8 Kasım 2018 günlük burç yorumunuz

Bengü Karagül, günlük burcunuzu yorumladı.

8 Kasım günlük burç yorumunuz

Ay, sabah saatlerinde Akrep burcunda ilerlerken, Mars ile görünümde olacak. Öfkeli tutumlar, ani parlamalar söz konusu. Trafikte tedbir önemli. Akşam Yay burcunda Ay, Jüpiter kavuşumu var. Tarihi konulara ve eski bilgilere merak artarken, yaşanmışlıklar anılabilir. Venüs Uranüs görünümü sonu gelmiş ancak ertelenmiş işleri, ilişkileri bitirebilir. Gün boyu ifade edilmemiş birikmiş arzulardan açığa çıkan öfkeli, depresif, tatminsiz güdülerimizle, hedef odaklı, kendini yaptığı işe adayan tutkulu vasıflarımız çatışma halinde olacaktır.

 

Ayurvedik Astrolojide günü verimli geçirmek için renklerden istifade edilir.

Günün rengi: Kızıl kahve

 

Bengü Karagül'den burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç: Gün boyu kriz yönetimi önemli. Zorla sürdürülen ilişkilerde kopuşlar olabilir. Akşam saatlerinde sosyalleşme arzunuz yüksek. Gece geç vakte kadar bir sonraki güne dair planlar yapılabilir. Seyahat gerektiren durumlar gelişebilir.

 

Boğa: Sabah saatlerinde ilişkiler alanında gerginlik olası. Sağlıklı tutumlar sergilemek , öfkeyi sağaltmak önemli. Geçmişten gelen sağlık sorunları açığa çıkabilir. Jüpiter ortak gelirler, miras alanına geçiyor. Beklentiler karşılanabilir.

 

İkizler: Hukuki konular, anlaşmazlıkların çözümü için girişimler olabilir. Sabah saatlerinde önemli işleri organize etmek için telaş etmeyin. Akşam saatlerinde Jüpiter yeni ilişkiler, başlangıçlar için imkan yaratabilir.

 

Yengeç: Ertelenmiş tadilatlar söz konusu olabilir. Huzur bozan ilişkiler tekrar gündeme gelebilir. Gün boyu anılarla meşgul olmak öfkeyi artırır. Haftayı gergin geçirdiyseniz sağlık sorunları yaşanabilir. Akşam saatlerinde enerjiniz artarken, sevdiklerinizle olmak isteyebilirsiniz.

 

Aslan: Bugün finansal konularda girişimler olabilir. Detayda boğulmadan bütünü görmek, sağlıklı karar almak için akşam saatlerini beklemek önemli. Geçmiş ilişkiler gündem olabilir, gerginlik ani kopuşlar yaşanabilir.

 

Başak: Sabah saatlerinde yakın çevrenin etkisiyle gergin ve huzursuz olabilirsiniz.Günü planlamak ve hedef koymak sizi yorabilir. Gün boyu zihin beden dengesini korumak önemli. Akşam saatlerinde kendiliğinden gelişen neşe ile rahatlarsınız.

 

Terazi: Sabah saatleri duygu durumunuz dengesiz olabilir. Geçmiş hesaplaşmalar yaşanabilir. Yanlış anlaşılmamak ve uzun vadeli kırgınlık yaşamamak için son sözü ilk söylememek önemli.

 

Akrep: Gün boyu arzularınızı gerçekleştirme motivasyonunuz yüksek. Beklenmedik olaylar yaşansa da konsatrasyonu korursanız ilerleme kaydedersiniz. Güçlü insanlardan destek görebilir, projelerde yer alabilirsiniz.

 

Yay: Sabah saatlerinde geçmişin yükünü yoğun hissedip endişe ve kaygıya kapılabilirsiniz. Geçmiş husumetler sizi meşgul edebilir. Akşam saatlerinde enerji aniden yükseleceği için öncesinde hafif egzersiz iyi gelir.

 

Oğlak: Sosyal çevrede yenilenen hedefler ve idealler için koşullar uygun. Kendinizi, becerilerinizi göstermek için imkanlar var. Gün boyu öfkeli tutumlardan kaçının. Uzun vadeli planlar ve anlaşmalar için acele etmeyin.

 

Kova: Fikirlerinizi gerçekleştirmek için uygun koşullar var. Rekabet duygunuz açığa çıkabilir. Taviz vermekten kaçınsanız da ortak kararlarda yapıcı davranmak önemli. Gün boyu detayda boğulmadan bütünü hesaplayın.

 

Balık: Gün kendiliğinden gelişen olumlu olaylara gebe. Kariyer hedeflerinizi yenileyip, yol alabilirsiniz. Değişiklik yavaş yavaş beliriyor, işbirliği koşullarına uyum sağlamak önemli. Geçmişin tekrarından kaçınmak için detaylı düşünün.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön