dikkati bir anda omuzunuza kayacaktır. Dikkatinin bir yerde toplanması ise onu daha çok tatmin edecektir.

Facebook Yorumları
Yorumlar
4
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  17 Ağustos 2016 Çarşamba 12:39

  ohaa yaa

  Cevapla
 •  
  11 Ocak 2016 Pazartesi 20:55

  inşallah sevişiriz yaa bu son gece nolur yaaa 2 haftadır anca öpüşüyoruz bu gece onu baştan çkarıcam yeni sexi şeyler de aldım dua edin bu gece olsun

  Cevapla
 •  
  05 Aralık 2015 Cumartesi 19:07

  Cok kotu

  Cevapla
 •  
  02 Ağustos 2015 Pazar 12:36

  Insallah ise yara

  Cevapla

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön