Şubat ayı Oğlak burcu yorumu

Şubat ayına parasal konularınız ön planda olarak başlıyorsunuz sevgili Oğlaklar...

Şubat ayı Oğlak burcu yorumu

Şubat başında Neptün'ün sizin üçüncü evinize geçmiş olmasıyla birlikte günlük iletişiminiz ve diğer insanlarla alışveriş şekliniz değişmeye başlayacak. Bu alanlarda birtakım çözülmeler, dağılmalar söz konusu olabilir. Özellikle yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde çok dikkatli adımlar atmanız gerekebilir. İdealize ettiğiniz koşullarla, yakın çevrenizden gördüğünüz tepkiler birbiriyle uyuşmayabilir. Bu süreç içinde olabildiğince açık olmalı ve karşı tarafa söylemek istediklerinizi gerçek bir şekilde anlatmalısınız. Özellikle dış dünyaya karşı kendinizi daha açık hissedeceksiniz. Aynı zamanda dış etkilerde sizi daha fazla etkileyecek. O yüzden çevrenizin sizi doğru yönlendirdiğinden emin olmalısınız. . Bu dönem yine düşünceleriniz çok net olmadığından kaynaklı olarak karışıklık yaratmaması ve kişisel bir şüpheye düşmemek adına bu belirsizlik döneminde olabildiğince her şeyi not etmeye çalışın. Yoksa yanlış kararlar, gözden kaçırılan detaylar, ilişkilerinizi ve anlaşmalarınızı etkileyebilir.

 

7 Şubat'ta gece saatlerinde oluşan dolunay sizin ortaklaşa para alanlarınızı etkileyecek. Para alışverişlerinizde bu birkaç gün dikkatli adımlar atmalı, ortaya çıkacak bir ödemeyle ilgili konularda biraz daha sakin davranmalısınız.

 

8 Şubat itibarıyla, Venüs ev ve aile alanlarınızda iyi ilişkiler kurmanız için size destek verecek.Venüs Koç burcunda aceleci ve ateşli yönlerinizi ortaya çıkaracağından, tadilat, dekorasyon, tamirat, boya, badana işleriniz varsa birtakım aksiliklere tepkisel yaklaşabilirsiniz. Bu 3 hafta boyunca evinizde misafir ağırlamak, evinizi güzelleştirmek için uğraşılarınız artabilir. Ailevi konularda özgür ve rahat etkileşimler altında olacaksınız.

 

14 Şubat'ta, pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat ve etkili hareket etmeye başlayacaksınız. Bu ev, ayrıca yakın çevre eviniz olduğundan, akraba, kardeşleriniz veya komşularınızla iyi ve nazik iletişim kurabilir, varsa onların sorunlarına çözüm getirebilirsiniz. Yine ticaretle uğraşanlar için oldukça aktif 2 hafta olacak. Yalnız bu dönem dış etkenlere karşı hassas olacağınızdan, kararsızlıklarınızı bir kenara bırakmalı ve gerçekçi olmaya özen göstermelisiniz.

 

16 Şubat'ta parasal konularda şanslı etkiler altındasınız. Önemli anlaşmalar gündeme gelebilir.

 

19 Şubat itibarıyla parasal konular yerini daha aktif, daha iletişime yönelik konulara bırakacak. İletişim sektörlerinden birinde, reklam, pazarlama, satış , iletişim alanlarında çalışıyorsanız Şubat sonu bu alanlarda kendinizi göstermeniz daha kolay olacak. Özellikle 22 Şubat'ta ki yeni ay bu alandaki başlangıç ve kariyer için size güzel şanslar sunabilir.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön