31 Ekim 2018 günlük burç yorumunuz

Bengü Karagül, günlük burcunuzu yorumladı.

31 Ekim günlük burç yorumunuz

Günün ilk saatlerinde Ay, Aslan burcunda ilerlerken Kuzey Ay düğümü ile kavuşum yapacak. Bu görünüm gelecek planları yapmaya, hedefleri yenilemeye ve ilerlemeye uygun enerjiler taşıyor. Ayın Güneş ve Merkür ile yapacağı görünümlerle duygu ve düşüncelerde karşıtlıklar, arzuların hemen giderilmesi için çabalar, zihinsel faaliyetlerde artış, dikkat dağınıklığı ve daha fazla huzur ihtiyacı söz konusu olacaktır. Gün boyu özdeğerine düşkün, tutkuyla inançlarını savunan vasıflarımızla, dogmatik güven sorunu yaşayan, hayatta kendini kurban olarak gören ilkel güdülerimiz çatışma halinde olacaktır.

 

Ayurvedik Astrolojide günü verimli geçirmek için renklerden istifade edilir.

 

Günün rengi: Kırmızı

 

Bengü Karagül'den burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç: Bugün önemli ve farklı fikirler üreterek lider vasıflarınızı göstermek için elverişli bir gündesiniz. Talihinize çok güvenip risk almayın. Yanlış insanlara, ideallere kapılmamak önemli. Hızlı düşünüp hemen aksiyon alma ihtiyacınız olabilir.

 

Boğa: Gün boyu konfor arayışınız sürerken, günlük işlerdeki aksaklıklar huzur bozabilir. Bulunduğunuz koşulları değiştirme, yenilenme imkanları sunan fikirler gelişebilir. Huzur bulduğunuz konumu değiştirmekte zorlanabilirsiniz.

 

İkizler: Bugün yaratımlarınız yüksek olacaktır. Yeni ilişkiler anlaşmalar söz konusu olabilir. Ortak amaç gerçekleştirmek için koşullar elverişli. Kendinize sakladığınız fikirleri ifade etme imkanı bulabilirsiniz.

 

Yengeç: Gün boyu anılar sizi meşgul ederken aniden gelişen üretim ve finans imkanları olabilir. Günlük işlerin halledilmesini sağlayan akışkan bir enerji mevcut. Geçmişin yükünden sıyrılıp yenileyici hedefler koymak önemli.

 

Aslan: Bugün lider kimliğiniz ön planda olacaktır. Pek çok konuda becerilerinizi sergileyebilirsiniz. Etrafınızdakilerde uyandıracağınız değer hissi uzun vadede size fayda sağlayacaktır. Yanlış insanların görüşlerine aşırı önem verirseniz gün sonunda itibar sorunu yaşarsınız.

 

Başak: Bugün kendinizi yaratımlarınızda özgür hissedeceksiniz. Günlük işlerde telaş ve dağınıklık olabilir. Aniden gelişen imkanlar ve talihli durumlar söz konusu. İşlerin akışı kendiliğinden ve rahat olacaktır. Sağlığınıza özen gösterin.

 

Terazi: Sosyal çevrenizde yenilenme için uygun bir gün. Gruplar içinde öne çıkabilirsiniz. Başkalarının fikirleri nedeniyle yanlış yönlendirilmeler olası. Sizi gerçekten anlayan insanları tercih etmelisiniz. Hızlı düşünüp hemen aksiyon alma ihtiyacınız olabilir.

 

Akrep: Gün boyu toplumsal işler, eğitim ve insani yardım konuları ile meşgul olabilirsiniz. Dogmatik ve şüpheci yaklaşımlar imajınıza zarar verir. İnançlarınızı savunacağınız durumlar olabilir. Öfkeden kaçınmakta fayda var.

 

Yay: Bugün ideallerini aktarma, pozitif bilinirlik için koşullar uygun. Yurt dışı ile ilgili konular, üniversiteler, hukuki konular gündem olabilir. Yenilenmiş fikirler ile değer duygunuz arttıkça etrafınızdakilere de bunu yansıtacaksınız.

 

Oğlak: Gün boyu kendinizi daha anlaşılır kılma gayretiniz olacaktır. Duygusal iniş çıkışlar olabilir. İşler daha hızlı sonuçlanacaktır. Finansal konularda gelişmeler yaşanabilir. Sağlığınıza dikkat edip stresinizi azaltın.

 

Kova: Sosyal çevrenin desteğiyle bugün sizi amacınıza ulaştıracak enerjiye sahipsiniz. Fikirlerinizin öne çıkması konusunda ısrarcı davranabilirsiniz. Değerli hissedeceğiniz, anlaşıldığınızı düşündüğünüz koşullar olası.

 

Balık: Yenilenen fikirler, anlaşmalar söz konusu. İlişkilerinizde uyum ve denge yaratabilirsiniz. Başkalarının sizinle ilgili fikirlerinin enerjinizi düşürmesine izin vermeyin. Gün boyu kararlı ve üretken olacaksınız.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön