Yeni gençleşme teknolojisi!

Argireline etken maddeli Meso-Myo-Poratation System İstanbul’da!

Yeni gençleşme teknolojisi!

Hollywood yıldızlarının sıkça kullandığı Argireline etken maddeli Meso-Myo-Poratation System yöntemi ile yüz bölgesinde bulunan kırışıklıklar açılıyor. Tek seansta bile büyük fark yaratan bu sistem sayesinde cilde iğne kullanmadan tamamen doğal Argireline serumu yediriliyor aynı anda uygulanan masaj sayesinde kasların güçlenmesiyle sarkmaların önüne geçiliyor.

 

Doğal görünümünün bozulmasını istemeyen estetik operasyonlardan çekinen ve vakit ayıramayan günümüz kadınlarının öncelikli tercihi olan sistem sayesinde kısa sürede daha genç bir görünüm elde etmek mümkün.

 

Özellikle kadınların en büyük sorunlarından biri olan cilt yaşlanması ve bu bağlı olarak yüz ve boyun bölgesindeki oluşan kırışıklar açılıyor ve sarkmalar sıkılaşarak toparlanıyor. Amerika’da ve Avrupa’da yaygın olarak kullanılan özelliklede Hollywood yıldızlarının kurtarıcı olarak gördükleri Argireline etken maddeli Meso-Myo-Poratation System sayesinde daha genç görünüme kavuşulabiliyor.

 

Yüze yaşlı bir görünüm veren yanak, alın, dudak üstü ve göz çevresindeki mimik çizgileri cildin üst tabakasındaki leke, pürüz ve boyun bölgesin de ki gevşemelerin Argireline etken maddeli Meso-Myo-Poratation System sayesin de toparlandığını söyleyen Enes Bio Estetik Center uzmanı Nesrin Sürer; ilk aşamada kişinin cilt analizi yapılıp kişiye uygulanacak program tespit ediliyor.

 

Ön bakım ve peeling uygulamasıyla cildin üst tabakası yenilenerek taze pürüzsüz bir doku elde ediliyor. Ardından hücrelere ve dokuya düşük voltaj dalgaları uygulanarak Meso-Myo-Poratation System yoluyla Argireline etken maddelerin nüfus etmesini sağlanıyor. Ciltte yaşla birlikte eksilen kolajen elastin protein ve vitamin üretimini arttırarak cildin kendini onarıp yeniden inşa etmesine imkan sağlıyor.

 

Günümüz de ciltte erken yaşlanma ve kırışmaların sıkça görülmeye başladığını ve Argireline etken maddeli Meso-Myo-Poratation System sayesinde “tek” seansta bile büyük fark görülüyor.

 

Cildin erken yaşlanma etkilerini arttıran farktörler var. Zararlı güneş ışınlarının yanı sıra hava kirliliği, stres ve hormonlu gıdalarda cildin bozulmasına ve yaşlanmasına yol açıyor. Böylece cildin depolama kapasitesi ve kolajen hidrofili azalmasıyla cilt esnekliğini yitiriyor. Ayrıca deri kalınlaşıp kuruyor. Serbest radikallerden çabuk etkileniyor.

 

Argireline etken maddeli Meso-Myo-Poratation System iç ve dış etkenlerin yol açtığı yaşlanmayı önlüyor. Hücre taşlarını onarıp doldurarak yüzün yani cildin erken yaşlanmasını önlüyor. Derin kırışıklıklar dolarak açılıyor. Böylece cilt sağlıklı doğal ve genç bir görünüme kavuşuyor. 60 dakikalık tek seansta bile büyük fark görülüyor.

 

Yaş ve cilt yapısına göre 6 ile 12 seans arasında uygulanıyor. 25 yaş itibariyle cilt yaşlanmasını önlemek ve korumak isteyen neşter ve iğneyi tercih etmeyen herkes için ideal bir yöntem.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Uykusuzluğa basit çözümler!
  Uykusuzluğa basit çözümler!

  Süresi : 05:25 İzlenme : 10221

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 10723

 • Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?
  Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?

  Süresi : 01:41 İzlenme : 4592

 • Kol sarkmalarına karşı egzersiz
  Kol sarkmalarına karşı egzersiz

  Süresi : 02:09 İzlenme : 3128

 • Sezaryen mi normal doğum mu?
  Sezaryen mi normal doğum mu?

  Süresi : 01:53 İzlenme : 14383

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön