Ocak ayı Balık burcu yorumu

Ocak ayına grupsal aktiviteleriniz artarak giriş yapacaksınız sevgili Balıklar...

Ocak ayı Balık burcu yorumu

Ocak ayına grupsal aktiviteleriniz artarak giriş yapacaksınız. Ortaklı işlerinizde, arkadaşlarınızdan alacağınız destekle ocak başı, 7 ve 8 Ocak olumlu etkilere sahipsiniz.

 

8 Ocak'ta Merkür Oğlak burcuna geçecek, sizin gelecek alanlarınızı etkilemeye başlayacak.Yabancı ortaklı işler, seyahat, hukuk, eğitim, ticaret konularında 15 gün boyunca konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırabilir, temkinli ve dikkatli davranarak istediğiniz imzaları atabilirsiniz. Uzak çevrenizden ve akrabalarınızdan yine bu dönem haberler alacaksınız.

 

9 Ocak'ta aşk, çocuk ve eğlence alanlarınızda bir dolunay oluşacak sevgili Balıklar. Sosyal çevre ortamlarınızın yoğunluğu, kendi özel hayatınıza vakit ayıramamanıza ve bu alanlarda bir takım sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Sosyalliğiniz devam ederken, bu birkaç gün özel yaşantınızda sorunlar yaşayabilir veya bu konularda hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Yine aşkla ilgili konularda beklenmedik kararlar gündeme gelebilir. Parasal konularda daha esnek olmaya çalışın.

 

14 Ocak ve sonrası artık kendinize ve isteklerinize vakit ayıracaksınız.

 

15 Ocak satış, reklam, pazarlama ve iletişim alanlarınızda şansınız yüksek olabilir.

 

20 Ocak'ta  grupsal işlerinizde geçerli olacak ortaklaşa para konularında birtakım zorlanmalarınız oluşabilir. Çevrenizle para konularında anlaşmazlık yaşamamaya özen gösterin.

 

21 Ocak sonrası enerji düşüklüğü, istediğiniz projelere ve konulara eğilmenizi zorlaştırabilir. Bu süreçte bolca gezin, planlar yapın, ortamları gözlemleyin  çünkü sıra size geldiğinde, her tür olasılığa açık olmalısınız. Bu bir aylık dönemde yaşadıklarınızı gözden geçirmeli, hatalarınızı bulmalı ve yeni başlayacak olan dönemde daha farklı planlar gerçekleştirmelisiniz. Kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye, adım atmamaya özen göstermelisiniz. Bir yıl boyunca yaptıklarınızı gözden geçirmeli ve gelecek ay başlayacak, diğer yılın atılımları için planlar yapmalısınız. Kendinizi geri plana çekmeniz ve olayları gözlemlemeniz işinize yarayacak.

 

24 Ocak'ta gerileyen Mars ortaklı işlerinizde 14 Nisan'a kadar dikkatli adımlar atmanız gerektiğinin altını çiziyor. Özellikle sizin para evinizin yönetici Mars gerilediğinden bu dönemde parasal konularda açılmamaya gayret edin. Yine evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızda bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Yine uzun süreli ilişkisi olanlar 14 Nisan'a kadar dikkatli adımlar atmalılar.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön