16 Ağustos 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Ay, İkizler burcunda!

Bugün ve yarın Ay İkizler burcunda dolaşıyor, bugünlerde daha konuşkan ve daha hareketli olabiliriz. Davranışlarımızda bir tutarsızlık olabilir. Bu durum çabuk karar değiştirmemize de yol açabilir. Partnerimizle daha çok konuşmak ve tartışmak isteriz. El becerisi ve iletişime dayalı işlerde kendimizi ortaya koyabiliriz.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu

 

Koç Burcu: Yakın çevrenizde olup biten olaylara karşı bugün biraz ters tepkiler verebilirsiniz. Bazı konuşmalar sizi hemen aşağıya çekebilir, duygusal olarak kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz. Çocuksu yönlerinizi kaybetmeyin.

 

Boğa Burcu: Bugün kendinizi güvene almak ihtiyacınız yüksek olabilir. Sosyal çevrenizdeki insanlarla paylaşımlarınızda maddi konularda kendinizi huzursuz ve tepkili hissedebilir, ters hareketlerde bulunabilirsiniz.

 

İkizler Burcu: Kendi hayatınızla, sevdiğiniz insanın mücadelelerikarşı karşıya gelebilir. Özel ilişkilerinizde tepki vermeye açıksınız. İş hayatınızdaki bazı sorunlar bu aralar sıkıntılı olan ilişkilerinizi zorlayabilir.

 

Yengeç Burcu: Bugün yalnız kalma arzunuz yüksekken, yakın çevrenizle yapmanız gereken planlarınız devreye girebilir. Mantığınız ve duygularınız arasında kalabilir, iş hayatınızda kolay tepkiler verebilirsiniz.

 

Aslan Burcu: Bugün arkadaşlarınız ve işiniz arasındaki dengeyi iyi sağlayın. En ufak bir sıkıntı veya sorunda bunun ceremesini size en yakın olanlar çekebilir. Akşam saatlerinde tepkilerinizi iyi kotnrol edin, güvensizlikleriniz yüksek.

 

Başak Burcu: İş ve kariyer hayatınızda bugün kendinizi yeteri kadar güvende ve huzurlu hissetmeyebilirsiniz. Gelecek planlarınızla bazı konular örtüşmeyebilir. Aile hayatınızdaki sorumluluklar sizi aşağıya çekiyor.

 

Terazi Burcu: Düşüncelerinizdeki gitgeller sizi fazlasıyla yoruyor. İşlerinizi tamamlamak, kafanızdaki bitirmek isteseniz bile, enerjiniz ve isteğiniz bugün buna yetmeyebilir. Çevrenize karşı anlayışlı olun.

 

Akrep Burcu: Parasal konulardaki güvensizlikleriniz bugün duygusal olarak tavan yapabilir. Sosyal çevrenizdeki planlarınızı gözden geçirmeli ve sizi zorlayacak planlardan uzak durmalısınız. Kimseye yaşadıklarınızı hissettirmiyorsunuz.

 

Yay Burcu: Ortaklaşa işlerinizde ve özel hayatınızda güvensizliklere açıksınız. Bu da ilişkilerinizde anlaşmazlıkların daha da görünür hale gelmesine neden olabilir. Suçu başkasına atmadan önce biraz sakinleşmek size çok şey kazandırabilir.

  

Oğlak Burcu: Yapmanız gereken işleriniz bugün üzerinizde yük oluşturabilir. Birden fazla konuyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Sizi engelleyen meseleleri gözünüzde büyütmemeye çalışın, o zaman bu etki daha çabuk geçecek.

 

Kova Burcu: Çevrenizde olup bitenler gönlünüzce ve eğlenceli birgün geçirmenize engel olabilir. Harcamalarınızı kontrol etmeniz gereken bir zaman dilimindesiniz ama istediğiniz sonuçları yaratmak sizin için kolay değil.

 

Balık Burcu: Aile ve özel hayat ilişkilerinizde zorlanmalar oluşabilir. Kariyerinizde oluşan bazı sorunlar kendinizi güvende hissetmemenize neden olabilir. Pişmanlıklarınızdan sıyrılmalısınız.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön