8 Aralık 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Burç yorumunuzu okudunuz mu?

Bugün Ay, Aslan’da dolaşırken, kendi isteklerimize, eğlenceli konu ve olaylara odaklanabiliriz. Bir yandan da organizasyona yeteneğimizi iyi çalıştıracağız. Önemli meselelere duygularımızla ve düşüncelerimizle yaklaşabiliriz. Sorumluluklarımızdan kaçmayacak, hayatı daha rahat algılayacağız.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Bugün harekete geçmeniz gereken noktalarda, atak davranacaksınız. Gün içinde eğlenceli ortamlarda bulunmak, özel hayatınıza vakit ayırmak isteyeceksiniz. Başkalarını kendinizden daha fazla düşünmemeli, kendi bildiğinizden şaşmalısınız.

 

Boğa Burcu: Evinizle ilgili alanlarda tamamlamanız gerekenler ve bitirmeniz gereken işler üzerine odaklanabilirsiniz. Yapılması gerekenler bugün sorun olmayacak. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla aynı fikir ve düşünceleri paylaşmakta zorlanacaksınız.

 

İkizler Burcu: Aktif ve duygusal tarafınızı destekleyecek iletişiminizle, sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız verimli olacak. İş konularında isteğiniz ve işinize olan sevginiz bugün size yeterli gelmese bile, yapacaklarınızı ön plana çıkarmanız sizi mutlu edebilir.

 

Yengeç Burcu: Bugün maddi konularda özel hayatınız için yapacağınız harcamalarınız önem kazanabilir. Aile hayatınızda sahip olduklarınızı önemseyeceksiniz. İş alanlarınıza düşkünlüğünüz bu aralar çok fazla, sorumluluklarınızın sizi aşağıya çekmesine izin vermemelisiniz.

 

Aslan Burcu: Bugün istediğiniz gibi şekillendireceğiniz bir gün geçireceksiniz. Özellikle yakın çevrenizle ve ailenizle beraber hareket edeceğiniz alanlarda onlarla aynı his ve düşünceler içinde olacaksınız. Kafanıza bir şeyi koyduğunuzda sizi kimse yolunuzdan çeviremez.

 

Başak Burcu: Bugün hareketli olmakta ve hızlı davranmakta zorlanabilirsiniz. Duygusal taraflarınız ağır basacak ve geçmişi fazlasıyla anacaksınız. Bu nostaljik etkiler yapmanız gereken işlerinizde sizi kamçılayabilir. Sezgilerinizle doğru yolu bulacaksınız.

 

Terazi Burcu: Bugün, sosyal çevreniz aktif olacak ve vaktinizin çoğunu arkadaşlarınızla veya sosyal ortamlarınızda geçirmeyi isteyeceksiniz. Gerçekçi olmaktansa, azıcık kendinizi olaylara kaptırsanız, hayattan daha fazla zevk alabilirsiniz.

 

Akrep Burcu: Bugün, toplumda kendinizi göstermekte zorlanmayacaksınız. Organize edeceğiniz gününüzde kendi isteklerinizi öne çıkartın ve bazı konuşmaların üzerinde çok durmayın. Kendinize ait alanlardan zaman çalmak hoşunuza gitmese de, işlerinizi tamamlamanız gerekiyor.

 

Yay Burcu: Bugün bulunacağınız yabancı ortamlarda oldukça dikkat çekebilirsiniz. Bu sıralar kendinizi fazla sosyal hissetmeniz, insanlarla daha kolay temas etmenizi kolaylaştırıyor. Temiz hava almak ve dışarılarda bulunmak için gayet güzel bir gün.

 

Oğlak Burcu: Bugün, ketum, ciddi yanlarınızla hayata bakacak, tutkularınızla hareket edeceksiniz. Ağzınıza gelen her şeyi hemen söylemeye kalkmayın ve biraz sabırlı olmayı deneyin. Çevrenizden istediğiniz desteği alacaksınız. Bu aralar her şeyi içselleştiriyorsunuz.

 

Kova Burcu: Bugün, özel hayatınızda duygularınızı dışa vurmanız kolay olacak. Doğru ortamlarda hislerinizi kolaylıkla karşı tarafa aktarabilirsiniz. Toplum içinde ise aynı fikirde ve doğrultuda olmanız zor görünse bile, istediğiniz şartlar ayağınıza gelecek.

 

Balık Burcu: Bugün tamamlamak istediğiniz işler üzerine yoğunlaşabilir, iş ortamınızda kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Yabancı ortamlar sizi fazlasıyla yorabilir bu yüzden kendi sevdiğiniz ortamlarda bulunmaya çalışın. İş alanlarınızda hızlı gelişmeler olabilir.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön