14 Ekim 2018 günlük burç yorumunuz

Bengü Karagül, günlük burcunuzu yorumladı.

Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu?

Gün boyu Ay, Yay burcunda kiron ile görünüm halinde ilerliyor. Bu görünümde yaralar tazelenip, iyileşmek için görünür olurken, acı veren öğrenimlerin dönüştüğü bilgelik açığa çıkacaktır. Kabul ve hoşgörü arayışı artarken, konfor alanlarımızı sorguladığımız koşullar söz konusu olabilir. Yenilenme arzuları, sosyal etkinlik ihtiyaçları yoğun olacaktır. Günü konfor alanlarınızı esneterek, yaşanmışlıkları barındıran tarihi yerleri gezip, keşfederek geçirebilirsiniz.

 

Ayurvedik astrolojide günü verimli geçirmek için renklerden istifade edilir.

Günün rengi: Sarı

 

Bengü Karagül'den burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç: Sosyal becerileriniz gelişkin. Seyahat imkanlarını değerlendirip geziyorsanız hız yapmamaya dikkat edin. Hareket ve dinginliğe eş zamanlı ihtiyaç duyduğunuz için gün boyu molalar vermek önemli. Aksi taktirde akşam saatlerinde yorgunluk sağlık sorununa dönüşebilir.

 

Boğa: Özbakım konuları gün boyu sizi meşgul edecektir. İşler düşündüğünüz gibi gitmeyebilir, sade ve öz olanı tercih edin. Sosyal etkinlik arzunuz olabilir, kişisel konfor alanınızı bozmak istemeyeceğiniz için, evde davet tercih edilebilir.

 

İkizler: Gezgin, derin felsefesi olan, sizi aydınlatan insanlarla tanışabilirsiniz. İdeallerinin etkisinde kalıp yenilenme arzunuz tetiklenebilir. Gün boyu onaylanma arzunuz yüksek olacaktır. Yetersizlik duygusuna kapılmadan, düşünüp konuşmak ifade zenginliği sağlar.

 

Yengeç: Duygusal yoğunluk nedeniyle hassasiyetleriniz artabilir. İnançlarınızı ifade ederken kendinize özgü duygusal ifadeler yerine daha genel söylemleri tercih edin. Sevdiğiniz işlerle uğraşırsanız yaratıcı becerileriniz taktir edilecektir.

 

Aslan: Bugün ye- iç-gez günündesiniz. Harcamalarınıza dikkat edin. Bir yandan etkinlik arzularken bir yandan da manevi tatmin arayışı hissedebilirsiniz. Gezmenin keşfe dönüşmesi sizi daha çok besler. Günü evde tembelik yaparak ziyan etmeyin.

 

Başak: Anlaşılmadığınız hissi gün boyu içinizi kemirebilir. Güvensiz ve savunmacı davranıp kendinizi ve etrafınızı yıpratmak yerine, yeni tadlar denemek için fırsatlar yaratın. Yeni kokular, tadlar duyularınızı harekete geçirir. Siz kendinizi anladıkça ortam düzelecektir.

 

Terazi: Başkalarını da düşünerek yaptığınız işlerde bugün kimseyi memnun edemeyebilirsiniz. Gün boyu bildiğini yapmak isteyen, sık ilişki değiştirip etrafını yoran insanlarla etkileşiminiz olabilir. Bireysel arzulara odaklanırsanız daha keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

 

Akrep: Gün boyu danışılan kişi olabilirsiniz. Başka insanların dertleri sizi boğabilir, dikkatli olun. Yaşam enerjinizi yüksek tutarak, haftaya iyi başlangıç yaparsınız. Sinema, tiyatro etkinlikleri sizi besler. Zihniniz sürekli gelecek planları ile meşgul olabilir anda kalmak önemli.

 

Yay: Gün boyu bilinçaltınız geçmişle meşgul olacağından özgürleştirici aktiviteler, açık hava etkinlikleri sizi hoş tutar, zihin beden dengesi sağlar. Geçmişin yükünün güne akmasına izin vermeyin. Sindirim hassasiyetleri olabilir dikkatli olun.

 

Oğlak: Eski arkadaşlarınızla temas edip  geçmişi anabilirsiniz. Kayıplar yaşanmış olsa da ortak değerleri hatırlamak  önemli. Zorunlu bitişler söz konusu olabilir. Yenilenmek için zamana ihtiyacınız var.

 

Kova: Bir süredir görmezden geldiğiniz yaşamsal konular gün boyu sizi meşgul edebilir. Borç alacak durumları gündem olabilir. Sosyal çevrede planlanan etkinlikler finansal engellere takılabilir. Sade, masrafsız planlar yapmakta fayda var.

 

Balık: Sosyal ve göz önünde olacağınız bir gündesiniz. Kendinize çok yüklenmeden sade bir hazırlıkla güne başlamak faydalı olur. Sevildiğinizi hissettiren gruplarla olmak değer duygunuzu yükseltir. Gün boyu ölçüsüz insanlardan kaçınmak önemli.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön