28 Ocak 2018 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Merkür - Uranüs dik açısının etkisindeyiz!

Bu hafta gökyüzünde oluşan Merkür - Uranüs dik açısıyla, sıkılganlıklarımız ve tepkilerimiz yüksek olabilir. Olaylardan çabuk sıkılabilir, bize ne yapmamız gerektiğini söyleyenlere karşı çok çabuk tepki verebiliriz. Farklı, değişik, sıra dışı konu ve olaylar daha fazla ilgimizi çekebilir. Anlaşmazlıklara açık bir gün.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Bugün toplum önünde, kişiliğinizden kaynaklı bazı sürtüşmeler ve anlaşmazlıklar yaşamaya meyilli olacaksınız. İş konuları, hayatla uğraşılarınız fazlasıyla gündeminizde olduğu için, sakin durmak sizi kurtarabilir. Yakın çevrenizle beraber planlar yapmalısınız.

 

Boğa Burcu: Bugün seyahat, eğitim ve yabancı ortaklı işlerinizde fikirsel olarak anlaşmazlıklar ve sorunlar oluşabilir. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insana karşı çok kolay tepki verebilir veya karşıdan tepki görebilirsiniz. Kitap, magazin, kırtasiyeye harcama yapabilirsiniz.

 

İkizler Burcu: Pazar günü, sosyal ortamlarda ortaklaşa para alanlarınızda bazı anlaşmazlıklara veya sürtüşmelere açık olabilirsiniz. Hemen tepki vermemeye çalışmalısınız. Ev ortamları ve aileniz için yapacaklarınız sizi rahatlatabilir ya da sosyal çevrenizle beraber hareket edebilirsiniz.

 

Yengeç Burcu: Bugün özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde bazı sorunlar ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Kalabalık ortamlarda sakin olmaya özen gösterin. Yakın çevrenizden alacağınız tavsiyeler, kalabalık yerlerde yapılan programlar sizi sakinleştirebilir.

 

Aslan Burcu: Pazar günü iş alanlarınıza dayalı seyahat ve işlerinizde bazı sorunlar ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız sakin durmaya ve hayata keyifle bakmaya çalışın. Sizi sevenlere karşı daha fazla anlayışlı olun.

 

Başak Burcu: Bu pazar aşk hayatınızda tutkularınızla hareket etmek bazı zorlanmaları beraberinde getirebilir. Çocuğunuzla olan ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Sizi önemseyen ve seven yakın çevrenizdeki insanlarla paylaşımlarınızı artırın.

 

Terazi Burcu: Bugün özel hayatınızdaki iletişiminizde keyfiniz pek yerinde olmayabilir. Bazı konuları gözünüzde fazla büyütmeyin. Ev ve aile yaşantınızda bazı konuşmalara fazla tepki verebilirsiniz. Dış ortamlarda bulunmalı, temiz hava almalısınız.

 

Akrep Burcu: Pazar günü iletişime dayalı işlerinizde bazı anlaşmazlıklar ve sorunlar oluşabilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla bir aradayken yapılması gereken işlerinizi veya size söylenilenleri kafanızda büyütebilirsiniz. Hayatı farklı gözlerle göreceksiniz.

 

Yay Burcu: Bugün parasal harcamalarınızda, konuşmalarınızda bazı sorunlara ve anlaşmazlıklara hazır olmalısınız. Olaylara çok çabuk tepki verebilir, hayattan çabuk sıkılabilirsiniz. Sinirinizi ve öfkenizi sevdiklerinizden çıkarmayın. Sevdiğinizle değişik planlar yapın.

 

Oğlak Burcu: Bu pazar ev ve aile hayatınızda bazı konularda fikir ayrılıkları ve sorunlar yaşamaya meyilli olabilirsiniz. Kendi söylediklerinizi bu aralar herkese kabul ettirmeye çalışıyorsunuz, bu da sıkıntılara neden oluyor. Kendinizi oyalayacak işlerinize kanalize olun.

 

Kova Burcu: İletişim konularında zorlandığınızdan, yakın çevrenizle iletişiminizde bazı anlaşmazlıklar öne çıkabilir. Olaylara takılmaya meyillisiniz. Daha az tanıdığınız insanlarla olan paylaşımlarınız enerjinizi yükseltebilir. Spora, gezmeye, dolaşmaya vakit ayırın.

 

Balık Burcu: Sosyal ortamlarda ve arkadaşlık ilişkilerinizde sabırsız ve anlayışsız davranmaya meyillisiniz. Çabuk sıkılganlıklar gösterebilirsiniz. Para konuşmalarınızda, harcamalarınızda kafanıza göre davranacaksınız. Aile hayatınızda daha mutlu olabilirsiniz.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön