Yay burcu 2016 yorumu

Hande Kazanova, Yay burcu için 2016 yılını yorumluyor.

2016 yılında Yay burcunu neler bekliyor?

2016 yılında yeni gözlerinizle dünyayı yeniden keşfediyor, kendinizi, yapacaklarınızı ve yeni sorumluluklarınızı fark ediyorsunuz. Gerçekten ne istediğinizi, neye ihtiyacınız olduğunu önünüzdeki 2 yılda görecek, başkalarından öğreneceklerinizi yabana atmayacaksınız. Bu yılı yeniden doğuş yılı olarak görün, umut ve cesaretle silkelenin ve yolunuza devam edin.

 

Kariyerinizde güzel şanslar yakalayacak, gelişiminizi sürdüreceksiniz. İş ve kariyer dünyasında kimliğinizi ön plana çıkarmayı sevecek, mantık, el becerisi, araştırma, analiz gerektiren işlerde, muhabirlik, yazarlık, ekonomi, bilgi işlem, muhasebe, uzmanlık, pazarlama, mühendislik alanlarında fırsatlarla karşılaşacaksınız. Çalışmaktan da mutluluk duyacağınız, mükemmeliyetçi tarzınızla çok konuşulaşacağınız ve mütevazılığınızla göz boyayacağınız bir yıl geçireceksiniz. Bir yandan hayatınızı yapılandırırken, bazen aşırı gelen sorumluluklar sizi yorabilir ve bunaltabilir. Özellikle bu etkiyi 30 Kasım - 10 Aralık tarihinde ve bu tarihler arasında doğanlar daha fazla hissedecek.

 

İş / Para / Kariyer

Bu yıl, hayatınızı yeniden yapılandırma sürecinizde iş alanlarınızın daha aktif, kariyer alanlarınızın daha etkili bir biçimde karşınıza geldiğini göreceksiniz. 9 Eylül itibarıyla sosyal çevreniz iş hayatınızda size yeni kapılar aralayabilir. Yeni insanlarla tanışacak, onlarla işbirliği içinde olacak ve destek ve yardım alabileceksiniz. 18 Ağustos’taki tutulma, medya, ticaret, yabancılarla yapılacak işlerinizde duygusal stresleri devreye sokarken, 01 Eylül’deki tutulmayla beraber kariyer hayatınızda bazı zorlanmalarınız oluşabilir. Kişisel girişimlerinizi destekleyen Mars’ın 17 Nisan - 30 Haziran arasındaki gerileme tarihlerinde dikkatli olmalısınız. İş hayatınızda 23 Mart - 26 Mayıs civarı zorlanmalarınız oluşabilir.

 

Aşk / Evlilik / İlişkiler

Bu yıl Jüpiter’den alacağınız etkilerle hayatınızda bir insan varsa onunla evliliğe adım atma, toplum önünde statünüzü gösterme ve kanıtlama gibi etkileriniz kuvvetli olabilir. 09 Mart ve 16 Eylül’deki tutulmalar ev, aile ve yuva alanlarınızda önemli olayları karşınıza getirebilir. Bu sene aile hayatınıza ve ilişkilerinize gereken özeni göstermeyi unutmayın zira iş hayatınızın aktif olması bu alanlarınızı ihmal etmenize neden olabilir.

 

Yine 18 Haziran - 10 Eylül tarihlerinde aile hayatınıza ve yuvanıza dikkat etmelisiniz. Bazı sıkıntılara ve sorunlara açık olacaksınız. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde 18 Ağustos civarında duygusal birtakım sonuçlara ulaşabilirsiniz.

 

Sağlık

Hayatınızı yeniden yapılandıracağınız bu yıl yaşam enerjinizi biraz kısılmış hissedebilirsiniz. Özellikle yaşam enerjimizi temsil eden Mars’ın 17 Nisan - 27 Mayıs arasında yaşam evinizde gerilemesi, sağlığınız açısından sizi zorlayabilir. Bu dönemde enerjinizi doğru kullanamamaktan kaynaklı sakarlıklar, düşmeler ve sakatlanmalar olabilir. Aceleden ve sabırsızlıklardan kaçının. 27 Mayıs - 30 Haziran arasında bağışıklık sisteminizi güçlü tutun. 18 Haziran - 10 Eylül tarihlerinde duygusal yetersizlikleriniz fiziksel olarak sizi zorlayabilir. Sağlıkla ilgili konularda zorlanmaları 30 Kasım - 10 Aralık tarihleri ve arasında doğan Yaylar daha fazla hissedebilirler. Eğer yükselen burcunuz 10-16 derecelerden yay ise, önemli bir ameliyat gündeme gelebilir.

 

Eğitim

18 Ağustos’taki tutulma eğitim ve akademik konularda önemli kararları karşınıza getirebilir. Öğrenci Yay’lar artan sorumluluklarla birlikte daha çok çalışmak durumunda kalabilirler. Sadece derslerinize kanalize olmamalı, sosyal faaliyetlerinizi hızlandıracak kurslara ve seminerlere de katılmalısınız. Hobilerinizi ihmal etmeyin. Sizi rahatlatan alanlar oldukça derslerinize istekle asılabilirsiniz genç Yaylar. 9 Eylül’de çevrenizin değişmesiyle eğitim faaliyetlerinden yararlanabilir, geleceğinizi şekillendirebilirsiniz.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön