Doğru kişi mi?

Bir ilişkide ileride yaşayacaklarınızın habercisi ilk haftalar, ilk aylardır. Eğer fark ettikleriniz arasında saydıklarımız varsa kendinize sormalısınız: Ne kadarını tolere edebilirim?

Doğru erkekle mi berabersiniz?

1- Eğer onun yanındayken iyi hissediyorsanız, huzurluysanız, içinizden “İyi ki yanındayım” diye geçiriyorsanız doğru yoldasınız.

 

2- İlk haftalarda, aylarda herkes olduğundan daha sevimli görünmeye özen gösterir. Sevimliliğiyle tezat davranışları yoksa, mesela size karşı çok nazikken kahveyi döken garsona kükrüyorsa düşünmeniz gerekir.

 

3- Sizin yanınızdayken cep telefonunu pek kullanmamaya, masaya bırakmamaya dikkat ediyorsa bilmenizi istemediği şeyler olabilir, ki bu da dürüstlüğünü sorgulamanız gerektiğini gösterir.

  

4- Size hayatından ve yatağından çok kadın geçtiğinden bahsetmesi, sadakat sorunu yaşayacağınızın erken habercisidir.

 

5- Eğer gelecek planları yapmaya, evlilik tarihi, çocuk sayısı konuşmaya başladıysa dikkat edin. Hızlı alınan kararlardan hızlı vazgeçilir.

  

6- Telefonunu cevaplayamadığınızda sinirleniyorsa, randevunuza geciktiniz diye surat yapıyorsa anlayışsızlıklarıyla sizi yoracağı garantidir.

 

 

7- Telefonun ucunda yankılanan sesi “Neredesin?”, “Ne yapıyorsun?”, “Yanında kim var?” diyorsa ve giderek bun sorular artıyorsa kıskançlıklarıyla sizi bunaltacak demektir.

  

8- Diyelim ki bir restorana gittiniz ve size “Nerede oturmak istersin?” diye sordu. Bir masa seçtiniz, oturdunuz, ama o “Şu masaya geçelim” dedi. Bu durumun ilerleyen günlerde tekrarlanıp tekrarlanmayacağına dikkat edin. Bu, sizin fikrinizi alır görünse de sonuçta kendi istediğini yapacağını, yani aslında seçimlerinize saygı duymayacağını gösterir.

 

9- Mahrem saatlerinizde size ne istediğinizi sormuyorsa, hep kendi memnuniyetini düşünüyorsa durun. Bir süre sonra size dokunmasını istemeyeceğiniz biriyle birliktesiniz. Böyle devam edebilir misiniz?

  

10- Her şey yolunda, ah bir de nahoş kokmasa!... Sigara, alkol, ter veya başka bir şey fark etmez, kendinize cevap verin: Kokusundan rahatsız olduğunuz biriyle yapabilir misiniz?

 

11-  Başkalarının yanında size nasıl davranıyor? Sizi bozuyor mu, sert mi konuşuyor? Güç gösterisine hazır mısınız?

 

 

Erkeklerin kadınlarda seksi bulduğu 10 şey
+10
Dağınık saçlar  Saçlarınızı güzelleştirmek için çok fazla zaman ve para harcayabilirsiniz, ancak erkekler saçlarını doğal haliyle bırakan kadınları daha çekici buluyor. 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Evde oda parfümü yapımı
  Evde oda parfümü yapımı

  Süresi : 00:23 İzlenme : 1691

 • Rüyalar hakkında bilinmeyenler
  Rüyalar hakkında bilinmeyenler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 4172

 • Oje sağlığa zararlı mı?
  Oje sağlığa zararlı mı?

  Süresi : İzlenme : 5376

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön