12 Eylül 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Ay, İkizler burcunda!

Bugün ve yarın Ay, İkizler burcunda olacak. Üst solunum yollarımız uyarılıyor. Omuzlarımız, kollarımız, ellerimiz ve ciğerlerimiz hassas Ay’ın etkileriyle hassas olabilir. Romatizma problemi olanlar dikkat etmeli ve problemli bölgeyi rüzgardan korumalıdırlar. İletişim becerilerimiz artacağı için meraklı yapımızla etrafımızda olup bitenleri kovalayabiliriz. El becerisi isteyen her tür iş için uygun günler. Yine iş toplantıları, görüşmeleri, satış, pazarlama alanları aktive olabilir.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu

 

Koç Burcu: Bugün yakın çevrenizde olup bitene karşı meraklı ve istekli olacaksınız. Rahat olmak istediğinizden insanların gerçek ve ağır nedenleriyle uğraşmak istemiyorsunuz. İş alanlarınızda bazı iletişim sorunlarınıza dikkat.

 

Boğa Burcu: Bugün maddi konularda ve kendi sahip olduklarınız alanında kısa ve net bilgiler sizi yeteri kadar tatmin edecek.Yaptığınız işten beklediğiniz somut adımları ve tatmini bugün yeteri kadar göreceksiniz. Ailevi konularda çözüm yolunuz net.

 

İkizler Burcu: Bugün iletişiminiz artacak, kalbinizi yerinden oynatacak heyecanlı haberler alabilirsiniz. Aşkta ve çocuklarınızla olan ilişkilerinizde her şey istediğiniz gibi olacak. Aileniz ve sosyal ortamlar arasında kalabilirsiniz.

 

Yengeç Burcu: Bugün, iş hayatınızda ve duygusal yaşantınızda kendinizi istediğiniz gibi ortaya koyamayabilirsiniz. Geçmişle ilgili yapılacak konuşmalar kafanızı kurcalayabilir. Sevdiğinizle yapılacak kısa planlar sizi mutlu edecek.

 

Aslan Burcu: Bugün sosyal çevrenizde ve gruplarla yapacağınız işlerde, kendi isteklerinizi rahat ve açık bir şekilde sergileyeceğinizden, keyifli ve anlaşılır bir gün geçireceksiniz. Bazı şeylerin hesabını gözünüzde çok abartmayın.

 

Başak Burcu: Bugün, kendinizi ortaya koyacak, anlaşılır bilgilerle hareket edeceksiniz. Maddi konularda biraz zorlanmalarınız olsa bile üstesinden gelmesini bileceksiniz. İş ve keyif arasında bugün gününüz verimli geçebilir.

 

Terazi Burcu: Bugün, uzak çevrelerde ve daha az tanıdığınız ortamlarda kendinizi rahat ve iyi hissedebilirsiniz. Hayatın bir şekilde sizi desteklediğini hissetmek, size mutluluk verecek. Aile hayatınızda destekleriniz yüksek.

 

Akrep Burcu: Bugün ortaklaşa elde edilen gelirleriniz ve harcamalarınız ön plana çıkabilir. Sizi zorlayan olayların aslında sizin işinize yaradığını görecek, daha az yakınacaksınız. Sosyal ortamlarda önemli konuşmalarınız gerçekleşebilir.

 

Yay Burcu: Bugün özel ilişkilerinizde meraklı ve konuşkan tavırlarınızla hereket edecek, ortağınızın veya sevdiğiniz insanın kalbini kazanmasını iyi bileceksiniz. İş alanlarınız, özel hayatınıza yetişememenize neden olabilir.

 

Oğlak Burcu: Bugün yapmanız gereken ufak tefek işler için harekete geçebilirsiniz. İş hayatınızda ince eleyip sık dokuduğunuz için, bir çok işinizi halletmek derdindesiniz. Seyahatlerde zorlanmalar olabilir. Önemli iş görüşmeleriniz devrede.

 

Kova Burcu: Bugün aşk hayatınızda kısmetleriniz fazla olabilir. Yapılacak bir seyahat ve ufak bir kaçamak planı sizi mutlu edebilir. Parasal konuları ve harcamaları kafanızda dert etmeyin. Kafanıza gereksiz şeyler takılıyor.

 

Balık Burcu: Bugün, ev hayatınızda ve aile ilişkilerinizde ikili bir tutum takınabilir, hoşunuza gitmeyen şeyler olsa bile, görmezden gelebilirsiniz. Aile hayatınızda şans sizden yana. Hayatınıza yenilikler katmak istiyorsunuz.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

İlginizi çekebilecek diğer haberler
hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön