31 Aralık 2018 - 06 Ocak 2019 haftası nasıl geçecek?

Bengü Karagül, haftalık burcunuzu yorumladı.

31 Aralık - 06 Ocak haftası nasıl geçecek?

Sabah saatlerinde Akrep burcunda Venüs'le kavuşumda ilerliyor. Endişe ve yılgınlık, zihinsel yorgunluk, ilişkilerde sorunlar oluşabilir. Mars'ın Koç burcunda ilerleyişiyle tutkuyla bağlı olduğumuz bizi sınırlayan tutumlarımızın farkına varabiliriz. Ardından Ay Yay'a geçerek iyimser enerjiyi artırıyor ancak küçülme fazında olduğu için gücü düşük.

Ayurvedik Astrolojide günü verimli geçirmek için renklerden istifade edilir.

Günün rengi: Taba

 

Bengü Karagül'den burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç: Sabah saatlerinde eksik işleri tamamlarken yılgınlık ve öfke gelişebilir. Öğleden sonra uluslararası konular, yüksek öğretim veya hukuki konularda hareket olabilir. Seyahat  programları yaptıysanız gözden geçirmek faydalı olur.

 

Boğa: Sabah saatlerinde ilişkilerde krizler yaşanabilir. Gün boyu anlam arayışları içindesiniz. Duygularınız iniş çıkışlı, gerginlikler olası. Cesaret gerektiren işler, krizler olabilir. Akışta olmak fayda sağlar.

 

İkizler: Sabah saatlerinde  sağlık hassasiyetleri yaşanabilir. Öğleden sonra enerjiniz artacak ilişkilerden destek alarak ilerlerken anlaşmalar için gün verimli. Yakın çevreden gelen öneriler sizi harekete geçirebilir. 

 

Yengeç: Sabah saatlerinde duygusal iniş çıkış yoğunlaşabilir. Öğleden sonra hassasiyetler yerini enerji artışına bırakacaktır. Bir süredir devam eden sağlık sorunları nihayetlenebilir. İyi haberler alabilirsiniz. Günlük işler hızlı ilerlerken destek görebilirsiniz.

 

Aslan: Sabah saatlerinde ailevi konularda hassasiyetler yaşanabilir. Öğleden sonra talihli olaylar romantizm, aşk, sosyal etkinlikler gelişebilir. Ertelenmiş işlerde hareketlenmeler olabilir. Projeler akışkanlık kazanabilir. 

 

Başak: Sabah saatlerinde yakın çevrede gerginlik yaşanabilir. Aileye yeni eklenen bireylerle çatışmalar olası. Öğleden sonra epeydir haber almadığınızı yakınlarınızla görüşebilirsiniz.  İş ve kariyer alanında ertelenmiş  hedefler gerçekleşebilir.

 

Terazi: Sabah saatlerinde harcamalarla ilgili gerginlik yaşanabilir. Öğleden sonra romantik konular, çocuklarla ilgili hassasiyetler olabilir. Bugün arzularınıza ve hedeflerinize yönelin. Yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz kısa eğitimlere katılabilirsiniz.

 

Akrep: Sabah saatlerinde ilişkilerde hassasiyetler olabilir. Öğleden sonra üretim yapmak, uzun vadeli projelere hazırlanmak için gün çok verimli. Beklediğiniz işlerde gelişmeler olabilir.

 

Yay: abah saatlerinde aşk, çocuklar ve ilişkiler alanında hassasiyetler yaşanabilir. Güne gergin başlıyorsunuz. Öğleden sonra yaratıcı ve verimli etkinlikler gelişebilir. Zihniniz çok aktif, odaklanmak önemli.

 

Oğlak: Sabah saatlerinde sosyal çevre, çocuklar, romantik konularda gerginlik oluşabilir. Öğleden sonra ertelenmiş konular  peş peşe gündem olabilir. İşlerin akışı rahat ve hızlı olacaktır. Zihni ve duyguları besleyen etkinlikler fayda sağlar. 

 

Kova: Sabah saatlerinde toplumsal konular sizi meşgul edebilir. Otorite ile çatışabilirsiniz. Öğleden sonra nitelikli sosyal etkinliklerde bulunabilirsiniz. Yeni projeler için arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. 

 

Balık: Sabah saatlerinde bekleten haberler gelebilir. Öğleden sonra ertelediğiniz işleri yoluna koymak için koşullar elverişli. Heyecan duyacağınız yeni haberler alabilirsiniz, talihinize güvenin ve akışta olun.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön