13 Ekim 2018 günlük burç yorumunuz

Bengü Karagül, günlük burcunuzu yorumladı.

13 Ekim günlük burç yorumunuz

Ay, Yay burcunda ilerlerken yaptığı görünümle cesaret, vizyon edinme konularında enerjiyi artırıyor. Yeni deneyimler, entellektüel yatırımlar, zihni ve duyguları eş zamanlı besleyen etkinliklerden faydalanabilirsiniz. Geçmişten gelen aile problemlerini çözmek, bu alanda birikmiş yakıcı duyguları dönüştürmek için koşullar uygun. Gelecek planları yapabilir, bireysel ihtiyaçlarınız konusunda sevdiklerinizden destek görebilirsiniz. Bugün okült konular, ezoterik kitaplar, ilgi çekebilir.

 

Ayurvedik Astrolojide günü verimli geçirmek için renklerden istifade edilir.

 

Günün rengi: Krem

 

Bengü Karagül'den burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç: İlişkilerde problemler, yakın çevre ve akrabalarla ilgili konularda beklentilerin gerçekleşmemesi nedeniyle gerginlik olası. Kendi gücünüzü kullanıp sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Seyahat edip, hareket halinde olmakta fayda var.

 

Boğa: Cesaret gerektiren işlerle yüzleşip, üstesinden gelebilirsiniz. Duygularınız iniş çıkışlı, gerginlikler olası. Kendinizi çok yormadan zorunlu işleri yapıp günü rahat geçirmeye gayret edin. Okült konulu filmler, ezoterik kitaplar iyi gelir.

 

İkizler: Benzer inançlara ve ideallere sahip insanlarla tanışabilirsiniz. Yeni deneyimler için gün verimli. Yakın çevreden gelen öneriler sizi harekete geçirebilir. Ertelenmiş problemler çözüm için gün yüzüne çıkabilir.

 

Yengeç: Ailede güç sahibi olan kişilerle çatışmalar söz konusu olabilir. Sürekli kontrol edilme duygusu bugün sizi yoracaktır. Geçmiş husumetleri güne taşımayın, çatışmalardan kaçının. Romantik bir film size iyi gelir.

 

Aslan: Değiştirme dönüştürme kabiliyetiniz yüksek. Kötüye kullanmayın. Olayları olumlu yöne sevkederseniz, uzun vadede faydalı olur. Romantizm, aşk, sosyal etkinlikler için gün verimli. Ertelenmiş aşklar aniden güdnem olabilir.

 

Başak: Uzun süredir haber almadığınız ya da sürtüşme nedeniyle görüşmediğiniz aile bireyleriyle görüşebilirsiniz. Borç alacak husumetleri olabilir. Ev dekorasyonu ile meşgul olmak sizi gün boyu hoş tutar.

 

Terazi: Bugün arzularınızı gerçekleştirmek için motivasyonunuz çok yüksek. Yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz kısa eğitimlere katılabilirsiniz. Gün boyu farklı hedeflere yönelmek enerjinizi tüketir. Seçimi yaratıcı yeteneklerden yana yapın.

 

Akrep: Üretim yapmak için gün çok verimli. Beklediğiniz projelerde gelişmeler yaşanırken ani harcamalar olabilir. Kontrollü davranın ancak zorunlu ihtiyaçları ertelemeyin. Finans ortaklığı gerektiren işlere girişecekseniz yasal danışmanlık alın.

 

Yay: Yardım etkinlikler, yabancılarla işbirliği söz konusu olabilir. İdealleriniz başkaları tarafından yadırganabilir, eleştirilebilirsiniz. Bildiğiniz yolda ilerlerken öfkeye kapılmayın, gün boyu şevkat önemli.

 

Oğlak: Gün boyu gelişecek olaylar nedeniyle kontrol duygunuz zarar görebilir. Bugün hafta sonu olmasına rağmen iş günü kadar yoğun geçebilir. Sağlık sorunları söz konusu olabilir. Öğleden sonra dinlenmeyi ihmal etmeyin.

 

Kova: Gün boyu kontrol düşkünü insanlarla uğraşabilirsiniz. Agresif davranıp sizi zorlamalarına izin vermeyin. Nitelikli sosyal etkinlik, görsel sanatlar faydalı olur. Okült konularda merak uyandıran kişilerle ya da olaylarla karşılaşabilirsiniz.

 

Balık: Geçmişten gelen iş konularında gelişmeler yaşanabilir. Ertelediğiniz işleri yoluna koymak için günün enerjileri verimli. Sizi ısrarla kendi alanında tutmak isteyen, özgürlüğünüzü kısıtlayan insanlara karşı tedbirli davranın.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön