3 Ekim 2018 günlük burç yorumunuz

Bengü Karagül, günlük burcunuzu yorumladı.

3 Ekim günlük burç yorumunuz

Ay Yengeç burcunda ve Jüpiter ile görünümde, duygular gün boyu yoğun yaşanacaktır. Ay Pluto karşıtlığının etkisiyle baskıya maruz kalma, zorlanmalar ve ilişkilerde sorunlar yaşanabilir. Sabah saatleri karşıtlıklar, huzursuzluk , yönsüzlük hisleri, zorunlu değişiklikler olabilir. İçe dönme, zihninizi sevdiğiniz konularla meşgul etmekte fayda var.

 

Bengü Karagül'den burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç: Özgüveniniz yüksek, günü bir amaca odaklanıp geçirmekte fayda var. Gün boyu duygusal durumunuz değişken olacağı, zaman zaman kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bireysel amaçlar doğrultusunda hareket etmek size iyi gelir.

 

Boğa: Anılar gün boyu sizi meşgul edecektir. Zihninizi olumsuz fikirlerle doldurmayın. Yakın çevreden insanların duygu durumları nedeniyle zorlanabilirsiniz. İş ilişkilerine konsatre olmakta ve olumlu atmosfer yaratmakta fayda var.

 

İkizler: Duygular ve düşünceler gün boyu karşıtlık içinde olacaktır. Ani çıkışlarda bulunabilirsiniz. Sabırsız ve yargılayıcı davranmaktann çekinin. Ani harcamalarda, plansız seyahatlerden kaçının.

 

Yengeç: Duygularınızı ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Yaşadıklarınız ağır ve yoğun gelebilir. İnsanların sabırsız ve özensiz tutumları sizi yorabilir. Yeni bir tarif, ev ile ilgili basit uygulama araştırmaları sizi rahatlatacaktır.

 

Aslan: Duygularınız gün boyu inişli çıkışlı. Baskıcı tutumlar sergilemekten kaçının, gün sonu siz zararlı çıkarsınız. Olayları tüm yönleriyle değerlendirmeye çalışırken duygularınız ve mantığınız çelişecektir. Gelecek planları yapmak, hayal kurmak iyi gelir.

 

Başak: Sosyal çevreden baskı görebilirsiniz. Mantığınız ve duygularınız çelişecek ve gün boyu karar vermekte zorlanacaksınız. Duygularınızı da en az düşünceleriniz kadar ifade etmelisiniz. Yazılı işlerde birden fazla kontrol yapmak önemli.

 

Terazi: Yaratıcılığınız ve kendinizi bir amaca adama potansiyeliniz yüksek. Başka sorumlulukların motivasyonunuzu düşürmesine izin vermeyin. Finansal konularda gelişmeler olabilir. İlişkiler alanı gün boyu hassas.

 

Akrep: Bugün eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Hedeflerinizde geçici aksamalar olabilir. Gözden geçirip devam edin. Zihin ve duygular gün boyu çelişecektir. Sezgilerinize güvenin. Meditatif müzikler iyi gelir.

 

Yay: Duygusal yükünüz fazla. Finans konularında sorunlar olabilir. Telaşa düşmeden sakin davranmak önemli. Kendinizi kısıtlanmış hissedip ani çıkışlarda bulunabilirsiniz. Yürüyüş yapmak iyi gelir.

 

Oğlak: Bugün hayatınıza yön veren, öenmsediğiniz insanlar tarafından yeni hedeflere yönlendirilebilirsiniz. Karar vermekte güçlük çekebilirsiniz, aceleci davranıp baskı altında hissetmeyin. Konsantrasyonunuz düşük, önemli kararları gün sonuna ertelemekte fayda var.

 

Kova: Yurt dışı kaynaklı işler, projeler gündem olabilir. Beklentileriniz karşılanabilir ancak işleri, onay almadan önce son bir kez gözden geçirmekte fayda var. Sabırsız davranıp akışı bozmayın. Teknik konulara dikkat edin.

 

Balık: Bugün rutin dışına çıkma ihtiyacınız var. Sabırsız ve yönsüzsünüz. Sabah saatleri kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Kalabalıklardan kaçınıp haz ve huzur veren bireysel faliyetlerde bulunmak iyi gelir.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön