28 Ocak - 3 Şubat 2019 haftası nasıl geçecek?

Bengü Karagül, haftalık burcunuzu yorumladı.

28 Ocak - 3 Şubat haftası nasıl geçecek?

Hafta boyunca Jüpiter - Mars Ateş üçgeni etkisini koruyor. Ay küçülme fazında olsa da enerjik ve faaliyete açık günlerdeyiz. Bir konuya odaklanma, imkânları yaratma ve gerçekleştirmek için koşullar elverişli.

 

29 - 30 Ocakta Güneş, Merkür Kova’da tam kavuşumda: Eskimiş, geçerliliğini yitirmiş fikirler dönüşüyor. Yaşamdaki anlam arayışlarımız artarken yeni fikirler açığa çıkıyor. Zihinsel ve el becerilerinde artış olası. Yazı yazmak, yeni eserlere başlamak, tasarım yapmak için koşullar elverişli.

 

Geçtiğimiz hafta boyunca süren gergin, zorlayıcı koşulların yerini Jüpiter’den gelen iyicil enerji alıyor. Hafta boyunca Ayın küçülme fazı kafa karışıklığına ve yönsüzlüğe yol açsa da, geniş düşünen, iyimser, hevesli vasıflarla yaşam enerjimiz artıyor.

 

Bu hafta ruhsal astroloji açısından önemli bir sürece işaret ediyor. Güneş yaşam için gerekli enerjiyi sunarken, Merkür bu enerjiyi beyin hücrelerine ve nöronlara iletir. Güneş, Kova’da özgürlüğü, Merkür Kova’da yüksek bilinci temsil eder. Bu birleşimle evrensel süreçte özgürleştiren, aydınlık ve esenlik sunan enerjiler açılırken bireysel yaşamlarımızda özgün fikirler, eserler, projeler hayata geçecek.   Hafta boyunca coşku, iyimserlik, bolluk ve neşe artabilir. Liderlik yeteneklerini, kararlılığı açığa çıkaran olaylar gelişebilir. İş ve projelere yeni girişimlere başlamak için koşullar elverişli. Geçmiş yükleri bırakıp ilerlemek için önemli fırsatlar gelişiyor.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
  •  
    28 Ocak 2019 Pazartesi 10:23

    Terazi Burcu bu sene hamile birimi

    Cevapla

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön