23 Mayıs 2018 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunu yazdı.

Merkür-Neptün olumlu açısındayız...

Bugün oluşan Merkür-Neptün olumlu açısıyla, yaratıcı ve sanatsal işlerimizde, başkalarına yardım edeceğimiz konularda şanslı etkiler altında olacağız. Bazı noktalarda tarafsızlığımızı kaybedebiliriz. Yine Merkür’ün Jüpiter’le olumlu açısı karşımıza değişik fırsatlar getirebilir. Bu şanslara karşı aşırı iyimserlikten uzak durmalı, tutamayacağımız sözler altına girmemeliyiz.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Yaratıcılığınız yüksek olacağından parasal konularda önemli açılımlarda bulunabilir ve bazı maddi işleri kendi işlerinize bağlayabilirsiniz. Parasal konularda tutamayacağınız sözlerden kaçının, riskli işlerdense yapabileceklerinizin peşinden gidin.

 

Boğa Burcu: Arkadaşlarınıza yardım edebilir aynı ölçüde onlardan yardım ve destek görebilirsiniz. Özel ilişkilerinizde de fikirlerinizde gerçekçlilikten çok uzaklaşmayın, abartılı fikirler alacağınız kararları etkileyebilir. Kendinizi şanslı göreceksiniz ama tutamayacağınız sözlerden kaçının.

 

İkizler Burcu: Her şeyi anlamlandırmaya, yaşadığınız sorunların çözümüne ulaşmaya ihtiyacınız olabilir. Söz vermiş olduğunuz bir davet veya organizasyon işi devreye girebilir. İş alanlarınızda güzel konuşmalar, teklifler karşınıza gelirse, yapamayacağınız, tutamayacağınız sözler altına girmeyin.

 

Yengeç Burcu: Arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalarda objektif olmaya çalışın, biraz yanlı ve taraflı davranabilirsiniz veya abartarak aşırı iyimserlikle hareket edebilirsiniz. Güzel seçeneklerde karşınıza gelebilir, hem sosyal hem de özel hayatınızda sözlerinize ve verilen vaatlere dikkat etmelisiniz.

 

Aslan Burcu: Kendinizi birçok açıdan şanslı hissedeceksiniz. Olayları geri plandan görseniz ve takip etseniz bile, bugün yardımseverliğiniz göz önünde olacağınız ortamlarda yüksek olabilir. İş hayatınızda da değişik seçenekler karşınız gelecek, bu fırsatlara daha gerçekçi yaklaşmayı deneyin.

 

Başak Burcu: Sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız bir seyahat planı hayallerinizi süsleyebilir ve kendinizi çok mutlu hissedebilirsiniz. Yabancılarla yapılacak işlerde her konuya mantıkla ve büyük bir anlayışla yaklaşabilirsiniz. Farklı seçeneklerde netlikten ve yapabileceklerinizden çok uzaklaşmayın.

 

Terazi Burcu: Ortak yapılacak para ödemelerinde mantığınız hep devrede olmalı. Bugün parasal konularda kafanız havalarda olabilir, gerçekçi davranmıyor olabilirsiniz. Karşınıza gelecek fırsatları daha kapsamlı ve net bir şekilde ele almaya çalışmalısınız.

 

Akrep Burcu: Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla iletişiminiz yumuşak ve anlayışlı olabilir. Aşkta kendinizi karşı tarafa kolayca kaptırabilirsiniz. Sevdiğiniz insandan alacağınız bir öneri veya teklif sizi mutlu edebilir. Fırsatları daha net bir şekilde ele almaya çalışmalısınız.

 

Yay Burcu: Yapılması gereken işleriniz devrede olurken, koşturmalarınız artabilir yalnız yolunuzda abartmadan ve bana bir şey olmaz hissiyle ilerlemek yerine, günlük işlerinizde daha gerçekçi olmalısınız. Ailenizle beraber vereceğiniz kararlar önemli olacak.

 

Oğlak Burcu: Üretkenliğiniz ve yapacaklarınıza olan inancınız bu aralar yüksek olabilir. Sosyal çevrenizdeki hareketlilik özel hayatınızı renklendirebilir. Biriyle tanışabilir, tanıştırabilirsiniz. Bu döngü içinde vereceğiniz sözlere dikkat edin çok da gerçekçi adım atmayacaksınız.

 

Kova Burcu: Aile hayatınızda bazı noktalarda objektif olmak size kazandırsa bile daha çok yanlı tavırlar içinde olabilirsiniz. Kariyerinizdeki güzel seçenekler, sonuçlar abartılı hareket etmenize neden olacak. Bu yüzden eviniz için yapacağınız işlerde buna dikkat edin, fazla abartmayın, para harcamayın.

 

Balık Burcu: İletişime dayalı işlerinizde oldukça yaratıcı ve çözümsel yaklaşımlarınız olabilir. Hayata daha geniş açıdan bakmanız karşınıza farklı iş seçenekleri ve fırsatları da getirebilir, konuşma ve görüşmelerinizde verdiğiniz veya aldığınız sözlere dikkat edin. İyimser yapınız süistimal edilebilir.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön