15 Şubat 2018 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Güzel fırsatlara açık bir gün

Bugün iş görüşmelerimiz, toplantılarımız ve kuracağımız bağlantılar açısından oldukça keyifli olabilir. Kendimizi geliştirebilir, büyük resmi görebilir, küçük ayrıntılar yerine hayatı daha geniş açıdan algılayabiliriz. Tekliflere, güzel fırsatlara açık bir gün. Ayrıca fikirlerimizde ve düşüncelerimizde farklı, değişik olan bize daha cazip görünebilir. Önemli bir teklifle karşılaşırsak, yarın oluşacak tutulma sonrasında karar vermeye özen gösterelim.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Bugün değişik fikir ve düşünceleriniz daha fazla ön plana çıkabilir. Sosyal ortamlarınızda farklı ve değişik konuların, konuşma ve görüşmelerin üzerine eğilebilir, iş hayatınızda ortaklaşa adımlar atmak isteyebilirsiniz. Gizli olaylar ilginizi çekecek.

 

Boğa Burcu: Kariyer hayatınızda ve iş alanlarınızda çok özel ve fırsatlı teklifler karşınıza gelebilir. Değişik ve farklı yaklaşımlar iş hayatınızda öne çıkmanızı sağlarken, yaptıklarınızdan alacağınız keyif sizi yukarılara taşıyacak. Sosyal çevrenizden etkileneceksiniz.

 

İkizler Burcu: Kendinizi geliştireceğiniz alanlarda şanslısınız. Hem eğitimsel konularda, hem dış ticarete, seyahate dayalı işlerinizde sıradışı gelişmeler sizi mutlu edebilir. Medyada çalışıyorsanız, sanata dayalı bir işiniz varsa önemli bir teklif karşınıza gelebilir.

 

Yengeç Burcu: Bugün maddi anlamda çok fazla bağımsız hareket edemeyeceksiniz. İş alanlarınızda farklı parasal destekler içine girebilirsiniz. Parasal paylaşımlar, malların, mülklerin paylaşılması gibi etkiler, gündemde olabilir.

 

Aslan Burcu: Bugün sosyal ve paylaşımcı yönlerinizi, dış ortamlara bağlı işlerinizde gösterebilirsiniz. İletişimsel konularda güzel destekleriniz olacak. Ayrıca sevdiğiniz insanla yapacağınız kısa vadeli planlar, yüzünüzü güldürebilir.

 

Başak Burcu: Bir iş teklifi alabilir veya işinizde güzel bir sonuçla karşılaşabilirsiniz. Beraber iş yaptığınız insanlarla ortak parasal konularda farklı ve değişik alternatiflerle karşılaşmanız mümkün. İş hayatınız için yaratacağınız parasal fonların üzerine eğilebilirsiniz.

 

Terazi Burcu: Özel hayatınızda çok özel bir teklifle turnayı gözünden vurabilirsiniz. İş, güç umrunuzda olmayabilir. Uzun zamandır bir ilişkiniz varsa sevdiğinizle ilişkinizi tazeleyebilirsiniz. Farklı, değişik olan herşeye bu dönem yer açmalısınız.

 

Akrep Burcu: Bugün aile hayatınızda ve ev alanlarınızda mutluluğu, şansı tadabilirsiniz. Ev hayatınızda beklenmedik ve sıradışı birgün sizi bekliyor. Sevdiklerinizi evinizde ağırlamak, aile büyüklerinizle bir arada olmak önem kazanabilir.

 

Yay Burcu: İletişimsel işlerinizde özel ilişkilerinizden gelecek teklifler ve destekler hayatınıza heyecan ve mutluluk katabilir. Öğrenmeyi seveceksiniz. Aşk hayatınızda da farklı ve değişik kısa vadeli planlar gününüzü renklendirebilir.

 

Oğlak Burcu: Kariyerinizde emin ve güzel adımlarla ilerleyecek, hayatın size sunduklarına minnet duyacaksınız. Parasal işlerinizde etkili ve şanslı açılımlar altında olacaksınız. Aile hayatınızda da parasal olarak farklı ve sıradışı birgün sizi bekliyor.

 

Kova Burcu: Yakın çevrenizden farklı ve sıradışı teklifler alabilir, farklı yaklaşımlarınızla işlerinizde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Eğitime dayalı konularda da hayat sizi destekleyecek. İyimserliğinizle her tür işin altından rahat kalkacaksınız yalnız bu iyimserliği çok fazla abartmayın.

 

Balık Burcu: Bugün gün içinde yapmanız gereken bir toplantı, bir buluşma gerçekleşebilir. Şanslı etkileriniz var ama hala kafanızı tam olarak toparlamış değilsiniz. Beklenmedik paraya dayalı konuşmalar içine girebilirsiniz, güzel açılımlarınız var.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön