Balık burcu erkeğinin özellikleri

Bir Balık erkeğine aşık olmaktan korkmamanız için sebepleriniz var!

Balık erkeklerine aşık olmak için 8 neden

Balık burcunun empati duyguları güçlüdür

Balık burcu erkeklerinin duygusal zekaları oldukça gelişmiştir. Bu nedenle sıkıntılarınızı dinleyip çözüm olmakta, dertlerinizi dinleyip derman olmakta hiç zorluk çekmezler. Kendilerini sizin yerinize başarıyla koyup ona göre yorum yapabilirler.

 

Balık burcu düşüncelidir

Özel günlerinizi atlamamakla kalmaz, hiç beklemediğiniz anda güzel hediyelerle çıkıp gelirler. Moralinizin bozuk olduğunuzu söylersiniz, ellerinde çikolatayla çıkıverirler karşınıza.

 

Balık burcu kadın ruhundan anlar

Kadınlar zaman zaman anlaşılması güç süreçler yaşarlar. Balık erkekleri, burcundan aldığı dişil enerji ile bu karmaşıklığı çözebilme yetisine sahiptir bu nedenle zorlu süreçlerde yanınızda olabilecek kadar güçlüdürler.

 

Balık burcu sadıktır

Gerçek aşkı bulana kadar çiçekten çiçeğe dolaşsalar bile eğer size gerçekten aşık oldularsa gözü sizden başkasını görmez. Gözünüz kapalı güvenebilir, kendinizi kollarında güvende hissedebilirsiniz.

 

Balık burcu sevgi doludur

Bir kadını sevmek onlar için egolarını zorlayıcı bir durum oluşturmaz. Aşık oldularsa aşklarının sonuna kadar arkasında durur, aşklarını bir gurur madalyonu gibi göğüslerinde taşırlar. Sevgilerini göstermek için yalnız kalmayı beklemezler. Her fırsatta size sevgilerini hissettirirler.

 

Balık burcu dürüsttür

Yalan söylemek onlar için çok zordur. Er ya da geç yalanlarının kendi ağızlarından kaçacağı bilinciyle yaşadıkları için sonuçlarına katlanmak pahasına doğruları söylemeyi tercih ederler.

 

Balık burcu özgür bırakır

Sizin istek ve taleplerinize saygı duyarlar. Hayatınızla ilgili aldığınız kararlarda sizi destekler ve istediğinizi seçme konusunda cesaret verirler. Sonuçta aldığınız kararı da saygıyla karşılar ve istediğinizi yapma konusunda sizi özgür bırakırlar.

 

Balık burcu sanatçı ruhludur

Sanata olan ilgileri ince ruhlarının bir göstergesidir. Neptün’den aldıkları güçle yaratıcılıkları arşa çıkar. Bir sabah size yaptıkları bir besteyle uyanabilirsiniz.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön