Burçları 2017’de neler bekliyor?

Astrolojinin A takımından 2017 haberleri. 12 burcu 2017'de neler bekliyor?

Burçları 2017’de neler bekliyor?

Koç

Hande Kazanova: İkili ilişkiler ve ortaklaşa atılacak her konuda şanslısınız. Tek başına karar almamanız gereken bir süreç. Venüs gerilerken estetik girişimlerden uzak durun. 19-22 Nisan arası doğduysanız Satürn desteğiyle kendinizi gösterip kalıcı adımlar atabilirsiniz.

 

Boğa

Dinçer Güner: Satürn Yay döngüsünde ekonomik anlamda kendinize çeki düzen vermenizi öneririm, para zor kazanılacak ama mutlaka somut bir şeye dönüşecek. Sabit burçlarda gerçekleşen tutulmalar diğer sabit burçları pek rahat bırakmaz. Mutlaka bir şeyler değişecek, hazır olun. Boğa alışkanlıklarına düşkündür ama esnek olmanızda fayda var.

 

10 MADDEDE TÜM BURÇLAR! Senem Kıloğlu burçların özellikl... BURÇLARA GÖRE SEKS Sekste en ateşli burç hangisi? B...

 

İkizler

Nadiya Shah: Satürn, ilişkiler ve ortaklıklar alanında değişimler getirmeye devam ediyor. Yalnız olanlar için bu dönemde başlayan ilişkiler kalıcı olacaktır. Karşıtlıklar kolay değildir ama Trump’a bakın: Satürn tüm zorluklara rağmen başarıyı getirdi. Büyük resme bakarsanız Satürn’ün olumlu etkilerini görebilirsiniz.

 

Yengeç

Naz Bayatlı: Aile ilişkilerinizi düzeltebilir, ev alım satımında şanslı olabilirsiniz. İş kurmak ve ortaklıklar için de iyi bir yıl. 2010’dan beri evlilik ve ilişkiler alanında zorlansanız da, bu yıl biraz rahatlıyorsunuz. Tüm ciddi iş planlarını mayıs sonrasına bırakmalısınız.

 

HANGİ BURÇ HANGİ SUÇA MEYİLLİ? Gezegenler dünyada birçok olayı ... MEZUNİYETTE HANGİ BURÇ NASIL GİYİNMELİ? Mezuniyette ne tür bir kıyafet s...

 

Aslan

Hande Kazanova: İletişim, satış, sosyal medya, yazılı ve sözlü ifadede yılın şanslısı yükselen Aslanlar. Sanatsal konularda çok iyi organize olabilirsiniz. Aşk hayatınızda önemli sorumluluklar üstlendiniz, hayatı biraz daha ciddi algılıyorsunuz. Aslan-Kova aksındaki tüm tutulmalar özel hayatınızı da mercek altına aldırıyor. Dengeyi iyi kurmalısınız.

 

Başak

Nadiya Shah: Güçlü finansal beklentileriniz var. Satürn, yakın ilişkiler ve kardeşlerle ilgili stresli durumlar getiriyor. Bu açıdan havayı biraz netleştirmeniz gerekebilir, bazı ilişkilerinizi sonlandırarak pozitif bir şekilde önünüze bakabilirsiniz. Gruplarla bir araya gelmek için de son derece güzel bir dönem.

 

İŞTE BURÇLARA GÖRE KADINLARIN SEKS HAYATI! Burçlar ilginizi çekmese de seks... ÇİN ASTROLOJİSİNE GÖRE YILLAR VE BURÇLAR Sizin Çin burcunuz hangisi? Doğu...

 

Terazi

Naz Bayatlı: Biraz kilo almameylindesiniz. Eğitim, kısa seyahatler, zihinsel projeler açısından şanslısınız. Alanınızda hareket eden Satürn prestij kazandırır ama “Önce emek harcayacaksın, sonra kırmızı kurdeleyi takacaksın” prensibi işler. Hamile kalmak için çok uygun bir dönem, yaratıcılığınızı güçlü biçimde kullanabilirsiniz. Daha sosyalsiniz.

 

Akrep

Dinçer Güner: Satürn 2. evde para kazanma konusunda biraz daha çalışma ve yorulma demektir. Paranın değerini anlıyorsunuz. 12. Evdeki Jüpiter bilincin açılması, korkuların şifalanması demek. 13 Ekim itibariyle Jüpiter’in Akrep Burcu’na geçişiyle birlikte şans dönemi başlıyor. Hedeflerinize daha rahat ulaşabilirsiniz.

 

BURCUNUZ AŞK HAYATINIZI NASIL ETKİLİYOR? Ateş, toprak, hava ve su gruplar... BURÇLAR BEDENLERDE! Vücut boyama tekniğiyle burçlar ...

 

Yay

Dinçer Güner: Kendi hayatınızla ilgili sorumluluk alma döneminiz devam ediyor. Hukuk, adalet, spor gibi Yay’ın sembolize ettiği ne varsa hayatınıza daha keskin bir biçimde geliyor. Jüpiter- Terazi seyri ise arkadaşlarınızla ortak girişimler ve para demek. Ekimden sonra gizli kalan tüm duygularla yüzleşecek, Polyanna’lıktan biraz uzaklaşacaksınız.

 

Kova

Hande Kazanova: Sosyal çevrenizi, dostluklarınızı gözden geçiriyorsunuz. Bu alanda önemli elemelerle karşılaşabilirsiniz. Hayatınızdan giden sevdiğiniz dostlar varsa, artık onların hayatınıza hizmet etmediğini bilin; herkes yoluna gitmeli. Geleceğinizi şekillendiriyorsunuz. 11 Şubat ve 7 Ağustos’ta önemli kararlar alıyorsunuz.

 

Balık

Nadiya Shah: Yılın başında bankalar ve finansal alanda çok şanslısınız. Ayrıca kariyerde değişim zamanı, sıkı çalışacaksınız. Uranüs-Satürn açıları hayatınızın geri kalanı hakkında kararlar aldıracak ve yeni bir yol çizdirecek. Kazançlı çıkıyorsunuz.

 

Burçların vücut bulmuş hali
+12
Koç Ateşli ve yanıcı bir tutku; çelik zırhı tarafından korunuyor, boynuzları, savaş için daima hazır. Sorumluluk almaktan korkmaz; enerjisi, sonsuz. Hırslı ve korkusuz; lider olmak için doğmuş. Ama çocuksu ruhu, beyaz kar kadar saf.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön