Doğru kişi mi?

Bir ilişkide ileride yaşayacaklarınızın habercisi ilk haftalar, ilk aylardır. Eğer fark ettikleriniz arasında saydıklarımız varsa kendinize sormalısınız: Ne kadarını tolere edebilirim?

Doğru erkekle mi berabersiniz?


1. Eğer onun yanındayken iyi hissediyorsanız, huzurluysanız, içinizden “İyi ki yanındayım” diye geçiriyorsanız doğru yoldasınız.2. İlk haftalarda, aylarda herkes olduğundan daha sevimli görünmeye özen gösterir. Sevimliliğiyle tezat davranışları yoksa, mesela size karşı çok nazikken kahveyi döken garsona kükrüyorsa düşünmeniz gerekir.


3. Sizin yanınızdayken cep telefonunu pek kullanmamaya, masaya bırakmamaya dikkat ediyorsa bilmenizi istemediği şeyler olabilir, ki bu da dürüstlüğünü sorgulamanız gerektiğini gösterir.

 


4. Size hayatından ve yatağından çok kadın geçtiğinden bahsetmesi, sadakat sorunu yaşayacağınızın erken habercisidir.

 
5. Eğer gelecek planları yapmaya, evlilik tarihi, çocuk sayısı konuşmaya başladıysa dikkat edin. Hızlı alınan kararlardan hızlı vazgeçilir.

 6. Telefonunu cevaplayamadığınızda sinirleniyorsa, randevunuza geciktiniz diye surat yapıyorsa anlayışsızlıklarıyla sizi yoracağı garantidir.


7. Telefonun ucunda yankılanan sesi “Neredesin?”, “Ne yapıyorsun?”, “Yanında kim var?” diyorsa ve giderek bun sorular artıyorsa kıskançlıklarıyla sizi bunaltacak demektir.

 8. Diyelim ki bir restorana gittiniz ve size “Nerede oturmak istersin?” diye sordu. Bir masa seçtiniz, oturdunuz, ama o “Şu masaya geçelim” dedi. Bu durumun ilerleyen günlerde tekrarlanıp tekrarlanmayacağına dikkat edin. Bu, sizin fikrinizi alır görünse de sonuçta kendi istediğini yapacağını, yani aslında seçimlerinize saygı duymayacağını gösterir.


9. Mahrem saatlerinizde size ne istediğinizi sormuyorsa, hep kendi memnuniyetini düşünüyorsa durun. Bir süre sonra size dokunmasını istemeyeceğiniz biriyle birliktesiniz. Böyle devam edebilir misiniz?

 10. Her şey yolunda, ah bir de nahoş kokmasa!... Sigara, alkol, ter veya başka bir şey fark etmez, kendinize cevap verin: Kokusundan rahatsız olduğunuz biriyle yapabilir misiniz?


11. Başkalarının yanında size nasıl davranıyor? Sizi bozuyor mu, sert mi konuşuyor? Güç gösterisine hazır mısınız?

  

Erkeklerin kadınlarda seksi bulduğu 10 şey
+10
Dağınık saçlar  Saçlarınızı güzelleştirmek için çok fazla zaman ve para harcayabilirsiniz, ancak erkekler saçlarını doğal haliyle bırakan kadınları daha çekici buluyor. 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bahçeci Tüp Bebek Cevaplıyor: Kısırlık Nedenleri Nelerdir?
  Bahçeci Tüp Bebek Cevaplıyor: Kısırlık...

  Süresi : 03:31 İzlenme : 79

 • Amerikan keratini her saça uygulanır mı?
  Amerikan keratini her saça uygulanır mı?

  Süresi : 01:33 İzlenme : 2782

 • Smear testi nedir?
  Smear testi nedir?

  Süresi : 01:56 İzlenme : 2291

 • Güle güle plastik
  Güle güle plastik

  Süresi : 00:36 İzlenme : 1517

 • Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız yaşama dair...
  Dr. Ümit Aktaş ile tıbbi beslenme ve ilaçsız...

  Süresi : 17:57 İzlenme : 4894

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön