Koç burcu erkeğine aşık olmak...

Zodyak’ın ilk, kışın son çocukları, biraz inatçı, çokça sempatik. Koç erkeklerine neden aşık oluyoruz diyorsanız, cevapları bu yazımızda bulacaksınız.

Koç burcu erkeğine aşık olmak için 6 neden

Gönlünüzü bir Koç erkeğine kaptırdıysanız, zaten ne demek istediğimizi biliyorsunuz... Ama eğer bu bakımlı, cesur ve özgür adama gönlünüzü kaptırmak üzereyseniz, işte içinizi ferah tutmanız için 6 sebep:

 

Koç erkekleri yakışıklıdır

Karşıdan gelirken “şu gelen yar olaydı…” dedirtirler. Kemikli yüz yapıları ve bakımlı görünümleri birçok kadına iç geçirtir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra kendilerine bakar, şık ve bakımlı olmaya çalışırlar, bu da bir bakana dönüp bir daha baktırır.

 

 

Koç erkekleri kendilerine güvenir

“Seviyorsan git konuş bence”nin vücut bulmuş halidir Koç burcu erkeği. Kendisini iyi tanır, yapabilecekleri şeylerden emindir ve tereddüt duymadan üstüne görev alabilir. O kendine güven duyduğu için siz de yanında kendinizi güvende hissedersiniz.

 

BALIK BURCU ERKEĞİNİN ÖZELLİKLERİ Bir Balık erkeğine aşık olmaktan... 10 MADDEYLE KOÇ BURCU! Koç burcu hakkında bildikleriniz...

  

Koç erkekleri özgürlüğüne düşkündür

Koç erkekleri kendi başına buyruktur, özgürlüğüne düşkündür. Kadınları çeken ise bu kaçan kovalanır tavrıdır. Size çok aşık bile olsa kendi hayatından, kendi alışkanlıklarından ve rutinlerinden asla vazgeçmez böylece siz de kendi alışkanlıklarınıza ve rutinlerinize vakit ayırabilirsiniz.

 

 

Koç erkeği sosyaldir

İddia edebiliriz ki eğer bir Koç burcuna aşık olduysanız onu sosyal ortamında görmüş de aşık olmuşsunuzdur. O kadar doğal, o kadar tatlıdır ki kendi ortamında, size sadece izleyip aşık olmak düşmüştür. Bunun yanında onu rahatlıkla kendi arkadaş çevrenize sokabilirsiniz. Sizin arkadaşlarınızla da kendi arkadaşları kadar kolay iletişim kuracak ve kendini sevdirecektir.

  

Koç burcu erkeği çabuk unutur

Yaşadığınız olumsuzluklar hayatınızın sonuna kadar sizinle beraber yaşamaz. Çok ciddi bir sorun yaşamadıysanız, Koç burcu erkeğine kısa bir süre verin ve üstüne gitmeyin. O zaman bu sorunların oldukça hızlı ve kolay çözüleceğine emin olabilirsiniz.

 

Koç burcu erkekleri aşka aşıktır

Koç erkeği çok iyi bir aşıktır. Aşık olmak onun için hayatın bir parçasıdır bu nedenle onunla bir aşk yaşıyorsanız kendinizi bulutların üstünde hissedersiniz.

 

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön