3 Mart 2018 burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Burç yorumunuzu okudunuz mu?

Bugün öğleden sonra Ay, Terazi burcuna geçecek. Boşaltım sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide Terazi burcu böbrekleri, kalça ve basenleri, bel bölgesini temsil ettiğinden bugünler böbreklerimizi ve idrar yollarımızı üşütmemeye özen göstermeliyiz. Beslenmede yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugünlerde yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. İlişkilere odaklanmak anlamında güzel bir hafta sonu bizi bekliyor.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Bugün tamamlamanız gereken işleriniz gözünüzde büyüyebilir. Öğleden sonra özel hayatınızın detayları birkaç gün boyunca gündeminizde olacak. Sevdiklerinizi anlamakta veya enerji olarak onlara yetişmekte zorlanabilirsiniz.

 

Boğa Burcu: Sosyal çevre yoğunluğunuzun fazla olduğu bu dönem özel hayatınıza gereken ilgiyi göstermekte zorlanabilirsiniz. Günlük yapılması gereken koşturmalarınız artabilir. Üzerinizde bir stres veya baskı hissedebilirsiniz.

 

İkizler Burcu: İnsanlara ve çevrenize yardım etmeye odaklandığınız bu dönem, özel hayatınıza ilginizi yoğunlaştırmanız gerekebilir. Aile hayatınız ilginizin çoğunu alabilir. Diğer yandan aşk, keyfe ve eğlenceye daha fazla ilgi duyacaksınız.

 

Yengeç Burcu: İlgi alanlarınız bu aralar tamamen gezmede, eğlenmede olabilir. Öğleden sonra ilginizi daha çok ailenize kaydırabilirsiniz. Düşüncelerinizdeki gitgelleri çok fazla abartmayın, gezmek istiyorsanız ailenizdeki insanları planlarınıza dahil etmelisiniz.

 

Aslan Burcu: Yakın çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminiz birkaç gün boyunca yoğun olabilir. Bugün fikirsel olarak dengede olmaya çalışabilirsiniz. Ortak işlerinizin üzerine eğilmek bu hafta sonu sizi rahatlatacak. Kararsızlıklar yaşayabilirsiniz.

 

Başak Burcu: Sevdiğiniz insanın hayatına göre yaptığınız planlar sizin hayatınızı da etkiliyor. Gereksiz yere endişe edebilir, özel hayatınızda kendinizi aşağıya çekebilirsiniz. Maddi konularda bugün harcamalarınızı iyi kontrol etmeniz gerekebilir.

 

Terazi Burcu: Bugün sabah saatlerinde isteksiz başlayan gününüz öğlen saatlerinden sonra yerini daha aktif ve rahat ortamlara bırakabilir. Günlük iş akışınızın dışına çıkmak, gezmeye eğlenmeye daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz.

 

Akrep Burcu: Bugün geçmişte bir arada bulunduğunuz insanlarla bir araya gelebilirsiniz ya da geçmişi anmanız söz konusu olabilir. Özel hayatınızda konuşulması gerekenleri bu hafta sonu masaya yatırın. Sevdikleriniz sizden güzel sözler bekliyor.

 

Yay Burcu: Birkaç gün boyunca arkadaşlarınızla yapacağınız organizasyonlar devreye girebilir. Aile hayatınızda daha fazla enerjinizi harcadığınız bu dönemde diğer insanlarla yapacağınız planlarla rahat nefes alacaksınız. Enerjinizi yükseltin.

 

Oğlak Burcu: Geleceğinize yönelik önemli planlarınızı öğleden sonra kalabalık ortamlara kaydıracaksınız. Birkaç gün boyunca kalabalık ortamlarda bulunabilirsiniz. Ailenize ayırmanız gereken vakitten çalmayın. Yakın çevrenize karşı fedakarlıklarınız bu hafta sonu devrede.

 

Kova Burcu: Bugün vaktinizin çoğunu dış ortamlarda veya farklı yerlerde harcayacaksınız. Yeni tanışacağınız insanlar size keyif verebilirler. Hayatınızdaki güzel gelişimleri arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle paylaşmanız keyfinizi artırabilir.

 

Balık Burcu: Sabah saatlerinde sevdiğiniz insanla yapacağınız keyifli etkinlikler öğleden sonra yerini daha sakin ortamlara bırakabilir. Bugün itibarıyla ilgi alanlarınızı ortaklaşa para alanlarınıza kaydıracaksınız. Kendinizi kuvvetlendirin.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön