Ocak ayı Akrep burcu yorumu

Ocak ayına yakın çevreyle ilgili konularınız, özellikle iletişimle ilgili konular, satış, reklam, yayıncılıkla ilgili konularda giriş yapıyorsunuz sevgili Akrepler...

Ocak ayı Akrep burcu yorumu

Hali hazırda parayla ilgili konularda da parayla ilgili konularda da çözümler yaratabilirsiniz.

 

9 Ocak'ta  Merkür Oğlak burcuna geçecek. Yakın çevre evinizde hareket etmeye başlayan Merkür, pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat ve etkili hareket etmenize neden olacak. Bu ev, ayrıca yakın çevre eviniz olduğundan, akraba, kardeşleriniz veya komşularınızla iyi ve nazik iletişim kurabilir, varsa onların sorunlarına çözüm getirebilirsiniz. Yine ticaretle uğraşanlar için oldukça aktif ve keyfili bir iki hafta olacak.

 

Ev ve aile konularında, ailenizle olan ilişkilerinizde güzel etkileşimler söz konusu olacak. Özellikle 13 Ocak ev ve aile ile ilgili konularda ilişkilerinizi güçlendireceğiniz bir dönem olacak.

 

15 Ocak'tan sonra aşk hayatınız devreye girmeye başlıyor. Aşkı hissedeceksiniz, aşkı yaşamayı seveceksiniz. Eğer evliyseniz ve çocuğunuz varsa çocuğunuzla vakit geçirmek sizin için çok daha önemli olacak. Aynı zamanda aktivitelerde bulunmak, sevdiğiniz insanla vakit geçirmeniz 14 Ocak sonrası devreye girmeye başlıyor.

 

20 Ocak'ta beklenmedik olaylarla yakın çevre iletişiminizde zorlanmalar ortaya çıkabilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz.

 

21 Ocak itibarıyla bir ay boyunca kimliğinizi, evinizde ve ailenizle ilgili olaylarda göstermenize neden olacak. Bu bir ay boyunca aileniz her şeyden önemli olabilir ve iş çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Evinizle ilgili konular, ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenmek daha fazla ilginizi çekecek. Çözülmemiş konular, evinizde tamamlanması gerekenler üzerine ağırlık verebilirsiniz.

 

24 Ocak'ta Mars Başak burcunda gerileyecek. Bu tarih ve  sonrası 14 Nisan'a kadar iş yaptığınız arkadaşlarınızla iş ortamınıza sosyal çevrenizde iletişim altında olduğunuz insanlarla birtakım anlaşmazlıklar halinde olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak yapacağınız bir iş ve proje varsa, şimdilik yavaş ilerlemesine  veya ertelenmesine şahit olabilirsiniz. Yine bu süreç içinde eskiden bir arada olduğunuz ve çalıştığınız insanlarla ve eski enerjilerle bir araya geleceksiniz. Bu süreç içinde çok fazla sabırsız olmamaya, aşırı eleştirel bir tutum göstermemeye özen gösterin. Beraber çalıştığınız insanlara karşı sabırsız tutumlarda olabilirsiniz.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön